Aizvērt
Vecākas ziņas
Kuldīgā un Skrundā var uzlādēt elektromobili

Kuldīgā un Skrundā var uzlādēt elektromobili

2018. gada 6. augustā, 06:00
Kuldīgā apmēram mēnesi var uzlādēt elektromobiļu baterijas, jo Mucenieku ielā, stāvlaukumā pie Kuldīgas Centra vidusskolas, ierīkots viens no Latvijas elektroauto uzlādes tīkla punktiem. Skrundā tāds atrodas Liepājas ielā 13a.
Uzmanības centrā – kartupelis

Uzmanības centrā – kartupelis

2018. gada 6. augustā, 05:00
Pampāļi, buļvas, tupeņi, guļbas, guļbešņiki, rāceņi jeb literārajā vārdā kartupeļi – par godu tiem Padures uzņēmums „Upeskalni AB” kā šīs kultūras audzētājs rīkoja Kartupeļu dienu. Tajā varēja uzzināt interesantus faktus par šo dārzeni un tā audzēšanas tendencēm. Vairāk 3. augusta „Kurzemniekā”.
Muzeja pērles pirms elektrības laika

Muzeja pērles pirms elektrības laika

2018. gada 6. augustā, 03:00
„Dabūju vecu urbi, un man tik ļoti iepatikās to restaurēt, ka sāku krāt vecos mehānismus, kas strādā bez elektrības,” stāsta Lēnu dzirnavu senlietu muzeja izveidotājs Olafs Skuja.
Ar izdomu un mīlestību var daudz

Ar izdomu un mīlestību var daudz

2018. gada 6. augustā, 02:00
Arī šogad Kuldīgā un pagastos notiek divi pašvaldības rīkotie konkursi: "Skaistākais Kuldīgas dārzs un sakoptākā teritorija" un "Sakoptākā Kuldīgas novada lauku sēta".
Mācītāja amatu atstās, plaukstas iemūžinātas

Mācītāja amatu atstās, plaukstas iemūžinātas2

2018. gada 6. augustā, 01:00
„Mēs ilgojamies pēc kā pastāvīga, ko varam satvert un noturēt mūžīgi, taču dzīvē viss mainās,” mācītājs Didzis Skuška teica Lipaiķu draudzes sadraudzības dienā, saņemot ziedus tikko aizvadītajā 50. dzimšanas dienā un arī kā pateicību par 16 šeit nokalpotajiem gadiem.
"Bērnu rallijā" svarīga precizitāte

"Bērnu rallijā" svarīga precizitāte

2018. gada 6. augustā, 00:00
Gandrīz 40 jauno veloentuziastu, spītējot lietum, Kuldīgā, Pilsētas laukumā, riteņbraukšanas sacensību "Bērnu rallijs" otrajā atlasē cīnījās par ceļazīmi uz finālu Liepājā.
Spriež, vai ceļi kļūs labāki

Spriež, vai ceļi kļūs labāki

2018. gada 3. augustā, 08:00
Valsts vietējiem ceļiem šogad un nākamgad paredzēts pāri par 25 miljoniem eiro gadā vairāk nekā iepriekš, tomēr vairāki pašvaldībām svarīgi posmi nākamā un aiznākamā gada remonta programmā nav iekļauti.
Pirts – miesai un dvēselei

Pirts – miesai un dvēselei

2018. gada 3. augustā, 06:00
Kopš seniem laikiem latviešiem pirts bijusi vieta, kurā atveseļot ķermeni un dvēseli. Kā to darīt šodien, stāsta sertificēta pirtniece Gita Balode.
Svētki manai pilsētai

Svētki manai pilsētai

2018. gada 3. augustā, 05:00
Festivāla „Dzīres Kuldīgā” tapšanā bez kultūras centra savu artavu grib pievienot vēl daudzi pilsētai ar sirdi piederīgie. Šoreiz tikai daži stāsti, kā pēc pašu ierosmes veidojas Kuldīgas svētku krāšņā buķete. Tie arī padara to personisku, tāpēc jo īpašu. Vairāk 3. augusta „Kurzemniekā”.
Ir ieguvumi, ir zaudējumi

Ir ieguvumi, ir zaudējumi

2018. gada 3. augustā, 03:00
Pirms 20 gadiem ap Kuldīgas Pilsētas svētku laiku „Kurzemnieks” rakstīja par vairākām nesakārtotām vietām pilsētā, kuras tūristiem netiek rādītas. Tagad secinām, ka daudzviet ir uzlabojumi. Tomēr ne visur.
Ķikuros – disko un putas

Ķikuros – disko un putas

2018. gada 3. augustā, 02:00
Jūlija izskaņā Turlavā kopā ar Neptūnu un putu ballīti disko stilā nosvinēti 18. Ķikuru ezera svētki.
Satiekas agrākie Sieksātes skolēni

Satiekas agrākie Sieksātes skolēni

2018. gada 3. augustā, 00:00
Bijušās Sieksātes pamatskolas audzēkņus, skolotājus un tehniskos darbiniekus vieno patīkamas atmiņas un atkalredzēšanās prieks, ceturto reizi satiekoties, salidojumā Rudbāržu pagasta piena muižā "Berghof".
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi