Aizvērt

Pieņem izaicinājumus

2018. gada 12. oktobrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Pieņem izaicinājumus
Bijusī snēpelniece, mūziķe Anda Zālīte pašlaik Grieķijā kūrortā Krētas salā strādā izklaides sfērā: „Nezinu, kur dzīves ceļi mani vedīs, bet zinu, ka turpināšu muzicēt.” Viesnīcā, kurā Anda strādā, viņa uzstājas džeza mūzikas vakaros.
Foto: Andas Zālītes arhīvs
„Nav vērts domāt par pagātni, jo to nevar mainīt, nav vērts domāt par nākotni, jo mēs nezinām, ko tā nesīs,” tā par sevi un dzīvi saka bijusī snēpelniece, džeza mūziķe Anda Zālīte, kura studējusi Nīderlandē un tagad vairāk nekā gadu Grieķijā dzīvo Krētas salā. 12. oktobra „Kurzemniekā” viņa stāsta par sevi un atbildīgajiem lēmumiem.
A.Zālīte: – Pagājušā gada maijā radās iespēja braukt uz Krētu Grieķijā un brīvdienu kūrortā strādāt izklaides komandā. Tas nozīmē, ka katru dienu ir programma ar sportu, vakaros notiek uzvedumi. Esam atbildīgi, lai viesiem ir labas brīvdienas. Protams, arī šeit izmantoju muzikālās zināšanas, piemēram, dziedu džeza mūzikas vakarā. Tā ir vēl viena lieliska pieredze. Darbs man iemācījis komunikāciju, manieres, disciplīnu. Lai cik arī grūti kādreiz būtu, nekad nepadoties. Darbā vienmēr jāsmaida, jābūt pieklājīgam, jāierodas laikā, un, lai kas arī notiktu personīgajā dzīvē, tas nedrīkst ietekmēt darbu. Šogad esmu izklaides komandas vadītāja. Darbs tāds pats, bet ar lielāku atbildību un uzdevumiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi