Aizvērt

Saņēmēju prieks ir īsts

2019. gada 4. janvārī, 02:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Saņēmēju prieks ir īsts
Rudbāržu aktīvo meiteņu apvienība kopā ar aprūpes namā "Valtaiķi" direktori Gunitu Bivbāni.
Aprūpes namā "Valtaiķi" Ziemassvētki ieskandināti ar dziesmām, dejām, mācītāja ciemošanos un teātra izrādi.
Direktore Gunita Bivbāne stāsta: „Pie mums ciemojās Laidu meiteņu ansamblis Vēja zvani, Rudbāržu aktīvo meiteņu apvienība, kas spēlēja, dejoja, dziedāja un iepriecināja ar dāvaniņām. Pēc Liepājas neredzīgo biedrības vadītāja Māra Ceiruļa sarunas ar iemītniekiem Skrundas jauniešu teātris rādīja izrādi Rūķi.

Šogad esam iesaistījušies Eņģeļu pastā, ko rīko labdarības organizācija No sirds uz sirdi. Tā izveidojusi forumu, kurā cilvēki piesakās izpildīt konkrētas vēlmes. Mans uzdevums ir tās pierakstīt un nodot dzirdīgām ausīm. Tā 45 mūsu nama iemītnieki iepriecināti ar dāvanām.” G.Bivbāne secina – saņēmēju prieks ir neviltots: „Paciņas nāk katru dienu, tajās ir konfektes, kafija, tēja, kalendāri, čības, un tās piegādā uzņēmuma DPD kurjers.” Direktore novērojusi, ka koncertos iemītniekiem visvairāk patīk, ka tiek spēlēts akordeons: „Bet viņi priecājas par ikvienu, kurš brauc ciemos. Lielāko daļu viesu es uzrunāju, un prieks, ka viņi neatsaka.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi