Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Medijpratība – izaicinājums pasaulei

Medijpratība – izaicinājums pasaulei

2019. gada 10. janvārī, 00:00
„Pašlaik medijpratības ziņā esam vienā laivā ar visu pārējo pasauli, jo tā ir aktuāla visur,” tā pēc dalības UNESCO rīkotajā konferencē Kauņā secinājusi Kuldīgas galvenās bibliotēkas vecākā bibliotekāre Itija Vespere.
Zviedru lādi joprojām varēs apskatīt

Zviedru lādi joprojām varēs apskatīt2

2019. gada 9. janvārī, 06:00
Sabiedrībai nekas nemainīsies – Zviedrijas karaļa Kārļa XII lāde arī turpmāk būs apskatāma, tā uzņēmējs Artis Rozītis sola pēc tam, kad Stafenhāgena namu Kuldīgā, Baznīcas ielā 17, pilnībā pārņēmis savās rokās.
Lai pats nedzīvotu “burbulī”

Lai pats nedzīvotu “burbulī”

2019. gada 9. janvārī, 00:00
Lai arī uz lielā aizbraucēju skaita fona novados to, kas atgriežas Latvijā, ir trīsreiz mazāk, tomēr mājupceļš ar biļeti vienā virzienā ir sācies – atzīst gan reemigrācijas koordinatori, gan arī paši aizbraucēji. Taču gan tiem, kas vēlas atgriezties, gan tiem, kas turpina strādāt ārzemēs, nereti nākas saskarties ar viltus ziņām par to, cik gaidīti šeit ir reemigranti.
Mediķiem jauni auto

Mediķiem jauni auto2

2019. gada 7. janvārī, 08:00
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Latvijā tikuši pie 35 jauniem operatīvajiem transportlīdzekļiem. Jaunajā automašīnā pie pacientiem mediķi dodas arī Skrundā.
Pārgājiens ar mērķi izprast vēsturi

Pārgājiens ar mērķi izprast vēsturi

2019. gada 7. janvārī, 06:00
„Mani neapmierina tas, ka ar draugiem un skolas biedriem tiekamies reizi piecos gados, tāpēc pārgājiens ir iemesls visus saaicināt kopā,” saka skrundenieks Gatis Tillers. Gājienu pa laukiem, meža ceļiem un takām draugiem viņš rīko trešo gadu.
Meža ielokā, savā pasaulē

Meža ielokā, savā pasaulē

2019. gada 7. janvārī, 04:00
Kādi ir Vīgantu ģimenes noslēpumi bērnu audzināšanā? Kopīgs darbs un lauku mīlestība Rendas pagasta „Apiņos”, vecāku iesaistīšanās Kuldīgas Centra vidusskolas dzīvē. Ne vienmēr vajag ko pretī, ja tiek dots no sirds – tāda ir Evitas Vīgantes atziņa. Saruna ar ģimeni 7. janvāra „Kurzemniekā”.
Radošās darbnīcas brīvlaikā

Radošās darbnīcas brīvlaikā

2019. gada 7. janvārī, 00:00
Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrā (BJC) skolēnu brīvlaikā notika radošās darbnīcas.
Vismaz mēnesi vēl pa vecam

Vismaz mēnesi vēl pa vecam

2019. gada 4. janvārī, 08:00
No janvāra tomēr nevarēs visus veselības pakalpojumus dalīt divos grozos – pamata un pilnajā, kā paredzēts Veselības aprūpes finansēšanas likumā. Nacionālajam veselības dienestam (NVD) neizdodas lietot datorsistēmu, kas ārstiem nodrošinātu ziņas par apdrošinātiem un neapdrošinātiem iedzīvotājiem.
Dzimis ar lodāmuru rokās

Dzimis ar lodāmuru rokās

2019. gada 4. janvārī, 06:00
„Vecmāmiņa man ieaudzināja labas īpašības: vācu pedantismu, nopietnu attieksmi pret jebkuru darbu – padarīt līdz galam un labāk par citiem, vienmēr rēķināties ar otru un tikai tad ar sevi, nekad neplātīties ar to, ko protu,” saka skrundenieks Imants Johansons.
Ja ir mērķis, iespēja atrodas

Ja ir mērķis, iespēja atrodas

2019. gada 4. janvārī, 04:00
Iedvesmas stāstos dalās Aizputes biedrības „Linmeijers” vadītājs Vilis Brūveris un Sabiles Sarades namiņa izveidotāja Ieva Lāce.
Saņēmēju prieks ir īsts

Saņēmēju prieks ir īsts

2019. gada 4. janvārī, 02:00
Aprūpes namā "Valtaiķi" Ziemassvētki ieskandināti ar dziesmām, dejām, mācītāja ciemošanos un teātra izrādi.
Ar talantu iemirdzēties

Ar talantu iemirdzēties

2019. gada 4. janvārī, 00:00
"Iemirdzies!" – tāda ir Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas (KMHZV) jaunā kalendāra tēma.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi