Aizvērt

Skrundas pusē sāk pārbūvēt ceļus

2019. gada 10. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Skrundas pusē sāk pārbūvēt ceļus
Ceļa posmā Nīkrāce–Priežkrogs sākusies rekonstrukcija: tiek rakti ievalki, tīrīti grāvji. To dara ceļu būves firma "A-Land".
Foto: Edgara Zeberliņa arhīvs
„Skrundas novadā atsevišķās vietās grants ceļu pārbūve notiek no 5. aprīļa līdz 31. maijam. Nīkrāces pagastā darbs sākts posmā Nīkrāce–Priežkrogs,” informē pašvaldības attīstības nodaļas vadītājs Edgars Zeberliņš.
„Satiksmes dalībniekus lūdzam pievērst uzmanību izmaiņām un ievērot uz būvdarbu laiku izliktās ceļazīmes. Lauksaimnieki un mežsaimnieki aicināti laikus plānot tehnikas pārvietošanu, ievērojot satiksmes ierobežojumus,” tā E.Zeberliņš. Minētajā vietā izlikta zīme, kas brīdina par būvdarbiem, un ātruma ierobežojums – 30 km/h. „Ceļš nav slēgts un nevienu brīdi netiks slēgts. Bet jābūt saprotošiem, ja kādu brīdi tur strādā smagā tehnika un tai nevar pabraukt garām. Jāpagaida, kad ceļu atbrīvos, un arī pašiem jābūt uzmanīgiem.”

Šī ir daļa no projekta Grants ceļu pārbūve uzņēmējdarbības attīstībai Skrundas novada Nīkrāces, Raņķu, Rudbāržu un Skrundas pagastā. To atbalsta Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, un pērn pašvaldība noslēdza līgumu ar Lauku atbalsta dienestu. E.Zeberliņš skaidro: „Iepriekš ceļu stāvoklis tika izpētīts, un pārbūvei izvēlēti tie posmi, kur tas nepieciešams visvairāk. Tos atjaunot ir svarīgi, lai veicinātu uzņēmējdarbību.”Šogad Skrundas novadā tiks pārbūvēti šādi grants ceļu posmi:
  • Skrundas pagastā Klūgas–Pikuļi–Jaunmuiža – 4,8 km,
  • Rudbāržos Zaļumi–Nomaļi – 2,72 km,
  • Nīkrāces pagastā Nīkrāce–Priežkrogs – 6,48 km,
  • Raņķos Gulbji–Priednieki – 0,98 km.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi