Aizvērt

Skrundā – laukums uzņēmējdarbībai

2018. gada 19. oktobrī, 06:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Skrundā – laukums uzņēmējdarbībai
Pirmdien pašvaldības pārstāvji vietu apskatīja kopā ar "Baltijas būves" pārstāvi Dzintaru Mustu.
Foto: Anna Bivbāne
Agrākās betona rūpnīcas vietā Skrundā, Kalna ielā 17, degradētā teritorija tiek pārveidota par vairāk nekā 11 ha laukumu uzņēmējdarbībai, kura tuvumā būs iespēja pieslēgt elektrību, blakus ir arī gāzes vads un dzelzceļš.
Pavasarī teritoriju klāja krūmi un būvgruži. Lai to sakārtotu, pašvaldība iesaistījās Latvijas un Lietuvas pārrobežu programmas projektā Dzīve tīrākā vidē – labākai nākotnei. Līgums ar Rīgas uzņēmumu Baltijas būve noslēgts 4. septembrī. Vieta no krūmiem un būvgružiem atbrīvota, zeme planēta, tiek savesta kārtībā ūdens novadīšana. Līdz oktobra beigām darbs būs paveikts.

Skrundas novada domes priekšsēde Loreta Robežniece: „Izvēlējāmies sakārtot šo vietu, jo tā ir rūpnieciskās apbūves teritorija, kas netiek izmantota. Savulaik tur atradās betona rūpnīca. Laukumu piedāvāsim potenciālajiem investoriem, kuri meklē vietu uzņēmējdarbības attīstībai vai sākšanai mūsu novadā tiešā pilsētas un dzelzceļa tuvumā.”

L.Robežniece paveikto vērtē pozitīvi: „Labi, ka degradētās teritorijas tiek sakoptas, jo novadā būs par vienu sakārtotu vietu vairāk. Ceru, ka uzņēmējiem tā noderēs, lai šeit radītu darba vietas, jo tas ir mūsu galvenais mērķis.”
Komentāri
Tipa
2018. gada 21. oktobrī, 14:51
Skrundai savs aģents Kurzemniekā. LRA deputātes radiniece.! Fotogrāfija izsmieklam - vienas vareno sēžamvuetas vien.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi