Aizvērt
Kolēģi Strasbūrā nav cietuši

Kolēģi Strasbūrā nav cietuši

Pēc apšaudes Francijas pilsētas Strasbūras centrā pie Ziemassvētku tirdziņa, kur nogalināti trīs cilvēki un 12 smagi ievainoti, Ārlietu ministrija aicina latviešus šajā pilsētā ievērot drošības pasākumus un ziņot tuviniekiem, ka viņi atrodas drošībā.
2018. gada 12. decembrī, 17:07
Nākamajā numurā piektdien, 14. decembrī
  • Klāt 3. Advente.
  • Pelču tautas deju kolektīvs.
  • Medijpratība un medijkritika.
  • Pielikums „Radošā Kuldīga”.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
„Gailene ir laba, bet "borviks" garšīgākas”

„Gailene ir laba, bet "borviks" garšīgākas”

2018. gada 20. augustā, 08:00
Lai gan Kuldīgas tirgus ir aizvien pilnāks ar gailenēm, sēņotāji un tirgotāji atzīst, ka pērnais gads bijis labāks.
Viena diena pie Doniņiem „Bandžēnos”

Viena diena pie Doniņiem „Bandžēnos”

2018. gada 20. augustā, 05:00
„Kurzemnieka” fotogrāfs ciemojas pie Laidu pagasta piemājas saimniecības „Bandžēni” saimniekiem Mārītes un Imanta Doniņiem, kuri nodarbojas ar zivju audzēšanu, biškopību, dārzeņkopību, graudkopību un lopkopību. Kopā ar vecākiem dzīvo arī dēls Jānis ar ģimeni, kurai ir sava zemnieku saimniecība „Irbēni”. Fotoreportāža 20. augusta „Kurzemniekā”.
Klāt gladiolu laiks

Klāt gladiolu laiks

2018. gada 20. augustā, 03:00
„Tas ir kā atvērt Ziemassvētku dāvanu katru rītu – ar pirmo skrējienu uz dārzu. Tikai pēc tam var domāt par brokastīm,” tā par gladiolu selekciju saka Latvijas Gladiolu un īrisu biedrības prezidents un selekcionārs Laimonis Zaķis.
Lai grantētās ielas neputētu

Lai grantētās ielas neputētu1

2018. gada 20. augustā, 02:00
Sešas Pārventas grantētās ielas tiek apstrādātas ar Kuldīgai jaunu metodi – dubulto virsmas apstrādi. Kuldīgas novada pašvaldības transporta infrastruktūras speciālists Andris Megnis skaidro, ka tā nav ne ielu būvniecība, ne asfaltēšana, bet pretputēšanas pasākums, kas iekļaujas ielu ikdienas uzturēšanā. Tam tiks izlietots ap 14 000 eiro ceļu fonda naudas, un posmu kopgarums ir divi kilometri.
Apstiprina direktores un pagastu pārvaldnieces

Apstiprina direktores un pagastu pārvaldnieces

2018. gada 20. augustā, 00:00
Neieklausoties Snēpeles pagasta iedzīvotāju iebildumos, Kuldīgas novada domes deputāti ārkārtas sēdē apstiprināja darbā šī pagasta pārvaldes vadītāju. Tika apstiprinātas arī Pelču pagasta pārvaldes vadītāja un Turlavas un Vilgāles pamatskolas direktores.
"Ātro" brigāde Alsungā būs tikai pa dienu

"Ātro" brigāde Alsungā būs tikai pa dienu

2018. gada 17. augustā, 08:00
No 13. augusta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Kurzemes reģionālā centra brigāde Alsungā strādā no 8.00 līdz 22.00, lai arī 484* iedzīvotāji aicinājuši šo lēmumu atcelt, nosūtot vēstuli gan dienesta vadībai, gan Veselības ministrijai, Valsts prezidentam un Ministru prezidentam.
Ventas tilts ir labā stāvoklī

Ventas tilts ir labā stāvoklī

2018. gada 17. augustā, 02:00
Vecais tilts pār Ventu ir labā tehniskā stāvoklī, un nekādi lielāki remonti tam nav nepieciešami.
Krāso dziju un cērp aitu

Krāso dziju un cērp aitu

2018. gada 15. augustā, 06:00
Par aitu audzēšanu, kopšanu, cirpšanu, vilnas plucināšanu, kāršanu, vērpšanu, dziju krāsošanu un aušanu – to visu pagājušās nedēļas nogalē varēja uzzināt pasākumā "No jēriņa līdz teķim, no dzīpara līdz deķim" Snēpelē.
Piepildās pat ļoti pārdroši sapņi

Piepildās pat ļoti pārdroši sapņi1

2018. gada 13. augustā, 07:00
Kas par nākotni ticis sapņots toreiz un kā dzīve izvērsusies šodien? Par sapņiem un to piepildījumu 13. augusta „Kurzemniekā” stāsta četri V.Plūdoņa Kuldīgas 1. vidusskolas 1995. gada 12.a klases absolventi – Zanda Tarasova, Jānis Jautaiķis, Māris Dadzis un Kristīne Bergholce.
Iepazīst karavīra profesiju

Iepazīst karavīra profesiju

2018. gada 13. augustā, 06:00
Noslēgusies Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" organizētā nometne "Mazais Namejs", kurā piedalījās 85 starptautisko operāciju veterānu bērni no Latvijas.
Šoreiz – uz Liepāju

Šoreiz – uz Liepāju

2018. gada 13. augustā, 04:00
Kuldīgas novada sociālā dienesta dienas centra cilvēkiem ar invaliditāti darbības plānos paredzēta nodarbību dažādība, tostarp izzinošas ekskursijas. Un šogad augusta sākumā centra klienti un viņu asistenti devās uz Liepāju.
Atrast vietu, kur justies piederīgam

Atrast vietu, kur justies piederīgam

2018. gada 13. augustā, 02:00
Eva Behmane ir jaunatnes darbiniece Skrundas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā. Viņa piedāvā veidot datu bāzi par īpašumiem Skrundas novadā, lai cilvēkiem būtu vieglāk atrast savu sapņu māju.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi