Aizvērt

Vieniem vajag stāvvietas, citiem rotaļlaukumus

2019. gada 8. februārī, 08:07
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Vieniem vajag stāvvietas, citiem rotaļlaukumus
Gaismas ielas 7. nama vecākā Anita Koliņa (stāv) nav mierā, ka daudzstāvu namiem varēs piebraukt tikai no vienas puses. Viņas mājā kāpņu telpas vaļējās durvis esot pretējā pusē, otrā puse tiekot slēgta, lai bērni neskraida cauri. Uz to no zāles atskanēja replika, ka var ierīkot durvju kodu un skraidīšana beigsies.
Foto: Lāsma Reimane
Vai to varēs īstenot? Tādas šaubas Kuldīgas iedzīvotāji izteica, iepazīstot daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas koncepciju tā sauktajā Kurzemītes mikrorajonā.
Domes būvvaldes vadītāja Jana Jākobsone pirms tikšanās vairākkārt uzsvēra, ka šī ir tikai koncepcija, kurā vēl var mainīt to, kas neapmierina: „Tās ir vadlīnijas – tā nav būvniecības iecere.”


Visu rakstu lasiet 8. februāra drukātajā Kurzemniekā vai elektroniski šeit.
Komentāri
a
2019. gada 10. februārī, 10:40
Aldi! Jūs kļūdāties,paldies Dievam,dzīvoju privātmājā,bet ir daudz draugu,pie kuriem ciemojos,un varu teikt,ka bērni tiešām ir izlaisti ,dara ko grib un kā grib,jo tagad bērniem dzimst bērni,un rezultāti ir redzami.Diemžēl ne iepriecinoši.Savus bērnu gan tā neizlaidu,un tagad redzu,ka darīju pareizi.
Aldis
2019. gada 10. februārī, 01:25
Cienītā a!
Jā, iespējams bērni dauzoties kāpņutelpās var radīt troksni un neērtības, bet noteikti to negribētos saukt par degradāciju!
Jums noteikti dzīvojot pirmajā stāvā, vasarā pie atvērta loga, vakarā bērnu dauzīšanās arī traucē! Pieļauju, ka Jums, tomēr ērtāk būtu nedzīvot masīvos, nevis slēgt kāpņutelpas durvis, vai liegt bērniem piekļuvi 5STĀVU ēkai kurā dzīvojat!
a
2019. gada 9. februārī, 13:52
Cienītā Evelīna! Durvis nav domātas,lai bērni skraidot cauri kāpņu telpai izklaidētos.Pirmajos stāvos dzivojošajiem tas tiešām var traucēt,jo rada troksni.Bērni ir jāmāca kur rotaļāties,un tā nebūt nav kāpņu telpa.Tur jau tā problēma,ka mūsu sabiedrība ir degredēta,un dēļ tādiem arī tās durvis jāslēdz.
Evelīna
2019. gada 9. februārī, 11:31
Vai ugunsdzēsējiem nav iebildumu, ka tiek slēgta viena no izejām? Trauksmes gadījumā tas rada bīstamību! Kāpēc bērniem nevar ļaut brīvi pārvietoties, tam taču tās durvis domātas. Bet ir jau cilvēki, kas nīst visu, arī bērnus.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.