Aizvērt

Drošība spēcīga vēja laikā

2019. gada 2. janvārī, 10:54
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Drošība spēcīga vēja laikā
Gatavojoties vētrai, kas šodien, 2. janvārī, šķērsos Latvijas teritoriju, AS „Sadales tīkls” darbinieki strādās pastiprinātā režīmā, lai nepieciešamības gadījumā novērstu elektrotīkla bojājumus un atjaunotu elektroenerģijas piegādi.
Sadales tīkls brīdina, ka spēcīga vēja laikā var lūzt koki un to zari, pārraujot elektrolīniju vadus un radot bīstamas situācijas, kas apdraud cilvēka dzīvību, tādēļ uzņēmums aicina būt īpaši uzmanīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā un par bīstamām situācijām ziņot pa diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404 vai 112 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam.

Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtajām ziņām šodien Latviju šķērsos spēcīgs vējš, kas brāzmās pastiprināsies līdz 20–23 m/s, bet piekrastes rajonos sasniegs ātrumu 25–28 m/s.

Sadales tīkls aicina iedzīvotājus netuvoties gaisvadu elektrolīnijām, ja tajās ir ieķērušies vai iekrituši koki un to zari vai uz zemes nokritis pārtrūcis gaisvadu elektrolīniju vads, jo tas var apdraudēt dzīvību. Ja bojājums ir vidējā sprieguma elektrotīklā un klienti ir norādījuši savu mobilo tālruni vai e-pastu, par reģistrēto elektrotīkla bojājumu un plānoto elektroenerģijas piegādes atjaunošanas laiku klienti tiks informēti ar īsziņas vai e-pasta palīdzību.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi