Aizvērt

Jauno sagaida ar dziesmām

2019. gada 2. janvārī, 08:20
Raksta autors: Lāsma Reimane
Jauno sagaida ar dziesmām
Kuldīdznieki un viesi Jauno gadu Pilsētas dārzā sagaidīja, klausoties grupas Radio trio koncertu. No kreisās: Madara Dzintara-Pluša, Gabriēla Zvaigznīte un Katrīna Anna Vīgante.
Foto: Lāsma Reimane
Ar uguņošanu un koncertu gadumija sagaidīta arī Kuldīgas Pilsētas dārzā. Tur stundu pirms pusnakts uzstājās televīzijas šova "X faktors" otrās sezonas dalībniece – grupa "Radio trio", kurā viena no solistēm ir kuldīdzniece Madara Dzintara-Pluša.
Piecas minūtes pirms pusnakts svētku uzrunu teica novada domes priekšsēde Inga Bērziņa. Viņa atzina, ka esot gods un prieks Jauno gadu sagaidīt kopā ar kuldīdzniekiem: „Paldies, ka jūs esat Kuldīgā, ka esat Latvijā, ka šeit ieguldāt savu sirdi un enerģiju. Gribu novēlēt, lai nākamajā gadā nepietrūkst laimes, lai pietiek laika saviem mīļajiem. Kas tad mums ir vēl dārgāks par laiku? Veltiet to tuviniekiem, esiet ar viņiem kopā, un būsiet laimīgi.”
Vecais gads līksmi aizvadīts arī citviet, vairākos pagastos notika Jaungada balles. Bet visi nevarēja atpūsties un izklaidēties – dažādos dienestos cilvēki šajā naktī strādāja. Lai arī nākamais – Cūkas – gads saskaņā ar Ķīnas tradicionālo kalendāru iestāsies tikai 4. februārī, tas varētu būt auglīgs dažādās dzīves jomās un dzīvespriecīgs, sola  astrologi.
Komentāri
ES
2019. gada 2. janvārī, 18:03
Paldies Madara! :)
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi