Aizvērt
100 gadu ar ticību

100 gadu ar ticību

Šodien, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek svinēts 100 gadu, kopš Rīga atbrīvota no Bermonta karaspēka, tā ļaujot gūt ticību jaunās valsts neatkarībai un nākotnei. Svinības notiek arī Kuldīgā, kur atrodas Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs.
2019. gada 11. novembrī, 08:00
Nākamajā numurā trešdien, 13. novembrī
  • Vecāki ārzemēs, bērni pie radiem.
  • Sarunā trenere Ilze Stukule.
  • Ārstei Svetlanai Serpānei jauns amats.
  • Lipaiķu baznīcā skan mūzika.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Klaiņojusi pa Liepājas ielu

Klaiņojusi pa Liepājas ielu

2019. gada 4. novembrī, 01:00
31. oktobrī uz Saldus dzīvnieku patversmi no Kuldīgas aizvesta vidēja auguma, pelēka ar melnu un baltu suņu meitene. Viņa bija klīdusi pa Liepājas ielu, noķerta pie 56. nama. Sunīte šobrīd ir ļoti sabijusies, izmisīgi gaida savu saimnieku.
Militārās sacensības Upīškalnā

Militārās sacensības Upīškalnā

2019. gada 1. novembrī, 16:21
Rīt, 2. novembrī, Kuldīgas novada Kurmāles pagasta Upīškalnā notiks Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona ikgadējās Lāčplēša dienai veltītās militārās daudzcīņas sacensības zemessargiem. Sacensību laikā tiks izmantota munīcija, kas rada troksni, bet neapdraud apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību. Nacionālie bruņotie spēki jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar sapratni izturēties pret Zemessardzes militārajām aktivitātēm.
„Kanāda – mums tā ir paradīze”

„Kanāda – mums tā ir paradīze”

2019. gada 1. novembrī, 07:00
„Esam bijuši neskaitāmos pārgājienos, kur aiz katra stūra atklājas brīnišķīgi dabas skati. Esam sākuši nodarboties ar kāpšanu klintīs. Nedaudz to darījām iepriekš, bet šoreiz iegādājāmies visu inventāru, lai varam kāpt, kur un kad vien gribam,”saka kuldīdzniece Krista Hartmane, kura kopā ar draugu Ivo aptuveni gadu dzīvo Kanādā.
"Sniega vīrs" izcīna ceļazīmi uz Austriju

"Sniega vīrs" izcīna ceļazīmi uz Austriju

2019. gada 1. novembrī, 06:00
Lai pārbaudītu ziemas dienesta autovadītāju profesionālo meistarību, lidostā "Jūrmala" rīkots pasākums "Sniega vīri 24/7". Godpilno pirmo vietu un iespēju pārstāvēt Latviju nākamgad sacensībās "Snowfighters" Austrijā izcīnījis skrundenieks Juris Zvagulis.
Nebaidīties izteikties

Nebaidīties izteikties

2019. gada 1. novembrī, 05:00
„Tā ir iespēja sagatavot sevi nākotnei,” tā par darbību Latvijas Universitātes Studentu padomē saka tās priekšsēde, Juridiskās fakultātes studente, kuldīdzniece Alise Paula Zīverte. Interviju lasiet 1. novembra „Kurzemniekā”.
Mūspusē atkal smagākais ķirbis

Mūspusē atkal smagākais ķirbis

2019. gada 1. novembrī, 04:00
Piektdien Rīgas zooloģiskajā dārzā 14. reizi Latvijas lielākā ķirbja čempionātā noskaidrots lielākais, un to atkal izaudzējusi Neimaņu ģimene no Kurmāles pagasta – šis svēris 329,5 kg.
Vētrā lūzuši koki

Vētrā lūzuši koki

2019. gada 30. oktobrī, 11:04
Vētrainajā pagājušās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki Kurzemē devušies uz 25 izsaukumiem, kas bija saistīti ar vētras postījumiem.
„Viņa dod mums augošu degsmi”

„Viņa dod mums augošu degsmi”1

2019. gada 30. oktobrī, 08:00
Aizputes novada Cīravas draudzes ļaudis ir gandarīti – agrākā kuldīdzniece Rudīte Losāne kopš svētdienas ir īstena mācītāja. Kaut gan trīs gadi tur jau nokalpoti, jaunajā amatā viņu ordinējusi Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca ārpus Latvijas (LELBĀL) un tās arhibīskape Lauma Zušēvica.
Ar veco nav mierā, par jauno grūti vienoties

Ar veco nav mierā, par jauno grūti vienoties9

2019. gada 30. oktobrī, 04:00
Uz paskaļu un saspringtu iemītnieku kopsapulci Skrundas ielas 18. nama dzīvokļu īpašnieki sanāca vien tad, kad "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" (KKP) ilgstoši neizveda atkritumus, kaut par tiem visi cītīgi maksājuši.
Uzvar lietuvieši, bet kauss paliek Latvijā

Uzvar lietuvieši, bet kauss paliek Latvijā

2019. gada 28. oktobrī, 08:00
Jūrkalnes festivālā jūras makšķerēšanā no krasta un Latvijas čempionāta tautas klasē sīvā konkurencē uzvaras laurus plūkusi komanda no Lietuvas, tomēr ceļojošā kausa līdzvešana tai gājusi secen.
Veselība: kustības, masāža, miegs

Veselība: kustības, masāža, miegs

2019. gada 28. oktobrī, 00:00
Veselības diena "Par mieru un miegu" gan senioriem, gan ģimenēm nedēļas nogalē pulcēja visdažādākā vecuma kuldīdzniekus.
Sirdis, kas viena otrai uzticas

Sirdis, kas viena otrai uzticas2

2019. gada 25. oktobrī, 00:09
Šonedēļ lielu prieku piedzīvoja alsundzniece Marija Steimane jeb Ručs no "Suitu sievām". Pie viņas viesojās nu jau gluži vai par mazmeitiņu kļuvusī Norie Curuta (Tsuruta) ar dēliņu Džunsuki (Junsuke) no Japānas.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi