Aizvērt
Kolēģi Strasbūrā nav cietuši

Kolēģi Strasbūrā nav cietuši

Pēc apšaudes Francijas pilsētas Strasbūras centrā pie Ziemassvētku tirdziņa, kur nogalināti trīs cilvēki un 12 smagi ievainoti, Ārlietu ministrija aicina latviešus šajā pilsētā ievērot drošības pasākumus un ziņot tuviniekiem, ka viņi atrodas drošībā.
2018. gada 12. decembrī, 17:07
Nākamajā numurā piektdien, 14. decembrī
  • Klāt 3. Advente.
  • Pelču tautas deju kolektīvs.
  • Medijpratība un medijkritika.
  • Pielikums „Radošā Kuldīga”.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Seniori dejo un priecājas

Seniori dejo un priecājas

2018. gada 13. augustā, 00:00
Iespēja iziet no mājas un satikties – tā par 18. Starpnovadu senioru saietu saka paši seniori. Šogad pasākums notika Vilgāles estrādē.
Lai veicinātu kvalitatīvu šķirošanu

Lai veicinātu kvalitatīvu šķirošanu7

2018. gada 10. augustā, 08:00
Jūlija beigās Kuldīgas sadzīves atkritumu konteineru laukumos šķirotajiem atkritumiem izlikti jauni konteineri, kas ir dzeltenā un zilā krāsā.
Vijolniece, kas vēlējās kļūt par kodolfiziķi

Vijolniece, kas vēlējās kļūt par kodolfiziķi

2018. gada 10. augustā, 07:00
Vijolniece Anna Britāla jau desmit gadus dzīvo Nīderlandē, no Latvijas aizbraukusi 2008. gadā, kad sapratusi, ka vēlas kļūt par vijolnieci. Nu no Nīderlandes kopā ar draugu, pianistu Ari Georgakopulosu atbraukuši ciemos pie Annas mammas Aijas, lai ne tikai atpūstos, bet arī koncertētu. Mammas mājās Skrundā arī mūsu saruna par dzīvi, koncertiem un atrašanos vairākās valstīs.
Bērni mācās piederību savai zemei

Bērni mācās piederību savai zemei

2018. gada 10. augustā, 06:00
„Telpās nesēžam – visu laiku esam kustībā!” tā par nometni "Mantojums" Kuldīgā, kurā darbojās latviešu bērni no dažādām Latvijas vietām, kā arī no Spānijas, Beļģijas, Norvēģijas, Īrijas, Vācijas un Turcijas, saka tās vadītāja Gunita Meiere.
Mūsējie – atšķirīgi, bet vienlīdz skaisti

Mūsējie – atšķirīgi, bet vienlīdz skaisti

2018. gada 10. augustā, 04:00
„Kurzemē ir skaisti un daudzveidīgi meži,” atzina Latvijas Meža īpašnieku biedrības (LMĪB) konkursa "Sakoptākais mežs" žūrija, viesojoties mūspusē un dabā vērtējot finālistus.
Saulesbrilles – aizsargā un labi izskatās

Saulesbrilles – aizsargā un labi izskatās

2018. gada 10. augustā, 03:00
Kādas ir šīs vasaras modes tendences, un kādas saulesbrilles labprātāk izvēlas pilsētas ielās satiktie? Blogere un modes pazinēja Ketija Gražule stāsta, ka šovasar aktuālas esot 90. gadu formas brilles.
To vajadzētu rādīt cilvēkiem

To vajadzētu rādīt cilvēkiem

2018. gada 10. augustā, 00:00
„Mēs bijām tur, kur neviens nav bijis,” tagad visiem lepojas fotogrāfu plenēra „Karosta – foto osta” dalībnieki. Tāda vieta tiešām pastāv, tā ir bijusī armijas munīcijas noliktava. Vēl senāk – krasta artilērijas baterija, būvēta reizē ar visu Liepājas cietoksni. Samērā labi saglabājusies, jo nav spridzināta un visu pastāvēšanas laiku tikusi apsaimniekota. „Mēs esam tikuši uz Tobago,” pieteikdamies apsargam, smejas Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra (VAMOIC) ekspluatācijas inženieris Andris Stolovskis.
Visi prasa sklanduraušus

Visi prasa sklanduraušus

2018. gada 9. augustā, 00:00
Sklandrausis, dižrausis, burkānrausis jeb žograusis jau izsenis uzskatāms par kurzemnieku lepnumu. Latviešu tradicionālais rausis kļuvis par pirmo lauksaimniecības produktu Latvijā, kas tiek aizsargāts Eiropas Savienības līmenī, taču tradīcijas kopēju nav nemaz tik daudz. Dundadzniece Elma Zadiņa no „Jaunsniķeriem" šajā jomā ir īsta meistare – viņa cep ne tikai dižraušus, bet, izmantojot samaltus kviešu un rudzu graudus, gatavo arī pūteli.
Restaurē koka detaļas senai ēkai

Restaurē koka detaļas senai ēkai

2018. gada 8. augustā, 08:00
Kuldīgā šonedēļ notiek starptautiska restaurācijas darbnīca, kurā piedalās 20 amatnieki no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Norvēģijas, Francijas, Indijas un Ekvadoras.
Smilšu skulptūras par godu svētkiem

Smilšu skulptūras par godu svētkiem

2018. gada 8. augustā, 06:00
Ventspils smilšu skulptūru festivālā "Zelta smilšu grauds", kura tēma bija "Svētki", Kuldīgas mākslas skolas audzēkņi hobija grupā ieguvuši otro vietu.
Zīmējums uz ķermeņa – izjūtu paušana

Zīmējums uz ķermeņa – izjūtu paušana

2018. gada 8. augustā, 05:00
Tetovējumu, kas uz ķermeņa saglabājas mūžam, pēdējā laikā izvēlas ļoti daudz cilvēku. Kas mudinājis spert šādu soli, jautājām dažiem no viņiem. Savukārt, kādas ir tetovēšanas tendences un kā tās mainījušās pēdējos septiņos gados, stāsta tetovēšanas salona „Nead le art” īpašniece Līga Gailīte. Vairāk 8. augusta „Kurzemniekā”.
Dizaina filmu festivāls un vasaras skola – vienlaikus

Dizaina filmu festivāls un vasaras skola – vienlaikus

2018. gada 8. augustā, 04:00
„Programmā vienmēr piedāvājam augstāko kvalitāti – dažādos pasaules festivālos godalgotās labākās filmas par mākslu un dizainu,” tā par programmas izvēli sestajam Dizaina filmu festivālam Kuldīgā saka tā rīkotājs Māris Prombergs.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi