Aizvērt

Saņēmēju prieks ir īsts

2019. gada 4. janvārī, 02:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Saņēmēju prieks ir īsts
Rudbāržu aktīvo meiteņu apvienība kopā ar aprūpes namā "Valtaiķi" direktori Gunitu Bivbāni.
Aprūpes namā "Valtaiķi" Ziemassvētki ieskandināti ar dziesmām, dejām, mācītāja ciemošanos un teātra izrādi.
Direktore Gunita Bivbāne stāsta: „Pie mums ciemojās Laidu meiteņu ansamblis Vēja zvani, Rudbāržu aktīvo meiteņu apvienība, kas spēlēja, dejoja, dziedāja un iepriecināja ar dāvaniņām. Pēc Liepājas neredzīgo biedrības vadītāja Māra Ceiruļa sarunas ar iemītniekiem Skrundas jauniešu teātris rādīja izrādi Rūķi.

Šogad esam iesaistījušies Eņģeļu pastā, ko rīko labdarības organizācija No sirds uz sirdi. Tā izveidojusi forumu, kurā cilvēki piesakās izpildīt konkrētas vēlmes. Mans uzdevums ir tās pierakstīt un nodot dzirdīgām ausīm. Tā 45 mūsu nama iemītnieki iepriecināti ar dāvanām.” G.Bivbāne secina – saņēmēju prieks ir neviltots: „Paciņas nāk katru dienu, tajās ir konfektes, kafija, tēja, kalendāri, čības, un tās piegādā uzņēmuma DPD kurjers.” Direktore novērojusi, ka koncertos iemītniekiem visvairāk patīk, ka tiek spēlēts akordeons: „Bet viņi priecājas par ikvienu, kurš brauc ciemos. Lielāko daļu viesu es uzrunāju, un prieks, ka viņi neatsaka.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi