Aizvērt

Ielauzies interaktīvajā pasaulē

2018. gada 8. oktobrī, 04:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ielauzies interaktīvajā pasaulē
Kuldīdznieks Gvido Grīnbergs, interaktīvo eksponātu uzņēmuma „Aspired” dibinātājs: „2012. gadā, kad sāku, biju viens, tagad esam jau desmit. Varbūt tas nav skaitlis, ar ko vajadzētu lepoties, bet paši vien esam auguši – neviens bagāts onkulis no malas nav palīdzējis.”
Foto: Gvido Grīnberga arhīvs
Kuldīdznieks Gvido Grīnbergs izveidojis un vada uzņēmumu „Aspired”, kas sešos gados sevi pierādījis visā Latvijā, iekarojot tādu jomu kā interaktīvo eksponātu ražošana muzejiem, zinātnes centriem, reklāmas aģentūrām. Visu Gvido paveicis ar entuziasmu, darbu un tuvinieku atbalstu.
G.Grīnbergs: – Teju pēc sešiem gadiem uzņēmumu Aspired Latvijā pazīst kā vienu no vadošajiem interaktīvo eksponātu ražotājiem un tehniskās jaunrades darbnīcu organizētājiem. Sākumā man bija jāiet pie muzeju vadītājiem un jāstāsta, kas vispār ir interaktivitāte un kāpēc viņiem to vajag, tad tagad muzeju vadītāji jau paši zvana un saka: ir tāda un tāda ideja; vai ko tādu varētu izstrādāt?”

Saruna 8. oktobra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi