Aizvērt
Spēļu zālei – kategorisks nē!

Spēļu zālei – kategorisks nē!1

Nelaimīgas ģimenes, tautas pašiznīcināšanās, bezjēdzīgi notērēta nauda, paaugstināta noziedzība, vecāku atkarības dēļ cietuši bērni un virkne citu argumentu izskanēja sabiedriskajā apspriešanā Kuldīgā, iebilstot pret Tukuma uzņēmuma "LVCaffe" ieceri – Adatu ielā 5 ierīkot azartspēļu zāli un bāru. Novada domē uzklausīt ideju par izklaides ēkas būvniecību bija ieradušies ap 50 cilvēku.
2019. gada 25. martā, 06:00
Nākamajā numurā trešdien, 27. martā
  • Skrundā un Kuldīgā piemin politiski represētos.
  • Turlavas lielā problēma: ceļi.
  • Vai Kuldīgā būt biljarda klubam?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Brīvlaiku izmanto lietderīgi

Brīvlaiku izmanto lietderīgi

2019. gada 15. martā, 04:00
„Jauniešiem ir brīvlaiks, tāpēc gribu, lai viņi laiku pavada pēc iespējas interesantāk,” saka Rudbāržu jaunatnes darbiniece Inese Ozoliņa.
Iet un darīt

Iet un darīt

2019. gada 15. martā, 03:00
„Dievs man devis iespēju strādāt tajās profesijās, kuras mīlu. Tā ir pedagoģija un ēdiena gatavošana,” saka Skrundas uzņēmuma „Cepliņi” īpašniece Gunta Stepanova, kuras ikdiena paiet starp Skrundu un Rīgu, bet panākumu atslēga tam, lai visu paspētu, ir savu laiku saplānot.
Kas satrauc Rumbas ļaudis

Kas satrauc Rumbas ļaudis

2019. gada 15. martā, 02:00
Iedzīvotāju sapulci Rumbas pagastā Kuldīgas novada dome pirmoreiz organizēja pēc jaunas kārtības, bet pašvaldības labi iecerētais dialogs brīžiem atgādināja situāciju, kad visi runā, bet neviens neklausās.
Kopā jautrāk

Kopā jautrāk

2019. gada 13. martā, 08:00
Liepājas neredzīgo biedrības Kuldīgas nodaļas dāmas un kungi patīkamā gaisotnē nosvinējuši Sieviešu dienu.
„Lielisks pagasta vīriešu darbs”

„Lielisks pagasta vīriešu darbs”

2019. gada 13. martā, 00:00
„Tā ir tradīcija, tāpēc grēks būtu to palaist vējā,” tā Raņķu pakalpojumu pārvaldes vadītājs Ritvars Stepanovs saka par sporta spēlēm, kuras kopā ar domubiedriem sarīkojis par godu Sieviešu dienai.
Balva diviem objektiem

Balva diviem objektiem11

2019. gada 11. martā, 08:00
Kuldīgas restaurācijas centrs kategorijā "Restaurācija" un Riežupes gājēju tilts grupā "Jauna inženierbūve" konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2018" ieguvuši 2. vietu.
Par stiprām ģimenēm

Par stiprām ģimenēm

2019. gada 11. martā, 06:39
Kuldīgas novada ģimeņu ballē 47 pāri tika sveikti apaļās un pusapaļās kāzu jubilejās.
Ja ceļi būtu labāki...

Ja ceļi būtu labāki...1

2019. gada 11. martā, 05:00
„Budžeta deficīta dēļ diemžēl spējam izpildīt tikai akūtākos darbus,” seminārā Kurzemes pašvaldību vadītājiem vairākkārt atzina gan „Latvijas Autoceļu uzturētāja” valdes priekšsēdis Raitis Nešpors, gan autoceļu uzturēšanas un pārvaldības departamenta vadītājs Vilnis Vigulis. Vairāk par ziemā paveikto uz valsts ceļiem 11. marta „Kurzemniekā”.
Vērtīgas senlietas atgūst otru dzīvi

Vērtīgas senlietas atgūst otru dzīvi

2019. gada 11. martā, 00:00
Kuldīgas novada muzejā pēc restaurācijas atgriezušās Padures pagasta Lapsu senkapos atrastas, unikālas lietas, kas apliecina: Kuldīgas apkaimē savulaik ieceļojuši skandināvi.
Lai smaida arī sievietes

Lai smaida arī sievietes1

2019. gada 8. martā, 08:00
Daudzviet pasaulē un arī Latvijā šodien tiek svinēta Starptautiskā sieviešu diena. Tā ir īpašā reize gadā, kad, dāvinot ziedus, vīrieši sumina visas sev svarīgās sievietes: sievas, draudzenes, mammas, māsas, meitas un kolēģes. Arī Kuldīgas novada sporta skolas vīrieši pie kolēģēm dodas ar ziediem.
Neder tikai skaitļi – jājūt arī saturs

Neder tikai skaitļi – jājūt arī saturs

2019. gada 8. martā, 06:00
Seminārā „Biedrību un nodibinājumu gada pārskata sagatavošana” Kurzemes NVO centra valdes priekšsēde Inese Siliņa un grāmatvede Elīna Immere Kuldīgā stāstīja, kā izvairīties no kļūdām un pareizi sagatavot gada pārskatu iesniegšanai Valsts ieņēmumu dienestam. Vairāk 8. marta „Kurzemniekā”.
Lai redzētu, kā dara citi

Lai redzētu, kā dara citi

2019. gada 8. martā, 00:00
„Pašvaldību izpilddirektoru sanāksmē kolēģi dalās pieredzē, tāpēc ir labi izglītoties un paskatīties ārpus rāmjiem. Tas ir galvenais, kas jāiedod, lai vieglāk strādāt,” Skrundā sacīja Latvijas Pašvaldību savienības padomniece lauku attīstības jautājumos Sniedze Sproģe.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Spēļu zāles Kuldīgā
ir pietiekamā daudzumā
vajadzīgas vēl
nodara ļaunumu
ir nekaitīgas
Kurzemnieks Horoskopi