Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 14. novembrī
  • Kā sadzīvot ar migrēnu.
  • Lāčplēša diena Kuldīgā un Rudbāržos.
  • Kāds būs kultūras centrs.
  • Sarunā Dzintra Freimane.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 129
Drukātās avīzes e-versija Nr. 129 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Mācās jaunajā restaurācijas centrā

Mācās jaunajā restaurācijas centrā

2018. gada 2. novembrī, 08:00
Kuldīgas restaurācijas centra jaunā mājvieta Baznīcas ielā 30 svinīgi tiks atklāta 16. novembrī 16.00, bet pirmais pasākums tur notika jau oktobra pēdējā dienā – seminārs par būvmateriāliem vēsturisko ēku restaurācijai. Bija aicināti vietējie celtnieki, arhitekti un seno ēku īpašnieki. Uzņēmuma "DAW Baltica" pārstāvji stāstīja par svarīgākajiem kritērijiem, izvēloties atbilstošus būvmateriālus.
„Esam atnākuši uz strādājošu mehānismu”

„Esam atnākuši uz strādājošu mehānismu”2

2018. gada 2. novembrī, 07:00
Lielākā problēma Kuldīgas slimnīcā ir personāla trūkums. 2. novembra „Kurzemniekā ” lasiet sarunu ar jauno valdes priekšsēdi Agri Rozenfeldu un valdes locekli Jeļenu Mjasņikovu, kuriem pagājušas 100 dienas amatā.
Saksofonistes pārstāv Kurzemi

Saksofonistes pārstāv Kurzemi

2018. gada 2. novembrī, 06:00
Kuldīgas saksofonistu ansamblis ar vadītāju Līgu Aleksandru Jāvaldi pārstāvējis Kurzemi forumā "Brīvība, ainava – mēs" Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.
Zog, bet vairs ne tik daudz

Zog, bet vairs ne tik daudz1

2018. gada 2. novembrī, 05:00
Lielās zādzības mežos esot beigušās, bet mazās bijušas un būs. Ko dara policija un meža dienests, uzziniet 2. novembra „Kurzemniekā”.
Skolas darbs pārtop hobijā

Skolas darbs pārtop hobijā

2018. gada 2. novembrī, 02:00
Skrundeniece Monta Lēvalde Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) apgūst materiālu tehnoloģijas un dizainu, bet brīvajā laikā aizraujas ar šūšanu un citiem rokdarbiem.
Kur nopirkt kalendāru 2019. gadam?

Kur nopirkt kalendāru 2019. gadam?

2018. gada 1. novembrī, 16:11
Laikraksta "Kurzemnieks" kalendārs nu pieejams vairākās tirdzniecības vietās.
Vai domājam Eiropas mērogā?

Vai domājam Eiropas mērogā?3

2018. gada 31. oktobrī, 08:00
„Vai migrācija Eiropas Savienībā (ES) ir nākotnes izaicinājums?” tā Kuldīgas jauniešiem jautāja kanāla "Rīga TV24" un Latvijas Radio žurnālists Ansis Bogustovs diskusijā par Eiropas nākotni.
Vingro uz ūdens, pārbauda veselību un rotaļājas

Vingro uz ūdens, pārbauda veselību un rotaļājas

2018. gada 31. oktobrī, 04:00
Kuldīgas novada sporta skolā nedēļas nogalē ar supošanu baseinā, rotaļām un medicīnas speciālistu konsultācijām aizvadīta kārtējā Ģimeņu veselības diena.
„Ja pacients kļūst spēcīgāks, slimība aiziet pati”

„Ja pacients kļūst spēcīgāks, slimība aiziet pati”

2018. gada 31. oktobrī, 00:00
„Atrodi darbu, kas patīk, un tev nekad nebūs jāstrādā,” tā par savu profesiju saka homeopāte Dace Gaile, kura šajās dienās praksi atvērusi arī Kuldīgā. Kopš 2002. gada viņai ir privātprakse Rīgā.
Kad spēkiem mērojas Neimaņi un Badovski

Kad spēkiem mērojas Neimaņi un Badovski

2018. gada 31. oktobrī, 00:00
Šogad Latvijas lielākā ķirbja čempionātā atklājās, ka smagāko, kas svēra 574 kg (attēlā), izdevies izaudzēt jau vairākkārtējiem uzvarētājiem – Neimaņu ģimenei no Kurmāles pagasta.
Noņemt maskas

Noņemt maskas2

2018. gada 31. oktobrī, 00:00
Latvijas Žurnālistu asociācija turpina interviju sēriju mediju kritikas projektā. mediji un žurnālisti bieži tiek kritizēti. bet ne tik bieži tiem ir iespēja skaidrot un atbildēt. tādēļ uz sarunu aicināts LtV ziņu dienesta galvenais redaktors, vairāku raidījumu autors un vadītājs Guntis Bojārs.
Pirmais lapu pūšanas festivāls

Pirmais lapu pūšanas festivāls1

2018. gada 29. oktobrī, 08:00
Lapu pūšanas sacensībās, ko rīko pašvaldības uzņēmums "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" (KKP), 1. vietu un jaudīgu lapu pūtēju "Stihl" ieguvusi Īvandes pagasta komanda, otrajā vietā atstājot Kabili, bet trešajā – Paduri.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi