Aizvērt

Brīvlaiku izmanto lietderīgi

2019. gada 15. martā, 04:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Brīvlaiku izmanto lietderīgi
Pārgājienā no Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskolas uz Vecapuzi brīvlaikā devās 14 dalībnieki.
Foto: Anna Bivbāne
„Jauniešiem ir brīvlaiks, tāpēc gribu, lai viņi laiku pavada pēc iespējas interesantāk,” saka Rudbāržu jaunatnes darbiniece Inese Ozoliņa.
Šonedēļ viņa organizēja dažādas nodarbes: otrdien devās pārgājienā uz Vecapuzi tepat, pagastā, trešdien jauniešu klubiņā veidoja mājas gariņus, ceturtdien rīkoja kinopēcpusdienu.

„Bērni ir priecīgi, jo visu plānojam kopā. Viņi nāk pie manis ar idejām, un tad tās apspriežam. Šī nedēļa piemērota tam, lai varētu izpausties. Man arī pašai patīk tas, ko daru. Pārgājienā nogājām septiņus kilometrus. Galapunktā sagaidīja Santa Lasmane, kura iekurināja ugunskuru, lai var cept desiņas. Cenšos, lai pasākumos piedalās vecāki ar bērniem, jo tas ir kopā pavadīts laiks. Trešdien veidojām mājas gariņus, varēja arī izliet ziepes un sveces. Kinopēcpusdienā jauniešu klubiņā aizklājām logus, lai uz ekrāna var skatīties filmas.”

Pārgājiena dalībnieces Paula Gierkena un Tīna Eglīte iesaistās tāpēc, lai būtu ar draugiem. Paula saka: „No Ineses uzzinājām par pārgājienu, tāpēc uzreiz gatavojāmies, domājot par apģērbu. Šī ir iespēja labi pavadīt laiku.” Abas meitenes ne tikai piedalās jauniešu kluba pasākumos, bet arī palīdz tos organizēt. Rudbāržnieks Markuss Labunskis klubiņā darbojas divus gadus: „Pasākumus atbalstu ar savu dalību. Pārgājienā eju otrreiz, pirmo reizi gājām veselības nedēļā. Sagatavojos atbilstoši laika apstākļiem. Līdzi paņēmu desiņas, ko vēlāk ugunskurā uzcepšu. Varu parunāties ar draugiem, izbaudīt pavasara brīvlaiku.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: