Aizvērt

Pārrunā svarīgāko

2019. gada 10. aprīlī, 06:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Pārrunā svarīgāko
Skrundas novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Normunds Eihe un nekustamo īpašumu pārvaldnieks Aivis Vītols atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par atkritumu savākšanu.
Foto: Anna Bivbāne
Skrundas kultūras namā iedzīvotāji bija aicināti tikties ar novada deputātiem un pašvaldības speciālistiem, lai uzzinātu par paveikto un plānoto.
Tika runāts par reģionālo reformu, novada budžetu, atkritumu apsaimniekošanu, jauniem projektiem, sadarbību ar Aizsardzības ministriju. Domes priekšsēde Loreta Robežniece uzsver: „Mērķis ir informēt par valstiska līmeņa aktualitātēm, kas novada attīstību ietekmē reģionālās reformas kontekstā. Tikšanās klātienē ir nepieciešama, lai kopā pārrunātu vajadzības un iespējas. Pašvaldība sarunām ar iedzīvotājiem ir atvērta jebkurā mirklī, ne tikai sapulcēs vien.”

Šīgada plāni ir pirmsskolas izglītības iestādes Liepziediņš rekonstrukcija, četru grants ceļu posmu pārbūve, mājražotāju un citu mazo uzņēmēju iesaiste biedrībā Skrundas klēte, deinstitucionalizācija un sadarbība ar Aizsardzības ministriju par Oskara Kalpaka takas izveidi.Nākamās tikšanās:

10. aprīlī
16.00 Lēnās,
17.30 Nīkrāces atpūtas centrā;

11. aprīlī
17.30 Pumpuros;

16. aprīlī
16.15 Plostniekos,
17.15 Kušaiņos pie trenažieriem,
18.00 Ciecerē pie veikala Inita.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi