Aizvērt

Jauno sagaida ar dziesmām

2019. gada 2. janvārī, 08:20
Raksta autors: Lāsma Reimane
Jauno sagaida ar dziesmām
Kuldīdznieki un viesi Jauno gadu Pilsētas dārzā sagaidīja, klausoties grupas Radio trio koncertu. No kreisās: Madara Dzintara-Pluša, Gabriēla Zvaigznīte un Katrīna Anna Vīgante.
Foto: Lāsma Reimane
Ar uguņošanu un koncertu gadumija sagaidīta arī Kuldīgas Pilsētas dārzā. Tur stundu pirms pusnakts uzstājās televīzijas šova "X faktors" otrās sezonas dalībniece – grupa "Radio trio", kurā viena no solistēm ir kuldīdzniece Madara Dzintara-Pluša.
Piecas minūtes pirms pusnakts svētku uzrunu teica novada domes priekšsēde Inga Bērziņa. Viņa atzina, ka esot gods un prieks Jauno gadu sagaidīt kopā ar kuldīdzniekiem: „Paldies, ka jūs esat Kuldīgā, ka esat Latvijā, ka šeit ieguldāt savu sirdi un enerģiju. Gribu novēlēt, lai nākamajā gadā nepietrūkst laimes, lai pietiek laika saviem mīļajiem. Kas tad mums ir vēl dārgāks par laiku? Veltiet to tuviniekiem, esiet ar viņiem kopā, un būsiet laimīgi.”
Vecais gads līksmi aizvadīts arī citviet, vairākos pagastos notika Jaungada balles. Bet visi nevarēja atpūsties un izklaidēties – dažādos dienestos cilvēki šajā naktī strādāja. Lai arī nākamais – Cūkas – gads saskaņā ar Ķīnas tradicionālo kalendāru iestāsies tikai 4. februārī, tas varētu būt auglīgs dažādās dzīves jomās un dzīvespriecīgs, sola  astrologi.
Komentāri
ES
2019. gada 2. janvārī, 18:03
Paldies Madara! :)
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi