Aizvērt

Zemessargi palīdz aprūpes namam

2019. gada 22. martā, 08:00
Raksta autors: Alīna Birmane
Zemessargi palīdz aprūpes namam
Elīna Francmane Zemessardzes 4. Kurzemes brigādei pievienojusies nesen. Kopā ar dienesta biedriem talka aprūpes namā "Valtaiķi" viņai ir pirmā.
Foto: Alīna Birmane
„Esmu priecīgs par vīriem, puišiem un dāmām, kas atsaucās aicinājumam brīvprātīgi piedalīties talkā,” tā Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris Andris Rieksts saka par veikumu, sakopjot Skrundas novada pašvaldības aprūpes nama "Valtaiķi" apkārtni.
Talkā iesaistījās Kurzemes brigādes, 45. kaujas nodrošinājuma bataljona un Nodrošinājuma pavēlniecības 1. reģionālā nodrošinājuma centra karavīri. A.Rieksts skaidro: „Aicinājumu palīgā saņēmām pirms divām nedēļām. Tad laiks bija lietains, bet šodien Dieviņš dāvāja skaistu dienu. Esam izzāģējuši krūmus, un atklājas ainaviska apkārtne. Domājam par tālāku sadarbību, jo nākamgad vietas vajadzēs turpināt kopt. Šī ir laba iespēja izdarīt vērtīgu darbu, lai cilvēkiem, kuri te pavada vecumdienas, būtu prieks.”

Zemessargi piedaloties dažādās talkās – tīrot Oskara Kalpaka taku, arī vietas, kurās atdusas kalpakieši un Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri.

Valtaiķu direktore Gunita Bivbāne atzina – talka rīkota tāpēc, ka vajadzēja palīgspēkus: „Iztīrījām robežu līnijas, aizaugušos pudurus, ābeļdārzu. Piedalījās ne tikai aprūpes nama darbinieki, bet arī iemītnieki. Zemessargi ir ieinteresēti palīdzēt. Sadarbību turpināsim, lai likvidētu bīstamos kokus ēkas tuvumā.”

4. Kurzemes brigādes štāba priekšnieks, pulkvežleitnants Jānis Mežavilks: „Katra talka ir labs darbs, kas veido tīrāku, skaistāku apkārtni. Ne par velti ārzemnieki priecājas par mūsu sakopto valsti – ar to varam lepoties. Šādi var arī izkustēties un izrauties no rutīnas.” Elīna Francmane no Kurzemes brigādes: „Palīdzam aprūpes nama darbiniekiem un iemītniekiem. Esam izzāģējuši vecos kokus, iztīrījuši mežmalu. Kopā iet raitāk. Vajadzētu šādus pasākumus rīkot biežāk.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi