Aizvērt

Kā pievilināt tūristus

2019. gada 6. februārī, 06:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga, Jolanta Hercenberga
Kā pievilināt tūristus
Alsungas stendā izstādē-gadatirgū "Balttour" interesentus sagaida suitu amatniecības un mākslas telpas "Rija" vadītāja Inga Šēna- Laizāne, tūrisma informācijas un vēsturiskā centra konsultante Krista Pavāre un vadītāja Inga Bredovska.
Foto: Ingas Bredovskas arhīvs
Starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour" piedalījās pārstāvji gan no Kuldīgas, gan Alsungas, gan Skrundas novada.
INTERESĒ AKTĪVĀ ATPŪTA UN RESTORĀNU NEDĒĻA

Kurzemes tūrisma asociācijas piedāvājums šogad pirmoreiz rādīts hallē Atklāj pasauli.


Kuldīgas aktīvās atpūtas centra pārstāve Jana Bergmane stāsta, ka Kurzemes tūrisma asociācijai vienotais stends iepriekš atradies Latvijas zālē. Taču pēdējos gados tā kļuvusi par tādu kā mājražotāju tirdziņu un daudzi tūrisma operatori un aģentūras tur pat neiegriežas. Tāpēc nolemts pārcelties uz starptautisko halli, kur ir lielāka apmeklētāju plūsma un iespējas rast jaunus kontaktus, piedāvājumu reklamēt plašāk. Galvenokārt interese bijusi par jaunumiem, pasākumu programmu un aktīvo atpūtu, kā arī restorānu nedēļu. Savukārt mūspuses mājražotājus pārstāvēja Snēpeles Nornieki, Padures Smilškalni, Rudbāržu Garīkas u.c. Pirms tam Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs piedalījies tūrisma izstādē Lietuvā, šonedēļ dosies uz Igauniju.IEKĀRDINĀJUŠI DAUDZUS

Ar dziesmām, lina izstrādājumiem, adījumiem, austām villainēm, arī ar maizi, raušiem un citiem ēdieniem 26. starptautiskajā tūrisma izstādēgadatirgū Balttour ceļotāji vilināti uz Alsungu.


To darīja Alsungas tūrisma informācijas un vēsturiskā mantojuma centrs, suitu amatniecības un mākslas telpa RijaSpēlmaņkrogs un pašdarbnieki. Alsundznieku stends tika iekārtots suitu kāzu stilā – bija apskatāms līgavas un līgavaiņa tērps, varēja pielaikot villaini. Centra vadītāja Inga Bredovska stāsta, ka cilvēki vaicājuši par tautas tērpu darināšanu un interese par tūrisma piedāvājumu bijusi ārkārtīgi liela gan no latviešu, gan ārzemju ceļotājiem. „Nodibinājām kontaktus ar lietuviešu, krievu un baltkrievu tūrisma firmām, sūtīsim piedāvājumu ekskursantu grupām un individuāliem ceļotājiem. Sestdien pie mūsu stenda dziedāja Suitu sievas, Suitu vīri un Suitu dūdenieki. Indonēzijas vēstniekam dziesmas ļoti patika, un runājām, ka varētu izveidoties sadarbība arī ar šo valsti.”

Spēlmaņkroga īpašniece Mairita Slavinska stāsta, ka reklamēta suitu ēdienu meistarklase, piedāvāts nogaršot sklandraušus, t.s. vīra raušus, suitu skābmaizi un pelēkos zirņus. „Rīdziniekiem mūsu piedāvājums tīri labi gāja pie dūšas,” saka Mairita.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.