Aizvērt
Vecākas ziņas
Caur ērkšķiem līdz harmonijai

Caur ērkšķiem līdz harmonijai1

2018. gada 25. jūlijā, 12:00
„Noslēpumu man nav. Lai mans stāsts ir kā liecinājums pamesta bērna dzīvei un tam, cik svarīga ir pieaugušo sapratne un atbalsts,” saka Alsungas bērnunama bijušais audzēknis Edgars Štāls.
Ar karstumu cīnās, kā var

Ar karstumu cīnās, kā var5

2018. gada 25. jūlijā, 08:00
Šobrīd, kad gaisa temperatūra sasniedz pat 30 grādus, darbinieki iestādēs un uzņēmumos meklē veidus, kā karstumu pārciest.
Kuldīgā pārsteidz ziedotāju atsaucība

Kuldīgā pārsteidz ziedotāju atsaucība

2018. gada 25. jūlijā, 04:00
Biedrība "Saviem spēkiem" pārsteigta par kuldīdznieku atsaucību akcijā "Drosmes kaste", kuras nolūks ir vākt jaunas rotaļlietas onkoloģijas pacientiem Rīgas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas nodaļā.
Bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbības

Bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbības

2018. gada 24. jūlijā, 16:35
Kuldīgas un tuvējo apkaimju pieaugušie, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicināti pieteikties bezmaksas nodarbībām, kas no 6. līdz 27. augustam notiks Kuldīgas Mākslas namā.
Gluži kā datorspēļu dzejnieks

Gluži kā datorspēļu dzejnieks

2018. gada 20. jūlijā, 08:00
Datorspēļu radīšanā esot kas dzejisks – tā par savu nodarbošanos stāsta kuldīdznieks NAURIS KRAUZE. Jau gadus 15 viņš datorspēlēm zīmē grafiku un animāciju. Nauris dara to, par ko sapņojis jau kopš bērnības.
Cilvēki ir gatavi palīdzēt

Cilvēki ir gatavi palīdzēt

2018. gada 19. jūlijā, 17:10
16. jūlija rītā Kuldīgā varēja ziedot asinis, lai nodrošinātu krājumus slimniekiem, kā arī palīdzētu kuldīdzniekam Jānim Jansonam, kurš ārstējas Gaiļezera slimnīcā.
Satiekas kolhozu priekšsēdētāji

Satiekas kolhozu priekšsēdētāji

2018. gada 16. jūlijā, 08:00
Padomju laika kolektīvo saimniecību un lauksaimniecības iestāžu vadītāju tikšanās šoreiz Saldus novada Pampāļos pulcēja apmeklētājus no Liepājas, Saldus, Ventspils un Kuldīgas.
Viena diena Aivo dzīvē

Viena diena Aivo dzīvē

2018. gada 16. jūlijā, 08:00
Bioloģiskā zemnieku saimniecība "Rogas" Īvandes pagastā dibināta 1992. gadā. Kopējā platība ir 24 hektāri, pusi no tās aizņem mežs, otra puse ir aramzeme, vēl ir siltumnīcas un augļu dārzs. Šeit saimnieko Sintija un Aivo Gailīši. Aivo ir arī SIA "Atis auto" vadošais automehāniķis un ilggadējs autosportists.
Šoferim jābūt apzinīgam

Šoferim jābūt apzinīgam1

2018. gada 16. jūlijā, 08:00
Skrundenieks MAREKS MEŽIŅŠ jau bērnībā zinājis, ka gribēs kļūt par šoferi. Atmiņā palikusi epizode: piecus sešus gadus veco dēlu tētis paņēmis klēpī un atļāvis mazliet pastūrēt smago mašīnu – tolaik populāro GAZ 52 vai 51. Tas radījis interesi un vēlmi vadīt auto. Tā nu viņa dzīve ar to saistīta joprojām.
Lai svētkos interesanti ikvienam

Lai svētkos interesanti ikvienam2

2018. gada 16. jūlijā, 00:40
„Veidojot svētku programmu, domājām, lai tā ir ne tikai izklaidējoša, bet arī saturīga un interesanta dažādai auditorijai,” tā par 23. festivālu Dzīres Kuldīgā, kas notiks no 19. līdz 22. jūlijam, sacīja Kuldīgas kultūras centra (KKC) direktore Inta Burnevica.
Ilgi gaidīta, priecīga  tikšanās

Ilgi gaidīta, priecīga tikšanās

2018. gada 16. jūlijā, 00:25
Neviltots prieks, deju līksmība un sportisks gars valdīja valsts sociālās aprūpes centra Kurzeme Gudenieku filiāles pasākumā Puķu virpulī, kurā viesojās Iļģu, Aizvīķu, Dundagas, Veģu un Liepājas filiāles iemītnieki un pavadošās personas – vairāk nekā pussimts cilvēku.
Darbs jāpārveido, lai piepildītu sabiedrības gaidas

Darbs jāpārveido, lai piepildītu sabiedrības gaidas

2018. gada 13. jūlijā, 08:00
„Dienas un nakts izsaukumu disproporcija un darbinieku trūkums ir galvenie iemesli, kādēļ Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) brigāžu darba organizācijā tiek ieviestas pārmaiņas,” skaidroja dienesta direktore Liene Cipule, Kuldīgā tiekoties ar darbiniekiem un pašvaldību pārstāvjiem.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi