Aizvērt

Zvanot maldina speciālos dienestus

2019. gada 4. februārī, 06:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Zvanot maldina speciālos dienestus
Foto: Antra Grīnberga
Par maldinošu zvanu policijai Jaungada naktī dzērumā Kuldīgas novada domes administratīvās komisijas priekšā stājās kuldīdznieks, kuram tāds viltus zvans nav pirmais.
SOLA LABOTIES

Vīrietis policiju izsaucis nepamatoti, ziņojot par izdomātu notikumu. Vaicāts, kāpēc tā darījis, viņš nevarēja paskaidrot, vien atbildēja: kad iedzerot, viņam aizejot ciet. Vainu apzinoties, un solīja turpmāk, lietojot alkoholu, telefonu kādam atdot, lai nevar piezvanīt.

Iepriekšējais gads vīrietim bijis administratīvajiem sodiem bagāts, bet visus viņš samaksājis. Komisija ieteica meklēt speciālistu palīdzību, lai cīnītos ar noslieci, kā pats saka, pakaitināt speciālos dienestus. Atvadoties vīrietis solījās, ka uz administratīvo komisiju vairs nekad nebūs jānāk, jo pārkāpumus vairs neizdarīšot.

Uz sēdi bija izsaukts arī kādas mājas īpašnieks, kura mazdārziņā konstatēta patvaļīga būvniecība. Šajā pārkāpumā vainotais piekrita, ka par notikušo ir atbildīgs, un stāstīja, ka tiekot darīts viss, lai dokumentus nokārtotu.


NEĻAUJ CIRST KRŪMUS UN KOKUS

Uz atkārtotu lietas izskatīšanu nebija ieradies vīrietis, kurš augustā savā īpašumā Kurmālē Sadales tīkla nolīgtam uzņēmumam liedzis gaisvadu elektrolīnijas trasi attīrīt no kokiem un krūmiem. Saskaņā ar Aizsargjoslu likumu šim valsts uzņēmumam jārūpējas, lai trase būtu pilnīgi tīra, bet aizsargjoslā jānozāģē tie koki, kas elektrolīniju apdraud. Taču vīrietis to darīt liedzis.

Iepriekšējā sēdē Sadales tīkla pārstāvji stāstīja, ka vīrietim ierakstītā vēstulē par gaidāmajiem darbiem paziņots. Iebildumi nav saņemti, taču darītāji, ierodoties īpašumā, rupjiem vārdiem izlamāti un padzīti. Pēc tam vīrietim zvanījis Sadales tīkla pārstāvis, bet arī tam pateikts, ka atļaujas nekādā gadījumā nebūs. Pēc sarunas uzrakstīts akts un materiāli nosūtīti policijai.

Šajā sēdē Sadales tīkla darbinieki rādīja ierakstītās vēstules kopiju un dokumentus, kas nosūtīšanu apstiprina. Komisija to iepriekš lūdza, lai pārliecinātos, ka vīrietis tiešām ticis informēts.UZZIŅAI

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 202. pants nosaka:
par ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu fiziskajām personām naudas sods ir no 35 līdz 140 eiro.
Komentāri
fbi
2019. gada 5. februārī, 18:48
https://www.justice.gov/usao-sdny/pr/25-defendants-charged-manhattan-federal-court-multimillion-dollar-wire-fraud-and-money
vispirms savāca tautiešus asv, pēc tam vietējos...
Emu
2019. gada 5. februārī, 09:43
Arī par FIB iesaistīto apcietināšanu Virkas ielā, arī "liels" klusums! Kā tad tā?
pavards
2019. gada 4. februārī, 08:27
par kaut kādiem sīkiem pārkāpumiem raksta, bet par slepkavībām Kuldīgā (pērn) un Skrundas pusē (šogad) ne?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi