Aizvērt

Gandarījums par citu uzvarām

2018. gada 19. oktobrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Gandarījums par citu uzvarām
„Es reiz lēcu ar izpletni. Dažos mirkļos, līdz tas atvērās, izdomāju tik daudz domu, kam nebija nekāda sakara ar izpletņlēkšanu! Tā bija milzīga atklāsme un viens no vērtīgākajiem notikumiem mūžā,” secina bijušais kuldīdznieks, tagad izaugsmes treneris Mārtiņš Vecvanags.
Foto: Mārtiņa Vecvanaga arhīvs
Par kouča jeb personības izaugsmes trenera profesiju 19. oktobra „Kurzemniekā” stāsta agrākais kuldīdznieks Mārtiņš Vecvanags. Sarunā – par pieredzi starptautiskos uzņēmumos, par trenera darbu, tostarp ar Latvijas basketbola izlasi, arī par prasmi staigāt pa stikliem un oglēm.
Mārtiņš: – Koučings kā metode un koučs kā cilvēks, kurš to realizē, ir tikai viena no mācību metodēm. Ir vēl mentori, konsultanti, supervizori – jūra citu profesiju un metodoloģiju. Koučings vērsts uz to, lai cilvēks uz saviem mērķiem, uzdevumiem vai situācijām paskatītos citādi nekā ikdienā, no dažādiem punktiem. Reizēm skatījums jāpaplašina vai jāpadziļina, reizēm jāsastop savas bailes, un cita klātbūtnē cilvēks ir gatavs uz tām paskatīties. Metodes būtība – koučs jautā. Viņš neko nestāsta, nemāca tīrā veidā, padomus nedod. Metodoloģija ietver to, kāpēc un kā šie jautājumi tiek uzdoti, bet pēc idejas visu nosaka klients. Trenerim ir atbalsta funkcija.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi