Aizvērt

Līdz gada beigām takas būšot gatavas

2018. gada 9. novembrī, 00:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Līdz gada beigām takas būšot gatavas
Šobrīd pie Rūpniecības un Vienības ielas noejas uz Ventu jaunbūvētā taka izskatās šādi. Līdz 16. novembrim būvniekam tā jāpabeidz.
Foto: Lāsma Reimane
Beigām tuvojas darbs pie divām pastaigu takām abos Ventas krastos pie Kuldīgas.
Līdz 16. novembrim būvdarbi jāpabeidz takai Ventas kreisajā krastā. Pa to no Pils ielas varēs aiziet līdz jaunajam tiltam. Šīs divus metrus platās takas garums būs 2,5 km. Taka no Pils ielas līdz Rūpniecības un Vienības ielas noejai pie Ventas būs apgaismota, tā sāksies ar skatu laukumu. Otrs būs pie jaunā tilta.

Kuldīdznieki interesējas, vai taka tiks svinīgi atklāta. Kuldīgas novada pašvaldības speciālisti domā, ka ideja ir laba, atklāšanā varētu iesaistīt gan skrējēju klubu Katrīna, gan nūjotājus, tikai šobrīd nav zināms, kad būvnieks būs nokārtojis visus objekta nodošanas dokumentus. Iespējams, tas ievilksies decembrī.

Šajā objektā strādā būvuzņēmējs SIA KCE, būvuzraudzību veic SIA BaltLine Globe. Būvniecības izmaksas ir 247 646 eiro bez PVN.

Taku upes otrā krastā, kas sākas pretī kafejnīcai Pīlādzītis, būvniekam AB būvniecība jāpabeidz līdz 7. decembrim. Šī projekta vadītāja Elīna Zīle domā, ka darbus varēs pabeigt ātrāk. Darbus uzrauga SIA PBT. Šīs takas izmaksas ir 110 tūkstoši eiro.

Būvniecību līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Interreg Latvijas–Lietuvas programma.
Komentāri
Lasītājs
2018. gada 10. novembrī, 20:05
Stāvēs tā pat aizaugušas un nolaistas kā takas gar Ventas malu uz Kuldīgas pilskalnu.
Aldis
2018. gada 10. novembrī, 08:38
Gribetos zinat kas tas takas apsaimniekos? Grant segums pavasari ar sniega un lietus udeniem izskidis, un zale un krumi...?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi