Aizvērt

Palīdzēsim Aivaram!

2019. gada 12. aprīlī, 09:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Palīdzēsim Aivaram!
Divus gadus laikraksta "Kurzemnieks" ilggadējais fotogrāfs Aivars Vētrājs cīnās ar plaušu vēzi. "Zaļā koridora" iespējas, kas garantē ārstēšanos par valsts naudu, pašlaik beigušās. Taču slimība neatkāpjas, un viņam vajadzīga mūsu visu palīdzība.
Aivars nesūdzas: cik spēj, vēl aizvien fiksē apkārtnes svarīgākās norises vai dabas skatus, kopā ar dēlu Indaru gatavo fotoizstādi par Kuldīgu, meklē dažādas metodes, kā veselību atgūt, pat piesakoties eksperimentiem. Viņš stāsta: „Zaļajā koridorā ir sava programma: starošana, ķīmijterapija, imūnterapija. Man šis etaps noiets – vairāk starojumu un ķīmiju nedrīkstu saņemt. Tādēļ onkologi saka: neesot, ko piedāvāt. Atliek izmēģināt augu valsts preparātus. Imunologa uzraudzībā to jau daru.”

Mēs, Aivara kolēģes, gribam viņam palīdzēt izārstēties. Diemžēl veselība maksā bargu naudu – arī regulāras imunologa konsultācijas un homeopātiskie līdzekļi. Tādēļ sadarbībā ar biedrību Sporta klubs „Katrīna” rīkojam ziedojumu vākšanas akciju.

Sporta klubs Katrīna trešo gadu organizē pasākumu Izskrien Latviju Kuldīgā. Tas notiks 4. maijā Neatkarības deklarācijas atjaunošanas dienā. Akcijas organizatore un Aivara kolēģe Antra Grīnberga informē, ka skrējiena starts būs 14.00 Pilsētas dārzā. Pirms tam visi aicināti noklausīties Mārtiņa Burkes-Burkevica un bērnu un jauniešu centra mūzikas studijas Mona uzstāšanos, kā arī apskatīt Aivara fotogrāfiju izstādi. Darbus atlasījām no vairāku gadu laikā Kurzemniekam fotografētā. Visi aicināti atnākt – varbūt attēlos atradīsiet sevi vai radiniekus un paziņas. Pēc pasākuma fotogrāfijas būs nopērkamas par simbolisku samaksu. Arī šī nauda tiks nodota Aivaram.Aivara Vētrāja veselības atgūšanai var ziedot:
  • biedrības Sporta klubs „Katrīna” kontā: LV95UNLA0050020223835 ar norādi: Ziedojums Aivaram Vētrājam. Biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss;
  • pasākumā Izskrien Latviju Kuldīgā 4. maijā Pilsētas dārzā.
Komentāri
Aina
2019. gada 14. aprīlī, 21:56
Mēs palīdzēsim!
dd
2019. gada 14. aprīlī, 20:20
Ilze es ceru Tev partins reiz atnaks majas...Bet Aivaram, novelu visu to labako un izturibu cina ar slimibu
Andris
2019. gada 13. aprīlī, 18:15
Zinu Aivaru jau... gadus. Viņam jāpalīdz. Aivar SuperVeči nepadodas.
Ilze
2019. gada 13. aprīlī, 07:12
Vēlu izveseļošanos!
Vajadzēja sākt ar dabīgām zālēm.
Cilvēkus nogalina nevis vēzis, bet gan ķīmija.
Jēkabs
2019. gada 12. aprīlī, 20:28
Tur taču nav ko domāt.JĀPALĪDZ.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi