Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 23. novembrī
  • Sumināti pagastu ļaudis.
  • Vietne Šoreizesbalsošu.eu.
  • Peripetijas ap katlu.
  • Lai bērniem būtu ģimene.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 132
Drukātās avīzes e-versija Nr. 132 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Lai būtu sakārtota un mūsdienīga vide

Lai būtu sakārtota un mūsdienīga vide

2018. gada 4. jūlijā, 08:00
Līdz 31. augustam Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas ēkas Pētera ielā 5 remontam jābūt pabeigtam.
20. jubileju svin, kopā esot

20. jubileju svin, kopā esot

2018. gada 4. jūlijā, 04:00
Ar atkalredzēšanās prieku, atmiņām par kopīgi piedzīvoto, slapjo fotosesiju Rātslaukuma strūklakā un solījumiem vienam otru mīlēt mūžīgi noritēja savulaik Kuldīgā populārās šovgrupas "Mammas" dalībnieku tikšanās.
Iģenes baznīca – pērle nekurienes vidū

Iģenes baznīca – pērle nekurienes vidū

2018. gada 4. jūlijā, 00:00
Jūnijs tradicionāli ir mēnesis, kad Latvijā plaši piedzīvojams kultūras notikums „Baznīcu nakts”. Tajā apmeklētājiem durvis vēra arī neparastais Iģenes luterāņu dievnams Talsu novada Vandzenes pagastā. Šī celtne cilvēku interesi saista arī ikdienā, un iemeslu tam ir daudz.
Digitālais aģents Mārtiņš

Digitālais aģents Mārtiņš

2018. gada 3. jūlijā, 00:00
Visas 812 publiskās bibliotēkas Latvijā ir vienīgās kultūras iestādes, kuras pēdējos 12 gados visstraujāk joņojušas līdzi laikmetam. Tik daudz starptautiskas, valsts un pašvaldību naudas nav ieguldīts nevienā citā kultūras nozarē.
Viedvalsts Latvija – kā par tādu kļūt?

Viedvalsts Latvija – kā par tādu kļūt?

2018. gada 2. jūlijā, 06:00
Vēl nesen vārds „vieds” asociējās ar teikām vai pasakām, kurās ar īpašu gudrību apveltīts cilvēks dalās prātīgās atziņās un padomos. Pateicoties jaunākajiem telefoniem un citām viedierīcēm, nu jau būsim iemanījušies šo vārdu saistīt ar augstajām tehnoloģijām. Kad kopā sanāk zinātnieki, uzņēmēji un lēmumu pieņēmēji, lai spriestu par viedvalsti kā Latvijas attīstības iespējamo stratēģiju, ir skaidrs, ka sarunu temats nebūs tradicionālās kultūras gudrības, bet gan tas otrs – tehnoloģijas un to lietojums valsts attīstības labad.
Galvenais – sākt darīt

Galvenais – sākt darīt

2018. gada 2. jūlijā, 04:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubatorā, kas kopš februāra saimnieko Skolas ielā 1, organizē seminārus zīmolvedībā, grāmatvedībā, biznesa skolu, individuālas konsultācijas. Atvērta koprades telpa, notiek dalībnieku tīklošanās. Izdots produktu katalogs, kurā apkopoti visi LIAA biznesa inkubatoru uzņēmumi. Gada nogalē paredzēts izdot otru, jo pievienojušies jauni ražotāji. Vairāk 2. jūlija „Kurzemniekā”.
Dzīvesveids svarīgāks par naudu

Dzīvesveids svarīgāks par naudu

2018. gada 2. jūlijā, 00:00
“Bieziņžīvas” Liezēres pagastā ir viena no Breša laika saimniecībām, tā izveidota 1990. gadā. Zemnieku saimniecība dibināta 2000. gadā, bet bioloģiski te saimnieko kopš 2005. gada, nodarbojas ar bioloģisko lopkopību. Kad Guntas un Sandra Ābolu ģimene uzcēla kūti, vispirms spēki tika veltīti piena lopkopībai, bet pamazām saimnieki sāka izvērtēt, kas ir izdevīgāk, un uzsāka veidot gaļas lopu ganāmpulku. Nu saimniecībā palīdz arī meitas Vinetas ģimene.
Lai Priedainē būtu ūdens

Lai Priedainē būtu ūdens2

2018. gada 29. jūnijā, 08:00
Ilgāki un īsāki ūdens piegādes pārrāvumi jūnija vidū vairākas dienas kaitināja Priedaines iedzīvotājus. Šonedēļ no Dānijas saņemta ilgi gaidītā sūkņu stacijas detaļa, kas trešdien iemontēta.
Kuldīgas slimnīcas vadītāji zināmi

Kuldīgas slimnīcas vadītāji zināmi1

2018. gada 28. jūnijā, 16:47
Par SIA "Kuldīgas slimnīca" valdes locekļiem ievēlēti Agris Rozenfelds (atbildēs par saimnieciskiem jautājumiem) un Jeļena Mjasņikova (par ārstniecību). Abi tika izraudzīti konkursa kārtībā un darbu sāks jaunnedēļ.
Ir sarežģīti, bet nav pasaules gals

Ir sarežģīti, bet nav pasaules gals

2018. gada 27. jūnijā, 08:00
„Situācija saimniecībās ir ļoti atšķirīga. Lielākās problēmas ir lopkopībā – trūkst barības. Katram nāksies padomāt, kā rīkoties,” tā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs sacīja šo pirmdien pēc saimniecību apskates Kurzemē, tostarp Kuldīgas un Alsungas novadā. „Skaidrs, ka daļa nevarēs izpildīt nosacījumus Eiropas finansējuma saņemšanai, un ārkārtas stāvokļa izsludināšana no sankcijām pasargātu.”
Sadarbību var un vajag uzlabot

Sadarbību var un vajag uzlabot2

2018. gada 27. jūnijā, 05:00
Kāda ir valsts un pašvaldību kārtības sargu sadarbība Kuldīgas, Alsungas un Skrundas novadā un kā tā uzlabojama, Kurzemnieka redakcijā diskutēja Valsts un pašvaldību policijas pārstāvji.
„Lai mana tautiņa veldrē nekrīt!”

„Lai mana tautiņa veldrē nekrīt!”5

2018. gada 25. jūnijā, 08:00
Tā vasaras saulgriežu rituālā Laidu pagasta Rudes muižas parkā vēlēja sanākušie.