Aizvērt
Kolēģi Strasbūrā nav cietuši

Kolēģi Strasbūrā nav cietuši

Pēc apšaudes Francijas pilsētas Strasbūras centrā pie Ziemassvētku tirdziņa, kur nogalināti trīs cilvēki un 12 smagi ievainoti, Ārlietu ministrija aicina latviešus šajā pilsētā ievērot drošības pasākumus un ziņot tuviniekiem, ka viņi atrodas drošībā.
2018. gada 12. decembrī, 17:07
Nākamajā numurā piektdien, 14. decembrī
  • Klāt 3. Advente.
  • Pelču tautas deju kolektīvs.
  • Medijpratība un medijkritika.
  • Pielikums „Radošā Kuldīga”.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Grāmatas lasītāju atrod pašas

Grāmatas lasītāju atrod pašas

2018. gada 19. oktobrī, 03:00
Īvandnieki reiz izteikuši vēlmi grāmatas saņemt mājās. Kopš maija reizi mēnesī pagasta pārvaldes lietvede Inta Brūdere kopā ar bibliotēkas vadītāju Guntu Zingbergu ar grāmatām dodas vidēji pie desmit īvandniekiem.
Jaunie sāk mācīties

Jaunie sāk mācīties

2018. gada 19. oktobrī, 00:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatorā sākta jaunā mācību sezona. Pagājušonedēļ par zīmola veidošanu stāstīja "Swedbank" komunikāciju vadītāja, Latvijas Universitātes lektore Lolita Stašāne.
Veselības pratība

Veselības pratība

2018. gada 19. oktobrī, 00:00
Mūsdienu sabiedrības reliģija ir dzīve sociālajos tīklos – tā informācijas tehnoloģiju nozīmi novērtējusi mediju eksperte Anda Rožukalne. Izmantojot digitālos līdzekļus, varam viegli iegūt informāciju par visu, tostarp veselību, zālēm un ārstniecības metodēm. Vai tā ir kvalitatīva un ticama?
Jaunais "Kurzemnieka" kalendārs – redakcijā

Jaunais "Kurzemnieka" kalendārs – redakcijā

2018. gada 18. oktobrī, 16:25
Pagaidām to var iegādāties tikai "Kurzemnieka" redakcijā Kuldīgā, 1905. gada ielā 19.
Kā saprast savu aicinājumu

Kā saprast savu aicinājumu

2018. gada 17. oktobrī, 04:00
„Ja agrāk būtu uzzinājis to, ko aizguvu no grāmatām un interneta, nebūtu pazaudējis daudzus gadus kaut kur klejojot un meklējot ceļus uz saviem mērķiem,” tā Karjeras nedēļā Skrundas vidusskolā sacīja Saldus novada Kalnu uzņēmējs Niks Jansons.
Saule, vīnogulāji un miers – tā ir Mozeles ieleja

Saule, vīnogulāji un miers – tā ir Mozeles ieleja

2018. gada 17. oktobrī, 03:00
„„Makaroni, špinati, karbonado, puspudeles Mozeles vīns…” tā dungoju pie sevis, kad gatavojāmies rudens ceļojumam uz Mozeles ieleju. Mūsu mērķis – redzēt mazas Vācijas pilsētiņas pie Mozeles upes, kuras krasti gandrīz no vienas vietas apstādīti ar vīnogulājiem.” „Kurzemnieka” žurnālistes Ivetas Grīniņas ceļojuma iespaidi 17. oktobra laikrakstā.
Atmiņā paliekošs brauciens

Atmiņā paliekošs brauciens

2018. gada 17. oktobrī, 02:00
12. oktobra vakarā Skrundas dzelzceļa stacijā tika sagaidīti 70 bērni, kuri nekad nebija ceļojuši ar vilcienu, tāpēc izņēmuma kārtā tika organizēts brauciens maršrutā Brocēni–Skrunda.
Nozīmīga izglītošana un pieejama infrastruktūra

Nozīmīga izglītošana un pieejama infrastruktūra

2018. gada 17. oktobrī, 00:00
Statistikas dati par atkritumu daudzumu nav iepriecinoši. Ko darīt, ja neesam apguvuši "zero waste" filozofiju? Kā mainīt paradumus, kad košas reklāmas un krāsaini iepakojumi aicina iegādāties kārtējo jauno produktu, bez kā mēs noteikti nebūtu laimīgi, veseli, izgulējušies un atpūtušies?
Kā atbrīvoties no galvassāpēm?

Kā atbrīvoties no galvassāpēm?

2018. gada 15. oktobrī, 06:00
Jaundibinātā Latvijas Galvassāpju pacientu biedrība Skrundas kultūras namā rīkoja savu pirmo pasākumu – izglītojošu un muzikāli literāru pasākumu "Dzīve bez sāpēm".
Brīvprātīgais darbs Bulgārijā

Brīvprātīgais darbs Bulgārijā

2018. gada 15. oktobrī, 05:00
„Es ieteiktu brīvprātīgajā darbā doties, jo tā ir lieliska iespēja ceļot, turklāt viss ir samaksāts: ceļš, ēšana, dzīvošana. Ir gan ēšanas nauda, gan tēriņa nauda, tā nav liela, bet pilnībā pietiek. Galvenais ir sevi pārvarēt un nebaidīties,” saka skrundeniece Lelde Sileniece, kura mācās Latvijas Lauksaimniecības universitātē par meža inženieri un otro gadu iesaistās brīvprātīgajā darbā. Šogad nepilnus divus mēnešus viņa pavadīja Bulgārijā.
Vecāki iejūtas skolotāju lomā

Vecāki iejūtas skolotāju lomā

2018. gada 15. oktobrī, 04:00
Ēdoles pamatskolā Skolotāju diena nosvinēta ar vecāku vadītām stundām, radošajām darbnīcām un teātra apmeklējumu.
Dāmu klubiņam astotā sezona

Dāmu klubiņam astotā sezona

2018. gada 15. oktobrī, 02:00
„Dāmai var būt 16 vai 60 – mums vecums nav svarīgs. Galvenais, lai vēlas darboties,” saka Skrundas dāmu klubiņa vadītāja Inese Ivāne.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi