Aizvērt

Veiksmīgs mobilais darbs ar jaunatni

2019. gada 25. februārī, 04:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Veiksmīgs mobilais darbs ar jaunatni
Trešajā tikšanās reizē jaunieši risināja atjautības uzdevumus komandā.
Foto: Zandas Spuļģītes arhīvs
Atraktīvā un radošā gaisotnē aizritējusi jau trešā jauniešu tikšanās projektā "Tur Lava", kurā Turlavas jaunieši apguvuši prasmes strādāt komandā, spēju ieklausīties, risināt problēmsituācijas un sasniegt mērķus.
Projektu Tur Lava ar Izglītības un zinātnes ministrijas piešķirto finansējumu īsteno Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrs (BJC). Tā mērķis ir attīstīt mobilo darbu ar jaunatni Kuldīgas novadā, lai nodrošinātu pagastu jauniešiem līdzdalības iespējas viņu dzīvesvietā, kurā netiek veikts darbs ar jaunatni vai tas tiek veikts ierobežotā apjomā.

„Projekts norisināsies līdz vasarai. Divas reizi mēnesī braucam uz Turlavu un strādājam ar jauniešiem,” stāsta BJC jaunatnes darbinieks Adrians Dravnieks. „Strādājam ar dažādām neformālās izglītības spēlēm, iesaistām viņus sadraudzības aktivitātēs un komandas veidošanā. Kopā muzicējam, atveidojam teātra etīdes. Vasarā būs noslēguma sporta spēles, kurās piedalīsies arī citu pagastu jaunieši. Tajās parādīsim, kā esam strādājuši visu šo periodu, lai vēlāk ko līdzīgu attīstītu arī citos pagastos,” stāsta A.Dravnieks.

Pirmā tikšanās notika 22. janvārī, savukārt pagājušonedēļ jaunieši tikās jau trešo reizi. Tāpat kā iepriekš, arī šoreiz iesaistījās vairāk nekā 20 pagasta un apkārtnes jauniešu, kuri strādāja grupās, zīmējot un aprakstot ideālo Turlavas jaunieti, gatavojot priekšnesumus, spēlējot etīdes un spēles un veicot citus atraktīvus uzdevumus.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi