Aizvērt
Vecākas ziņas
Cīnās erudīti

Cīnās erudīti

2018. gada 17. septembrī, 08:00
Prāta spēlēs "Simtgades kauss" Kuldīgā septiņu komandu konkurencē pašai par pārsteigumu uzvaru ieguvusi laikraksta "Kurzemnieks" komanda, bet pusfinālam Ventspilī kvalificējās vēl četras.
Apbalvo dzejas orientēšanās meistarus

Apbalvo dzejas orientēšanās meistarus

2018. gada 16. septembrī, 15:36
Kuldīgas novada 7.–9. klašu skolēni 12. un 13. septembrī spēlēja spēli "Orientēšanās dzejā", atklājot Kurzemes dzejas un mākslas dienas.
Turpina iekārtot pastaigu taku

Turpina iekārtot pastaigu taku

2018. gada 14. septembrī, 04:00
Skrundā pēc sajūtu takas izveides sākta darbu otrā kārta – tiek būvēts savienojums starp takām un veidoti celiņi ap Ventas kalnu.
Daudzbērnu ģimenēm lētāks transports

Daudzbērnu ģimenēm lētāks transports

2018. gada 14. septembrī, 02:00
Ar Latvijas Goda ģimenes apliecību "3+ Ģimenes karte" braucieniem reģionālajos autobusos un vilcienos tagad atlaide ir divreiz lielāka.
Radošās darbnīcas Kuldīgā

Radošās darbnīcas Kuldīgā

2018. gada 12. septembrī, 14:00
Kuldīgas darbnīca piedāvā dažādas radošās darbnīcas.
Dzintras tiekas Rudbāržos

Dzintras tiekas Rudbāržos

2018. gada 12. septembrī, 08:00
Dzintras nav mierīgas, bet gan aktīvas un atraktīvas. Nekādā gadījumā nav malā sēdētājas, tā Rudbāržu pagasta pārvaldes vadītāja Dzintra Veģe saka par vārdamāsu salidojumu, kas tās aicināja no dažādiem novadiem.
Jauni profesionāļi atrod darbu Kuldīgā

Jauni profesionāļi atrod darbu Kuldīgā

2018. gada 12. septembrī, 07:00
Šovasar Kuldīgas novada muzeja kolektīvam pievienojusies restauratore Līva Felsberga un pētnieks Pēteris Pabērzs. Līva sāka strādāt pēc Jāņiem un ir viena no tiem jaunajiem speciālistiem, kurus izdevies atvilināt no cita novada. Pēteris Pabērzs ir kuldīdznieks, kurš pēc ilgāka laika dzimtajā pilsētā atgriezies. Viņš te strādā kopš 20. augusta.
Kristīgā sadraudzībā uzsver tēva nozīmi

Kristīgā sadraudzībā uzsver tēva nozīmi

2018. gada 12. septembrī, 04:00
„Mēs sakām nevis tēvu zeme, bet tēvzeme, akcentējot to, ka mūsu zeme ir Debesu tēva uzticēta dāvana,” tā Liepājas luterāņu diecēzes dienā Kuldīgā, kas veltīta tēva nozīmes stiprināšanai, sacīja Nacionālo bruņoto spēku kapelāns Uģis Brūklene.
Sekojot vējiem, izdzīvo sapni

Sekojot vējiem, izdzīvo sapni4

2018. gada 10. septembrī, 07:00
Brīvība, vējš, viļņi un kaitbords – pret to kuldīdznieks Ivo Dēliņš iemainījis iespējami vienmuļo dzīvi Latvijā. Tagad to nosaka tikai viņš pats un vēji, kuriem viņš seko, lai varētu nodarboties ar sirdslietu – kaitošanu.
Māmiņu skolai jauna sezona

Māmiņu skolai jauna sezona

2018. gada 10. septembrī, 06:00
Skrundas novada jaunatnes iniciatīvas centrā uz rudenīgu pikniku tika aicinātas māmiņas, tā atklājot kopā būšanas jauno sezonu.
Lavandas: dzīvesveids, ne bizness

Lavandas: dzīvesveids, ne bizness

2018. gada 10. septembrī, 01:00
„Esmu dabas bērns – varu dienām pavadīt mežā sēņojot vai dārzā. Esam daudz ieguldījuši, tāpēc ceram, ka bērniem nebūs jābrauc uz svešām zemēm – būs savi lauki, kurus kopt un mīlēt,” saka Teiksma Zvirbule, kura Padures pagasta „Sīļos” ap 2 ha laukā audzē astoņu šķirņu 6000 lavandu stādus.
Skaita dabu, lai apzinātu tās vērtību

Skaita dabu, lai apzinātu tās vērtību

2018. gada 10. septembrī, 00:00
2017. gada 14. jūnijā Latvijā sākās dabas skaitīšana, kas ilgs līdz 2019. gada izskaņai. Tik plaša Eiropas Savienības (ES) nozīmes īpaši aizsargājamo biotopu jeb dzīvotņu izplatības un kvalitātes apzināšana mūsu valstī notiek pirmo reizi. Pusotra gada laikā, kopš speciālisti veic apsekojumus, reģistrēti vairāki atklājumi. Sūna "Skrajais hipns" uzieta Moricsalas rezervātā, lielā kosa konstatēta divās atradnēs, bet kāda līdz šim nezināma ala uzieta Amulas upes krasta sengravā.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi