Aizvērt

Jauna palīdzība audžuģimenēm

2018. gada 9. novembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Jauna palīdzība audžuģimenēm
„Būt par audžuģimeni nav viegli – jābūt gataviem, ka no pieņemtā bērna nāksies šķirties. Tā ir ģimene uz laiku, kas to labāko dod ar domu, ka bērnam tomēr vajadzīgas pastāvīgas mājas – savā vai adoptētāju ģimenē. Bet audžuvecāki var bērnu arī adoptēt,” skaidro Kurzemes ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs „AIRI vecākiem” vadītāja Ilona Talente.
Foto: Lāsma Reimane
Lai mazinātu bērnu skaitu bērnunamos, Latvijā tiek ieviestas specializētas audžuģimenes un veidoti ārpusģimenes aprūpes atbalsta centri. Kurzemes centrs „AIRI vecākiem” bijušajā Kuldīgas pamatskolā atvērts septembrī. Kādu atbalstu audžuģimenēm tas piedāvā, lasiet 9. novembra „Kurzemniekā”.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi