Aizvērt

Pierādīt sevi

2019. gada 15. aprīlī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Pierādīt sevi
Skrundeniece Ieva Šperliņa savu diplomdarba koncertu uzveda dzimtajā pilsētā Skrundā, lai dalītos sajūtās ar vietējiem iedzīvotājiem.
Foto: Anna Bivbāne
„Man uzreiz bija skaidrs, ka koncerts būs Skrundā. Savas sajūtas vēlējos dot savējiem – cilvēkiem, kurus pazīstu,” saka skrundeniece Ieva Šperliņa, kura mācās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā par deju un ritmikas skolotāju un kuras diplomdarba tautas deju koncerts „Katram pašam laime sava” izskanēja dzimtajā pilsētā.
Ieva: – Kursā esam 20 studenti, pārējos kursos mazāk. Tomēr pieprasījums pēc deju pedagogiem ir milzīgs. Katrs no kursa strādājam vairākās vietās, jo pedagogu trūkst. Skolu gribēja aizslēgt, rodas jautājums, kam tas ir vajadzīgs. Tas ir liels darbs ar bērniem, un viņi ir mūsu nākotne. Par deju skolotājiem nāk strādāt cilvēki, kas paši ir dejojuši. Ja tu pats nedejo un mēģini kādam citam to iemācīt, nekas labs nevar iznākt. Kad bija Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija, šai profesijai bija arī maģistrantūra. Kad akadēmiju slēdza, vairs nebija, kur iet. Var studēt horeogrāfiju, bet tas nav tas.


Intervija 15. aprīļa Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi