Aizvērt

Ja ir mērķis, iespēja atrodas

2019. gada 4. janvārī, 04:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ja ir mērķis, iespēja atrodas
Iedvesmas stāstos dalās Aizputes biedrības „Linmeijers” vadītājs Vilis Brūveris un Sabiles Sarades namiņa izveidotāja Ieva Lāce.
Stāsts par Katru, Kādu, Nevienu, Jebkuru
(No Viļa Brūvera iedvesmas stāsta.)

Reiz dzīvoja četri draugi: Katrs, Kāds, Neviens un Jebkurš. Vienmēr, kad bija jādara kas svarīgs, Katrs bija pārliecināts, ka Kāds to izdarīs. Jebkurš to varēja, bet Neviens to nedarīja. Kāds kļuva dusmīgs, jo tas bija Katra darbs. Katrs domāja, ka to izdarīs Jebkurš, bet Neviens neaptvēra, ka Kāds to nedarīs. Viss beidzās ar to, ka Katrs vainoja Kādu, bet Neviens nebija izdarījis to, ko varēja Jebkurš. Bieži no kāda gaidām, lai izdara to, ko varam paši. Kamēr secinām, ka jādara pašiem.Jauka vieta Ziemassvētkos

„Izdomāju, ka prasās jauka vietiņa Ziemassvētkos. Ieraudzīju tukšu ēku, uz kuras rakstīts, ka iznomā. Iegāju centrālajā vietā – humpalu veikalā, kur pulcējas pilsētas galvenās dāmas. Izteicu ideju par namiņu, kurā ir klavieres, piparkūkas, sveces. Visas piekrita, ka vajag. Piedāvāju darīt kopā, noskaidrojot, ko katra varam. Pieteicās piparkūku cepējas, kultūras nama dāmas apsolīja baltas dekorācijas. Uz mēnesi tapa Rozīņu namiņš, kurā katru dienu notika brīnums. Iepriecinājām daudzus, visvairāk sevi. Paši varam un darām, paši priecājamies. Pēc mēneša palika jautājums: „Kas pēc tam?””


Vairāk 4. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi