Aizvērt

Kopā jautrāk

2019. gada 13. martā, 08:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Kopā jautrāk
Liepājas neredzīgo biedrības Kuldīgas nodaļas vadītāja Kristīne Dzintare kopā ar Vilni Hartmani Sieviešu dienā sveic Larisu Griķīti.
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Liepājas neredzīgo biedrības Kuldīgas nodaļas dāmas un kungi patīkamā gaisotnē nosvinējuši Sieviešu dienu.
Vadītāja Kristīne Dzintare atzina, ka viss noticis lielā jautrībā. „Mums izdevās ļoti laba sadarbība ar muzikantiem Initu un Voldemāru Lastovskiem. Lai gan no biedriem bija ieradušies tikai četri kungi – Vilnis Hartmanis, Jāzeps Aglonietis, Jānis Griķītis un Aldis Dzintars –, izdejoties varēja visas desmit dāmas, gājām arī rotaļās. Gribēju saviem cilvēkiem uzdāvināt kaut ko īpašu, tādēļ pati pinu un tinu papīra ziedus. Tos dāmām palīdzēja dāvāt Vilnis Hartmanis. Apsveicām jubilāri Ingu Darģi, gribējām sveikt arī Līviju Neimani, bet viņa nebija atnākusi.” K.Dzintare teic, ka apaļās jubilejās biedrus parasti sveic mājās, bet pasākumos – pārējos gaviļniekus. Šomēnes starp sveicamajiem būs arī J.Aglonietis, kuram apritēs 55 gadi.

Nākamā sanākšana būs Lieldienās Sv. Annas draudzes mājā, bet 11. maijā visi ielūgti uz Mātes dienas svinībām. Maijā iecerēts arī gājiens pa pastaigu taku Ventmalā. Drīzumā būšot rokdarbu vakars.

Liepājas neredzīgo biedrībā apvienojušies ne tikai vājredzīgi vai neredzīgi cilvēki – darbojas arī tādi cilvēki, kuriem ir cita invaliditāte. K.Dzintare uzsver: svarīgākais ir kopā labi pavadīt laiku.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: