Aizvērt

Lai Kuldīgas vārds – uz lidmašīnas

2018. gada 19. septembrī, 12:50
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Lai Kuldīgas vārds – uz lidmašīnas
Godinot valsts simtgadi, Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" vēlas vēl vairāk nest Latvijas vārdu pasaulē, dodot 14 jaunajām "Airbus A220-300" lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus. Balsojam par Kuldīgu!
Līdz šim saņemtas 53 000 balsis. Pašlaik populārāko pilsētu Top 5 veido Cēsis, Valmiera, Alūksne, Kuldīga un Smiltene. Balsot var līdz 21. septembra 10.00, un tas nozīmē, ka pilsētu izkārtojums vēl var būtiski mainīties. Balsot iespējams vietnē  https://lv100.airbaltic.com/lv.

14 populārākās un iemīļotākās Latvijas pilsētas tiks iekļautas Airbus A220-300 vizuālajā noformējumā. Iekāpjot un izkāpjot no lidmašīnām, jaunais dizains vairos ārvalstu tūristu uzmanību par mūsu valsti un jo sevišķi par šīm īpašajām pilsētām.

Airbus A220-300 nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo ir pirmais lidaparāts, kas palīdz samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi