Aizvērt

Māmiņu skolai jauna sezona

2018. gada 10. septembrī, 06:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Māmiņu skolai jauna sezona
Skrundas māmiņas skolas sezonas atklāšanā pirmoreiz ieradušās arī jaunas dalībnieces, lai apmainītos ar pieredzi.
Foto: Anna Bivbāne
Skrundas novada jaunatnes iniciatīvas centrā uz rudenīgu pikniku tika aicinātas māmiņas, tā atklājot kopā būšanas jauno sezonu.
„Pirms pusotra gada vietējā mamma Sintija Ivāne izveidoja māmiņu skolu, un man šī iecere likās fantastiska, tāpēc to turpinājām, tiekoties reizi nedēļā,” stāsta centra jaunatnes darbiniece Eva Behmane. „Bieži vien sievietēm ar maziem bērniem iznāk ļoti daudz laika pavadīt mājās, tāpēc ir feini sanākt kopā.”

Divu bērnu māmiņa Eva atminas laiku, kad dzīvoja ārzemēs un tur ar savu pirmo bērniņu gāja uz līdzīgu tikšanās vietu. „Lai arī tagad man ir otrs bērns, dzirdēt citu mammu pieredzi vienmēr ir vērtīgi. Mēs pārrunājām, kādas būtu tēmas, ko katrai gribētos mēģināt, un to darām. Esam taisījušas pērļu auskarus, gatavojušas ēst un izmēģinājušas dažādas receptes, pārspriedušas bērnu audzināšanu.” Uz ielas redzot kādu mammu, Eva cenšas ķert aiz rokas un aicina pievienoties.

Rudbāržniece, trīs bērnu mamma Guna Bruže māmiņu skolā piedalās jau no brīža, kad dēliņš bija pavisam mazs. „Šodien nosvinējām gada jubileju, tad iznāk, ka māmiņu skolu apmeklēju kādus astoņus mēnešus.” Viņa šo uzskata par informācijas un pieredzes apmaiņu vietu, te var iegūt draugus un iziet sabiedrībā. „Te ir jauka atmosfēra, jo vienmēr mūs gaida, varam ko jaunu uzzināt un iemācīties, pārrunājam idejas.”

Divu bērnu mamma Sarmīte Balode no Skrundas pirmo reizi ieradās, lai apmainītos pieredzē un iepazītos ar citiem. „Eva uzaicināja un teica, ka būsim gaidītas. Lielā meita iet dārziņā, man mājās vienai garlaicīgi. Gribu šeit nākt, lai uzzinātu ko jaunu. Nākamnedēļ būšot fizioterapeite Līga Sprūde, kuras viedokli gribas dzirdēt, jo meitiņa aug.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi