Aizvērt
Tirgus lustes ar izsoli

Tirgus lustes ar izsoli

Kabiles rudens tirgū pirmoreiz sarīkota izsole – tajā varēja iegūt trusi, gaili, dārza veltes, gardumus, adījumus, pat malku un kūtsmēslus. Par iegūto naudu pie saieta nama "Sencis" tiks izveidota rožu dobe.
2019. gada 18. septembrī, 08:00
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Mūsu ražotāji vērienīgajā izstādē

Mūsu ražotāji vērienīgajā izstādē1

2019. gada 9. septembrī, 08:00
Vairāki mūspuses uzņēmumi piedalījušies Baltijas nozīmīgākajā pārtikas industrijas notikumā – izstādē "Riga Food", kas no 4. līdz 7. septembrim Ķīpsalas izstāžu zālē pulcēja tūkstošiem apmeklētāju no Latvijas un citām valstīm.
Nāc uz Jauno žurnālistu skolu!

Nāc uz Jauno žurnālistu skolu!

2019. gada 9. septembrī, 07:00
Vasaras brīvlaiks skolās tiks saīsināts!!! Skolēniem atkal jāstrādā virtuvē un jātīra telpas! Brīvpusdienu vairs nebūs? Nāc izmeklē: patiesība vai meli! Neļauj ar sevi manipulēt!
„Dzīve mani nolikusi interesantās vietās”

„Dzīve mani nolikusi interesantās vietās”

2019. gada 9. septembrī, 06:00
„Vadīt ekskursijas sāku jau ļoti sen, vēl Plūdoņa ģimnāzijā strādājot. Bet tā nopietni aizrāvos Kuldīgas tūrisma informācijas centrā. Man palūdza novadīt ekskursiju angļu valodā. Atceros, cik pārbijusies biju... Staigāju pa biroju, ar lapiņām apkrāvusies. Vienmēr optimistiskais Artis Gustovskis teica, lai neķeru kreņķi – viss būšot labi. Nu jau kādi 15 gadi pagājuši kopš tā laika,” atceras Indra Vilmane – Kuldīgas novada muzeja apmeklētāju centra speciāliste, savulaik angļu valodas skolotāja, tūrisma informācijas centra speciāliste, bibliotekāre, kultūras organizatore, joprojām Kuldīgas patriote un gide. Intervija 9. septembra „Kurzemniekā”.
Zemnieku nākotne

Zemnieku nākotne

2019. gada 9. septembrī, 00:00
Lauksaimniecība ir viena no prioritārajām nozarēm valstī, un vienmēr uztraucamies, vai esam konkurētspējīgi ar citiem Eiropas zemniekiem, taču šoreiz pielikumā „Novadi rok dziļāk” gribējām noskaidrot, ko paši lauksaimnieki domā par sava biznesa nākotni, modernizāciju un izdzīvošanu. Vairāk lasiet 9. septembra „Kurzemniekā”.
Dzemdību nodaļa slēgta vismaz līdz oktobrim

Dzemdību nodaļa slēgta vismaz līdz oktobrim

2019. gada 6. septembrī, 08:00
Kopš nedēļas sākuma Kuldīgas slimnīcas dzemdību nodaļa pacientes neuzņem. Uzņēmuma vadība skaidro, ka trūkst personāla. Savukārt Slimību profilakses un kontroles centrs informē, ka jau jūlijā te sākta epidemioloģiskā izmeklēšana un līdz septembrim konstatētas desmit saslimšanas ar salmonelozi, tomēr tas nav slēgšanas iemesls.
Ābeles ciemā šoziem būs gaišāk

Ābeles ciemā šoziem būs gaišāk

2019. gada 6. septembrī, 04:00
Pelču pagasta Ābeles ciemā novembra vidū būs pabeigta ielu apgaismojuma ierīkošana. Par to, ka vismaz centrālajai ielai vajadzētu būt apgaismotai, iedzīvotāji runā sen.
No baltu filoloģes par policisti

No baltu filoloģes par policisti

2019. gada 6. septembrī, 03:00
„Vīrieši ir fiziski spēcīgāki, bet koledžā mācīja, ka esam policisti, nevis vīrieši un sievietes. Iespējams, konkrētās situācijās sieviete spēj labāk vadīt sarunu, nomierināt ar vārdiem. 99% sievietes šarms likumpārkāpēju atbruņo,” saka nepilngadīgo lietu inspektore Linda Laula.
Par pirmsinkubāciju ir liela interese

Par pirmsinkubāciju ir liela interese

2019. gada 6. septembrī, 02:00
Latvijas Investīciju attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatorā jauno dalībnieku uzņemšanā 15 vietām pirmsinkubācijā pretendenti jau pieteikušies, bet līdz 20. septembrim vēl var iesniegt pieteikumu septiņām vietām inkubācijā.
Bibliotēkas – pārmaiņu aģenti

Bibliotēkas – pārmaiņu aģenti

2019. gada 6. septembrī, 00:00
Pasaule atrodas pārmaiņu priekšā, sabiedrībai jāmainās līdzi, un bibliotēkai šajā procesā ir nozīmīga loma – vienot, izglītot, mainīt attieksmi pret resursu izmantošanu un citām svarīgām lietām.
Izsniedz modernizētas ID kartes

Izsniedz modernizētas ID kartes1

2019. gada 4. septembrī, 08:00
Šonedēļ Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) sākusi izsniegt jauna parauga personas apliecības jeb identifikācijas kartes (ID).
Slimnīcas tiks līmeņotas

Slimnīcas tiks līmeņotas1

2019. gada 4. septembrī, 02:00
Pašlaik aktualitāte ir nākamā gada valsts budžeta veidošana, bet veselības aprūpē lielākais izaicinājums – darbinieku nodrošinājums un slimnīcu līmeņošana.
Vai Reiram taisnība par Noguldījumu garantiju fondu?

Vai Reiram taisnība par Noguldījumu garantiju fondu?

2019. gada 3. septembrī, 17:38
--- Drīzāk nav taisnība (apgalvojumā ir kripata patiesības, taču nav ņemti vērā būtiski fakti un/vai konteksts, līdz ar to izteikums ir maldinošs vai ārpus konteksta). --- "PNB bankas" slēgšana raisījusi jautājumu, vai garantēto noguldījumu izmaksai ir uzkrāta pietiekama summa un, ja tā nav, kur tiks ņemti trūkstošie līdzekļi. Par šo jautājumu mediji atkārtoti runājuši ar finanšu ministru Jāni Reiru ("Jaunā Vienotība"). Ministrs, pinoties skaidrojumos, sniedza neprecīzu un arī patiesībai neatbilstošu informāciju.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi