Aizvērt

Ar skatuves zinībām – uzņēmējdarbībā

2019. gada 21. janvārī, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ar skatuves zinībām – uzņēmējdarbībā
Dailes teātra aktieris un uzņēmējs Juris Žagars lekcijā „Ko mācīties un nemācīties no dzīves” Kuldīgas pieaugušo izglītības centrā stāstīja par savu pieredzi darbā ar cilvēkiem, tostarp apstrīdot dažas vispārpieņemtās patiesības.
Foto: Daina Tāfelberga
Par dzīves mākslu – aktieris, uzņēmējs un Cēsu deputāts Juris Žagars: „Apsolu vairāk, nekā varu, jo tā sevi piespiežu vairāk izpildīt. Man nepatīk tie, kuri, pat līdz galam nenoklausoties, saka „nē”.”
J.Žagars: – „Palīdz trīs principi. Pirmais – necenšos darbu nenest uz mājām, jo es to mīlu. Darbs ir dzīve: nevaru dzīvot līdz sešiem vakarā un atsākt astoņos no rīta. Otrais – necenšos iemācīties pateikt nē. Apsolu vairāk, nekā varu, jo tā sevi piespiežu vairāk izpildīt. Man nepatīk tie, kuri, pat līdz galam nenoklausoties, saka nē. Trešais: visi saka – jāizvairās no stresa, jāmeditē. Nē, stress ir adrenalīnaavots. Man tas patīk.”


Vairāk 21. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi