Aizvērt

Komunālajai saimniecībai cits vadītājs

2019. gada 8. aprīlī, 18:50
Raksta autors: Anna Bivbāne
Komunālajai saimniecībai cits vadītājs
Kuldīdznieks Sandis Japēņins "Skrundas komunālajā saimniecībā" pieņemts darbā kā pašvaldības uzņēmuma vadītājs.
Foto: Anna Bivbāne
Kuldīdznieks Sandis Japēņins no 1. aprīļa ir SIA "Skrundas komunālā saimniecība" (SKS) valdes loceklis.
„Mans mērķis ir uzņēmuma darbību uzlabot. Jāturpina darīt to, kas iesākts, – visi tiešie komunālās saimniecības uzdevumi.”

Pirms tam S.Japēņins strādājis Nodarbinātības valsts aģentūrā un Valsts darba inspekcijā: „Katrs darbs dod savu pieredzi. Līdz šim tā bijusi dažāda.”

Skrundas novada domes priekšsēde Loreta Robežniece skaidro: „Konkursam uz valdes locekļa amatu pieteicās 19 pretendenti. Ar rīkojumu apstiprināta komisija pieteikumus izvērtēja. Darba intervijas notika divās kārtās. Pieciem pretendentiem izglītība neatbilda prasībām, divi kandidāti atteicās zemā atalgojuma dēļ, un viens jau bija stājies darba attiecībās citur. Izvērtēšanas komisijas locekļus pārliecināja Sanda Japēņina skatījums uz kapitālsabiedrības darbību, un tas atbilda pašvaldības izvirzītajiem mērķiem, kā kapitālsabiedrībai jāattīstās.”

Kurzemnieks jau rakstījis, ka līdzšinējam SKS vadītājam Kasparam Kutuļskam, kurš amatā stājās 2017. gada sākumā, pērn kolēģi pārmeta, iespējams, nelikumīgu rīcību, pārdodot divus apkures katlus. Vairāki arī nespēja ar viņu sastrādāties, un vadītāja dēļ prom aizgāja divi grāmatveži un namu apsaimniekotājs. Domes deputāti uzņēmuma vadītājam izteica aizrādījumu par nepareizu rīcību ar pamatlīdzekļiem, taču amatā paturēja, bet policija viņa darbībā noziedzīga nodarījuma pazīmes nesaskatīja.

Kā apstiprināja domē, K.Kutuļsks pats uzrakstījis atlūgumu, un pēc tam uz amatu rīkots konkurss.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi