Aizvērt

Ziema piesaka savas tiesības

2019. gada 11. janvārī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Ziema piesaka savas tiesības
"Kuldīgas komunālo pakalpojumu" darbinieks Ainis Pētersons ceturtdienas rītā strādāja Ķelšu ciemā.
Foto: Lāsma Reimane
Ziemā laika apstākļi nav paredzami, tāpēc dienestu dežuranti situāciju izvērtē katru rītu un izlemj, cik daudz tehnikas sūtīt sniega tīrīšanai un pretslīdes materiāla kaisīšanai.
Kuldīgā to dara pašvaldības uzņēmums Kuldīgas komunālie pakalpojumi (KKP), valsts ceļi ir akciju sabiedrības Latvijas Autoceļu uzturētājs ziņā, bet pašvaldības ceļus laukos tīra uzņēmumi vai zemnieku saimniecības, kuriem ir atbilstoša tehnika un ar kuriem noslēgti līgumi.


„Tagad mums darba laiks ir no četriem rītā līdz astoņiem vakarā. Pārējā laikā strādājam, ja ļoti snieg un ir vajadzība,” skaidro (KKP) ielu un laukumu apsaimniekošanas daļas vadītājs Gatis Ozols.

Vairāk par to, kā tiek tīrīti pašvaldības ceļi un valsts ceļi, lasiet 11. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi