Aizvērt

„Lielisks pagasta vīriešu darbs”

2019. gada 13. martā, 00:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
„Lielisks pagasta vīriešu darbs”
Raņķu pakalpojumu pārvaldes vadītājs Ritvars Stepanovs sacensību dalībniecēm rāda, kā pareizi jāizkarina veļa.
Foto: Anna Bivbāne
„Tā ir tradīcija, tāpēc grēks būtu to palaist vējā,” tā Raņķu pakalpojumu pārvaldes vadītājs Ritvars Stepanovs saka par sporta spēlēm, kuras kopā ar domubiedriem sarīkojis par godu Sieviešu dienai.
„Pirms vairākiem gadiem raņķenieks Gunārs Zeme šajā dienā aizsāka rīkot dažādas aktivitātes. Tradīciju vēlamies turpināt, jo tā ir izklaide. Šogad 8. martā ar skaistu ģitārmūzikas koncertu uzstājās Ēriks Sloka, bet 9. martā svētkus turpinājām ar kaut ko aktīvāku,” pastāstīja R.Stepanovs.

Raņķos esot tādas dāmas, kas uz pasākumiem nāk gadu no gada, un viņas pārsteigt vairs neesot tik viegli: „Gribas, lai katru gadu ir kas cits, lai visam ir kāds moto vai stāsts. Ne vienmēr mūza atnāk laikus, un tad jāiespringst, bet man ir labs kolektīvs, kas palīdz. Šogad izspēlējām mirkli ģimenē, kad jāpadara rīta darbi, piemēram, meitai jāsapin bizes, jāsakārto skolas soma, jāaiziet uz veikalu pēc produktiem, jāizžāvē veļa, lai pēc tam ieslēgtu televizoru un noskatītos seriālu.”

Raņķeniece Sarmīte Bērzupa: „Pasākums likās interesants, jo viss bija jauns. Patīk Ritvara izdoma. Priecē tas, ka tagad Raņķos pasākumi notiek bieži un tie vienmēr ir ļoti apmeklēti. Te tapusi jauna kultūras aura!”

Kultūras organizatore Dace Pušīlova šoreiz iesaistījusies kā dalībniece: „Mūsu pagasta vīrieši ir apņēmības pilni. Apbrīnoju, ka viņiem nepietrūkst enerģijas katru gadu izdomāt kaut ko jaunu. Uzvara nav svarīga, bet, piedaloties disciplīnā, azarts ir, un uzvarēt gribas. Vislielākais pārsteigums ir tas, ka varēju visam ļauties kā dalībniece, kura iepriekš neko nezināja. Kopumā lielisks pagasta vīriešu darbs.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: