Aizvērt

Mediķiem jauni auto

2019. gada 7. janvārī, 08:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Mediķiem jauni auto
Ārsta palīdzes Anda Valdmane un Vilma Bladžinauska un autovadītājs Vilnis Peskops piektdien tika pie jaunas automašīnas.
Foto: Lāsma Reimane
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Latvijā tikuši pie 35 jauniem operatīvajiem transportlīdzekļiem. Jaunajā automašīnā pie pacientiem mediķi dodas arī Skrundā.
„Līdz martam plānots Kurzemē saņemt vēl piecus jaunus transportlīdzekļus,” stāsta NMPD Kurzemes reģionālā centra vadītāja Inese Ozoliņa. „Automašīnas ir ar četru riteņu piedziņu un pielāgotas braukšanai pa lauku ceļiem, kā arī aprīkotas tā, lai tajās būtu droši gan pacientam, gan personālam un lai mediķi ērti varētu strādāt. Līdz šim Skrundas mašīna jau nobraukusi 411 647 km, vēl ir tehniski labā stāvoklī, labi uzturēta. To plānots izmantot kā rezerves mašīnu.”

Jaunajā automašīnā strādā ārsta palīdzes Vilma Bladžinauska un Anda Valdmane, abas ir no Aizputes, bet šoferis Vilnis Peskops dzīvo Kuldīgā un Skrundas ātrajos strādā no 2008. gada. Vilnis pilda arī vecākā autovadītāja pienākumus, abas mediķes ir sertificētas ārsta palīdzes, visi trīs strādā profesionāli, viņiem ir augsta atbildības izjūta, komentē I.Ozoliņa. Vilma esot arī darbaudzinātāja, jo ieinteresējusi divus jaunos kolēģus, kuri studē medicīnu un šobrīd jau patstāvīgi strādā brigādē kā diplomēti ārsta palīgi.

Latvijā ik dienas līdz pat 190 brigāžu dodas ap 950 izsaukumos. Mediķu brigādes izvietotas 103 vietās valstī. Viens operatīvais medicīniskais transportlīdzeklis gadā nobrauc vidēji ap 60 tūkstošiem kilometru.
Komentāri
Es
2019. gada 10. janvārī, 19:49
Lai veicas mediķiem un šoferītim Vilnim! Galvenais - lai labi ripo!
DNS
2019. gada 7. janvārī, 09:40
Visu cieņu ! Un Andai vēl doktora grāds tieslietās !
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi