Aizvērt

Lavandas: dzīvesveids, ne bizness

2018. gada 10. septembrī, 01:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Lavandas: dzīvesveids, ne bizness
Foto: Aivars Vētrājs
„Esmu dabas bērns – varu dienām pavadīt mežā sēņojot vai dārzā. Esam daudz ieguldījuši, tāpēc ceram, ka bērniem nebūs jābrauc uz svešām zemēm – būs savi lauki, kurus kopt un mīlēt,” saka Teiksma Zvirbule, kura Padures pagasta „Sīļos” ap 2 ha laukā audzē astoņu šķirņu 6000 lavandu stādus.
Nākotnē lauka galā, kur atrodas ne visai glītie padomju laiku kopsaimniecības angāri, pēc gadiem pieciem būšot dārzs ar bērziem, ciedru priedēm, grimoņiem, citiem lieliem krūmiem un kokiem. Bērzos būšot šūpuļtīkli, pavēršoties skats uz lavandām – sajūtu dārzu, bet visu lauku ieskaus lapegļu dzīvžogs. „Varēs atbraukt pilsētnieki un par to nemaksāt. Domāju, ka pietiekami nopelnīsim ar to, ka pārdosim ziedus,” teic Teiksma.

Vairāk 10. septembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi