Aizvērt

Radošās darbnīcas brīvlaikā

2019. gada 7. janvārī, 00:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Radošās darbnīcas brīvlaikā
Vienā no radošajām darbnīcām bērni no papīra veido riču-raču kauliņu. No kreisās: Šarlote Šlegelmilha, Daniela Vilce, Anna Tropiņa, Elisa Sileniece un skolotāja Zane Andersone.
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrā (BJC) skolēnu brīvlaikā notika radošās darbnīcas.
BJC pasākumu organizatore Agate Ūdre pastāstīja: „Pie mums katrā skolēnu brīvlaikā divas dienas notiek šādas darbnīcas. Šogad vienu dienu bērni pavadīja iekštelpās, bet otru – parkā. Darbnīcas apmeklēja arī tie, kuri pa brīvdienām atbraukuši pie radiem uz Kuldīgu.” Vienā no darbnīcām bērni gatavoja riču-raču kauliņu ar zīmējumiem. Skolniece Elizabete Dravniece priecājās: „Ir jauki, ka ir vieta, kur atnākt un pavadīt laiku.” Cepšanas darbnīcā bērni gatavoja piparkūkas. Kristaps Groskaufmanis atzina: „Par radošajām darbnīcām uzzināju mājaslapā. Arī pirms tam esmu apmeklējis šīs darbnīcas.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi