Aizvērt

Ja ir mērķis, iespēja atrodas

2019. gada 4. janvārī, 04:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ja ir mērķis, iespēja atrodas
Iedvesmas stāstos dalās Aizputes biedrības „Linmeijers” vadītājs Vilis Brūveris un Sabiles Sarades namiņa izveidotāja Ieva Lāce.
Stāsts par Katru, Kādu, Nevienu, Jebkuru
(No Viļa Brūvera iedvesmas stāsta.)

Reiz dzīvoja četri draugi: Katrs, Kāds, Neviens un Jebkurš. Vienmēr, kad bija jādara kas svarīgs, Katrs bija pārliecināts, ka Kāds to izdarīs. Jebkurš to varēja, bet Neviens to nedarīja. Kāds kļuva dusmīgs, jo tas bija Katra darbs. Katrs domāja, ka to izdarīs Jebkurš, bet Neviens neaptvēra, ka Kāds to nedarīs. Viss beidzās ar to, ka Katrs vainoja Kādu, bet Neviens nebija izdarījis to, ko varēja Jebkurš. Bieži no kāda gaidām, lai izdara to, ko varam paši. Kamēr secinām, ka jādara pašiem.Jauka vieta Ziemassvētkos

„Izdomāju, ka prasās jauka vietiņa Ziemassvētkos. Ieraudzīju tukšu ēku, uz kuras rakstīts, ka iznomā. Iegāju centrālajā vietā – humpalu veikalā, kur pulcējas pilsētas galvenās dāmas. Izteicu ideju par namiņu, kurā ir klavieres, piparkūkas, sveces. Visas piekrita, ka vajag. Piedāvāju darīt kopā, noskaidrojot, ko katra varam. Pieteicās piparkūku cepējas, kultūras nama dāmas apsolīja baltas dekorācijas. Uz mēnesi tapa Rozīņu namiņš, kurā katru dienu notika brīnums. Iepriecinājām daudzus, visvairāk sevi. Paši varam un darām, paši priecājamies. Pēc mēneša palika jautājums: „Kas pēc tam?””


Vairāk 4. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi