Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 27. maijā
  • Kas uztrauc pelčeniekus.
  • BJC karsējmeitenes.
  • "Kurzemes Radio" – 25.
  • Kuldīgas 2. vsk. divpadsmitie.
Klientu ievērībai!

Tehnisku iemeslu dēļ "Kurzemnieka" e-versiju pa atsevišķiem numuriem nevar iegādāties. Ja vēlaties to abonēt uz 30 dienām, lūdzam atsūtīt vēstuli e-pastā: sludinajumi@kurzemnieks.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, kur saņemt laikrakstu un tālruņa numuru. Mēs jums nosūtīsim informāciju par maksājumu.

Atvainojamies par pagaidu neērtībām!
Vecākas ziņas
Lasītājs vaicā

Lasītājs vaicā

2022. gada 15. martā, 10:30
Kas tie par apzīmējumiem? Kur krīzes gadījumā Kuldīgā var dabūt dzeramo ūdeni? Kas ir “Anonymous”?
Top maskēšanās tīkli

Top maskēšanās tīkli

2022. gada 15. martā, 10:06
Svētdien pie Kuldīgas kultūras centra (KKC) no strēmelēs sagriezta auduma un zvejas tīkliem ļaudis pina aizsargtīklus, ko sūtīt Ukrainas karavīriem.
Viņas redzēja karu

Viņas redzēja karu

2022. gada 11. martā, 15:10
Vēlā svētdienas vakarā Kuldīgā ieripoja auto, ar ko no kara plosītās Ukrainas uz Latviju atvesta viena no bēgļu ģimenēm – Lidija Barnička ar meitām Mariju un Karīnu. Vīrs Jaroslavs joprojām atrodas Ukrainā, Vinnicas apgabalā, kur Krievijas armija pirms pāris dienām no zemes noslaucījusi lidostu.
Pašiem jābūt gataviem aizstāvēt savu valsti

Pašiem jābūt gataviem aizstāvēt savu valsti

2022. gada 10. martā, 14:58
„Ukraiņu vienotību un gatavību aizstāvēt un neatdot nevienu centimetru savas zemes var tikai apbrīnot,” tā "Kurzemniekam" saka Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece.
Jaunais civilās aizsardzības plāns top

Jaunais civilās aizsardzības plāns top

2022. gada 10. martā, 14:44
Pašvaldību civilās aizsardzības plāns iegūst aktualitāti. Kāds tas ir Kuldīgas novadā, skaidro civilās aizsardzības komisijas loceklis, pašvaldības policijas vecākais inspektors Dzintars Pakalns.
Pašvaldība ziedos 5000 eiro, ukraiņi lūdz konkrētas lietas

Pašvaldība ziedos 5000 eiro, ukraiņi lūdz konkrētas lietas

2022. gada 8. martā, 18:29
Šodien, 8. martā, Kuldīgas novada domes ārkārtas sēdē deputāti nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem ziedot 5000 eiro Skrundas sadraudzības pilsētai Kosivai Ukrainā.
Kā mēs varam palīdzēt Ukrainai

Kā mēs varam palīdzēt Ukrainai

2022. gada 8. martā, 16:23
Par to pirmdienas vakarā zūma sarunā sprieduši Kuldīgas Demokrātijas kvartāla aktīvisti un pašvaldības pārstāvji. Lūk, tikšanās apkopojums.
„Ukraiņu tauta ir neuzvarama”

„Ukraiņu tauta ir neuzvarama”

2022. gada 8. martā, 13:10
„Esmu uzaugusi Ukrainas galvaspilsētā, tāpēc man tik šausmīgi sāp sirds par to, kas tur notiek. Es ļoti mīlu savu dzimteni!” saka ukrainiete Lilija Grundmane, kura Kuldīgu par savām mājām sauc vairāk nekā 30 gadu.
72 stundu soma

72 stundu soma

2022. gada 8. martā, 13:04
Juris Vectirāns, Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona seržants:
Cīnīsies līdz pēdējam

Cīnīsies līdz pēdējam

2022. gada 7. martā, 09:59
Kurmāles pagasta iedzīvotājai ANŽELIKAI ŠTERNBERGAI Ukrainā dzīvo vecāki, brālis, draugi un radi. Pati izaugusi Hmeļnickas pilsētā, bet nu 13 gadu dzīvo Latvijā. Uz šejieni atvedusi mīlestība, jo apprecējusies ar kurzemnieku. Arī viņa, sākoties Krievijas armijas uzbrukumam, aicinājusi savējos uz Latviju: „Saku mammai, lai brauc pie manis, bet viņa pozitīvi atbild – tas drīz beigsies. Neviens tur netic, ka tā turpināsies ilgi. Ukraiņi savu valsti neatdos! Cīnīsies līdz pēdējam – to es zinu.”
 Skaidru sirdi un stingru garu

Skaidru sirdi un stingru garu

2022. gada 4. martā, 08:39
Ir iesācies lielais gavēnis – gandarīšanas un iekšējās atjaunotnes liturģiskais laikposms, kas mūs sagatavo gadskārtējiem Kristus augšāmcelšanās svētkiem. Visa baznīcas liturģija mūs nemitīgi aicina šķīstīt dvēseli un vienmēr visu sākt no jauna. Tāpat kā katra dievkalpojuma sākumā dzirdam šo aicinājumu un arī sniedzam savu atbildi: Mana vaina, mana vaina, mana vislielākā vaina...”
Kuldīgā protestē pret karu Ukrainā

Kuldīgā protestē pret karu Ukrainā

2022. gada 4. martā, 08:35
Trešdienas vakarā cilvēki visā Latvijā vienojās protesta akcijās pret Krievijas agresiju Ukrainā. Aptuvenas aplēses liecina, ka Kuldīgā bija sanākuši 350–400 cilvēku, bet Skrundā ap 100.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai Latvijā būtu kaut kā jāgatavojas grūtākiem laikiem?
Jau ir par vēlu
Vēl nekādu iemeslu tam nav
Jāapzina iespējas, uz kurieni doties, ja nu kas...
Var iepirkt pārtikas un ūdens rezerves, bet ar prātu
Jāsakārto soma un jābūt gatavam pamest mājas
Auto degvielas bāku derētu turēt pilnu
Jātaisa kārtīgas pārtikas rezerves