Aizvērt

Lai smaida arī sievietes

2019. gada 8. martā, 08:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Lai smaida arī sievietes
Sieviešu dienā savas kolēģes Kuldīgas novada sporta skolā ik gadu sveic Agris Kimbors, Roberts Blumbergs un Ivo Solomahins.
Foto: Antra Grīnberga
Daudzviet pasaulē un arī Latvijā šodien tiek svinēta Starptautiskā sieviešu diena. Tā ir īpašā reize gadā, kad, dāvinot ziedus, vīrieši sumina visas sev svarīgās sievietes: sievas, draudzenes, mammas, māsas, meitas un kolēģes. Arī Kuldīgas novada sporta skolas vīrieši pie kolēģēm dodas ar ziediem.
„Parasti visas man tuvās sievietes sveicu ar ziediem un kūku. Ikdienā par ziedu dāvināšanu piemirstam,” atzīst sporta skolas direktors Agris Kimbors, „bet to vajadzētu darīt biežāk, tāpēc šādi svētki ir labs atgādinājums, ka sievietes jāmīl un jālutina.” Tā uzskata arī viņa vietnieks sporta darbā Ivo Solomahins. „Šie svētki palīdz atkal par sievietēm atcerēties un tās iepriecināt, lai nesveiktu tikai dzimšanas un vārda dienā, bet biežāk. Es sveicu savu mīļoto sievieti, mammu, kolēģes. Vecmāmiņu parasti apsveicu attālināti, jo viņa nedzīvo Kuldīgā. Tradicionāli dāvinu tulpes, jo arī man pavasaris asociējas ar šiem ziediem un tās ir vienas no trim puķēm, kuras pazīstu,” smejas Ivo.
Komentāri
Ipo
2019. gada 8. martā, 19:43
Cerams, ka tulpites par savu naudinu nopirka!
Pievieno jaunu komentāru: