Aizvērt
Nākamajā numurā pirmdien, 20. maijā
  • KKP: apmeklētājiem pieejamāk.
  • Liepājas ielas 25. nama stāsts.
  • EP deputāta kandidāts Andis Kudors (JKP).
  • Kā Anglijā klājas Ingai Sproģei.
  • Kādi būs reģionālie centri.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Izglītība, sociālā palīdzība un komunālā saimniecība paliks pašvaldībām

Izglītība, sociālā palīdzība un komunālā saimniecība paliks pašvaldībām

2019. gada 13. maijā, 03:00
„Nozīmīgu funkciju pārdale reformas gaitā nenotiks. Lielās – izglītība, sociālā palīdzība un komunālās saimniecības nodrošināšana – paliks pašvaldībām,” tiekoties ar reģionālajiem medijiem, uzsvēra vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.
Izskrien Skrundas pilskalnu

Izskrien Skrundas pilskalnu

2019. gada 13. maijā, 00:00
Tradicionālais skrējiens "Skrundas pilskalns" pulcēja skrējējus no daudzām Latvijas vietām – Skrundas, Kuldīgas, Dunalkas, Liepājas, Rīgas, Aizputes, Kazdangas, Vaiņodes, Priekules, Padures, Nīkrāces, Saldus, Zirņiem un Sieksātes.
Simpozijā cildina Kārli Skalbi

Simpozijā cildina Kārli Skalbi

2019. gada 10. maijā, 08:00
Šodien Kuldīgā atklāts jaunatnes radošais vārda un koka mākslas simpozijs "Sirdsvārdi Latvijai", ko rīko Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums (KTTT). Tā laikā norisinās jau desmitais kokapstrādes plenērs. Darbi apskatāmi KTTT pagalmā un Semināra parkā.
Kurš labāk vada automašīnu "Scania"?

Kurš labāk vada automašīnu "Scania"?2

2019. gada 10. maijā, 00:00
Iespēju piedalīties kravas automašīnu "Scania" šoferu sacensību Latvijas atlasē izcīnījuši tikai desmit braucēji no 170, tostarp kuldīdznieks Gints Maslobojevs, kurš ierindojies dalītajā 5.–6. vietā.
Pirmais solis sperts

Pirmais solis sperts2

2019. gada 8. maijā, 02:00
Ceļā uz Kuldīgas nomināciju UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstam pirmais solis pieveikts – izpētīti vairāki nami, kas fiksēti jau 1797. gada kartē.
Slodze liela, bet tiesu neatkarība augusi

Slodze liela, bet tiesu neatkarība augusi

2019. gada 8. maijā, 01:00
Nevar teikt, ka tiesnešu darbā nebūtu kļūdu. Uzlabojumi vajadzīgi kā jebkurā sistēmā, tādēļ tiekot ieviestas dažādas izmaiņas – tā mediju dienā Augstākajā tiesā atzina tiesu varas pārstāvji.
Kartupeļu lauka radio atklāšanas koncerts

Kartupeļu lauka radio atklāšanas koncerts

2019. gada 7. maijā, 07:09
Kuldīgas Jauniešu māja, Jelgavas iela 26, uzstājās grupa "Laksti" (solisti - Renārs Kaupers un Goran Gora), un Kuldīgas BJC muzikāli radošā studija "Mona".
Pārventā augs kulturālie kartupeļi

Pārventā augs kulturālie kartupeļi2

2019. gada 6. maijā, 15:30
Kuldīgā Pārventas parkā jebkurš varēs pasēdēt uz sola, kas darināts no priedes, kura vesta no Imanta Ziedoņa mājām Murjāņos, austiņās paklausīties dzejnieka paša teiktus viedus vārdus un priecāties, cik skaisti ir kartupeļa ziedi. Kulturālos kartupeļus 6. maijā Ventmalā stādīja I.Ziedoņa fonds "Viegli" un tā draugi.
Kuldīga – skrējēju pilsēta

Kuldīga – skrējēju pilsēta

2019. gada 4. maijā, 19:36
Pilsētas dārzā sporta klubs "Katrīna" trešo gadu rīkoja skrējienu "Izskrien Latviju", un šoreiz arī tika vākti ziedojumi "Kurzemnieka" fotogrāfa Aivara Vētrāja veselības uzlabošanai. Muzeja pirmajā stāvā nelielā izstādē bija redzami Aivara fiksētie mirkļi dažādās dzīves sfērās.
Ar klātbūtnes sajūtu

Ar klātbūtnes sajūtu

2019. gada 4. maijā, 12:42
„Tādu 4. maiju es neatceros – ar krusu, ar lietu un aukstumu!” atzina teju katrs otrais, kurš Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā tomēr bija atnācis uz Kuldīgas Rātslaukumu un, krusai birstot, dziedāja "Dievs, svētī Latviju".
Atrodi pazīstamos un palīdzi Aivaram!

Atrodi pazīstamos un palīdzi Aivaram!

2019. gada 3. maijā, 17:54
„Kas tik nav bildēts!” tā var teikt par fotogrāfa Aivara Vētrāja veikumu "Kurzemniekā". 4. maijā no 13.00 Kuldīgas muzejā varēs ziedot viņa veselībai.
Palīdzēsim bērniem uzplaukt!

Palīdzēsim bērniem uzplaukt!

2019. gada 3. maijā, 16:50
11. maijā 19.00 Kuldīgas jauniešu mājā notiks labdarības koncerts "Palīdzi man uzplaukt". Visi ziedojumi tiks nodoti bez vecāku gādības palikušu bērnu fiziskajai un emocionālajai atveseļošanai.