Aizvērt

Kas mainīsies novada plānojumā?

2018. gada 5. decembrī, 04:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Kas mainīsies novada plānojumā?
Pelču pārvaldes vadītāja Kristiāna Rubene ir gatava kartē rūpīgi izpētīt, kur un ko pagastā turpmāk varēs darīt. Uz to aicināti arī iedzīvotāji.
Foto: Lāsma Reimane
10. decembrī 17.00 iedzīvotāji aicināti domes zālē uz sanāksmi par Kuldīgas novada teritorijas plānojumu līdz 2025. gadam. Pilnveidotās redakcijas apspriešana notiek līdz 18. decembrim.
Grozījumi nosūtīti saskaņošanai dažādās institūcijās. Darbs pie tiem notiek jau kopš 2015. gada. Kuldīgas attīstības aģentūras vadītājs Kaspars Rasa skaidro: „Izmaiņas būs funkcionālajā zonējumā un atļautās izmantošanas nosacījumos. Precizētas arī vairāku ciemu robežas. Piemēram, dažās vietās, kur pašlaik atļauti tikai publiskie objekti, būs noteikta jaukta izmantošana, tā pieļaujot arī dzīvojamo apbūvi. Iedzīvotājus visvairāk varētu interesēt teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi. No tiem izslēgtas normas, kas savstarpēji bija pretrunā vai dublējās ar noteikumiem, kas pa šo laiku stājušies spēkā.

Pagājušogad jaunajai redakcijai bija pirmā apspriešana, un mēs saņēmām daudz iedzīvotāju ieteikumu. Cik nu bija iespējams, esam tos iekļāvuši pašreizējā variantā. Teritorijas izmantošanas iespējas lielākoties ir paplašinātas.”

Ar pilnveidoto redakciju var iepazīties domē un Kuldīgas attīstības aģentūrā (Pilsētas laukumā 3), mājaslapās www.kuldiga.lv un www.geolatvija.lv. Rakstiskus priekšlikumus var iesniegt arī pagastu pārvaldēs, kur iedzīvotāji var iepazīt gan kartes, gan teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: