Aizvērt

Lido zivis Kuldīgā

2019. gada 27. aprīlī, 15:33
Raksta autors: Kurzemnieks
Lido zivis Kuldīgā
Foto: Laila Liepiņa
Sestdien, 27. aprīlī, Kuldīgā jau piecpadsmito gadu pēc kārtas norisinājās pavasara palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”, kas ievadīja aktīvo tūrisma sezonu Kuldīgas novadā.
Arī šoreiz virs ūdenskrituma lidojošās vimbas un svētku rīkotāju komanda nepievīla ne vietējos, ne no dažādām pasaules malām atbraukušos. Kā ierasts, šovs un tūrisma sezona tika atklāta uz skatuves Pilsētas dārzā. Pēc tam daudzi nedevās projām un piedalījās zinātkāres centra Zinoo eksperimentos, klausījās un skatījās dažāda vecuma bērnu uzstāšanos, kā arī kopā ar Antu Eņģeli un Marko Ojalu uzdziedāja dziesmas par jūru. Citi devās līdzi Nīderlandes ielu teātra TukkersConnexion aktieriem, apbrīnojot viņu vadītās mehāniskās zivis, kā arī pamazām iejūkot starp izzinošu un sportisku atrakciju rīkotājiem, tirgotājiem, amatniekiem un ēdinātājiem gan Kalna un Liepājas ielā, gan Rātslaukumā.

Bet tie, kurus burzma nogurdināja, devās uz Kūravas pagalmu, kur 13. reizi notika Kurzemes stāstnieku festivāls Ziv’ zup’. Varēja vērot mākslu vairākās izstādēs, klausīties mūziku labos koncertos un dienu pabeigt ar brīvdabas kinoteātra devītās sezonas atklāšanu.

„Tādi mazie Pilsētas svētki. Man šie patīk daudz labāk par lielajiem. Laikam jau tāpēc, ka apkārt pavasaris, skaista daba un nav tik lielas burzmas,” atzina kuldīdznieks Olafs, kurš ar ģimeni neesot izlaidis nevienu pavasara palu šovu.


Vairāk 29. aprīļa Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi