Aizvērt
Vecākas ziņas
Ko tu domā par troksni svētdienās?

Ko tu domā par troksni svētdienās?10

2018. gada 21. jūnijā, 14:40
Kuldīgas novada pašvaldība pēc saņemtajiem iedzīvotāju jautājumiem un ierosinājumiem aicina novada iedzīvotājus izteikt viedokli par to, vai Kuldīgas novadā būtu nepieciešams noteikt ierobežojumus trokšņošanai svētdienās.
Kabiles muižas dzēriens – sidrs

Kabiles muižas dzēriens – sidrs

2018. gada 20. jūnijā, 07:00
„Vēlamies atdzīvināt šīs vietas vēsturi,” tā par Kabiles muižas restaurāciju un agrāko tradīciju darīt šeit vīnu saka ventspilnieces Agate Eniņa un Lauma Grīva.
Eiropas ģimenes tiekas Polijā

Eiropas ģimenes tiekas Polijā

2018. gada 20. jūnijā, 05:00
Eiropas daudzbērnu ģimeņu salidojumā Polijas pilsētā Ščecinā piedalījušies arī 54 Kuldīgas biedrības "Šūpulītis" pārstāvji.
Bankā jāprot sadzirdēt

Bankā jāprot sadzirdēt4

2018. gada 20. jūnijā, 03:00
Akciju sabiedrības „Swedbank” Ventspils finanšu centra Kuldīgas filiāles klientu konsultante Sairita Leite bankā nostrādājusi gandrīz 23 gadus. Viņa atzīst, ka līdz ar izmaiņām sabiedrībā un tehnoloģiju ienākšanu pienākumi ļoti mainījušies. Tā esot tikai šķietamība, ka šis ir rutīnas darbs: tā kā jāstrādā ar cilvēkiem, par divām vienādām dienām nevarot būt ne runas.
Godina Skrundas medicīnas darbiniekus

Godina Skrundas medicīnas darbiniekus

2018. gada 20. jūnijā, 03:00
Lai pateiktos un izrādītu cieņu medicīnas darbiniekiem, Skrundas kultūras namā godināti 12 kolēģi, kuri nostrādājuši no pieciem līdz pat 45 gadiem.
Pils parkā kā bišu stropā

Pils parkā kā bišu stropā

2018. gada 20. jūnijā, 01:00
Emīla gadatirgū ar uzsaukumu "Nu, tad padzīvosim zaļi!" un karoga pacelšanu mastā Ēdoles pilī un parkā sākās vērienīga tirgošanās ar vēžiem, sieriem, citiem mājražotāju gardumiem un amatnieku darinājumiem.
"Milzu!" pārslas ēd arī Ķīnā

"Milzu!" pārslas ēd arī Ķīnā

2018. gada 18. jūnijā, 08:00
Uz Ķīnu aizceļojuši pirmie četri konteineri ar rudzu brokastu pārslām, kas top zīmola "Milzu!" ražotnē Kuldīgas novada Rumbas pagastā.
„Esmu atradis savu paradīzi!”

„Esmu atradis savu paradīzi!”

2018. gada 18. jūnijā, 07:00
Kad dāņu pedagogam un ekoloģiskā dzīvesveida piekritējam Olavam Ernstenam ārsti gribot izrakstīt zāles, viņš atbildot, ka nevajag. Viņa zāles esot atrašanās Kuldīgā, ko Olava kungs dēvē par savu paradīzi.
Pašai garšo un citiem piedāvā

Pašai garšo un citiem piedāvā

2018. gada 18. jūnijā, 04:00
Cienājot apmeklētājus ar pašceptajiem gardumiem un dzērieniem, kafejnīca "Šarlote" Kuldīgā nosvinējusi piekto gadadienu.
Ieslēgt gaismu sarunai

Ieslēgt gaismu sarunai

2018. gada 18. jūnijā, 03:00
Mēneša beigās Cēsīs būs ikgadējais sarunu festivāls „Lampa”. Cēsis var likties tālu, bet divas organizatores, bijušās kuldīdznieces Lelde Prūse un Ilze Samīte iesaka turp doties, jo tā ir vienīgā vieta, kur kā līdzīgs ar līdzīgu var satikties viedokļu līderis, politiķis un jebkurš cilvēks, lai cieņpilni sarunātos par aktuālām tēmām.
1941. gadā viņi bija bērni

1941. gadā viņi bija bērni

2018. gada 18. jūnijā, 02:00
1941. gada vasarā tūkstošiem cilvēku tika atņemtas mājas un izjauktas ģimenes, jo padomju režīms viņus izsūtīja uz Sibīriju. Kuldīgas novada politiski represēto biedrības 1941. gada bērni un jaunieši, kā viņi sevi sauc, 14. jūnijā pie piemiņas akmens nolika ziedus par izsūtīto dzīvībām.
Muzejs – laba vieta kompetenču izglītībai

Muzejs – laba vieta kompetenču izglītībai

2018. gada 18. jūnijā, 00:00
No 1. jūnija Kuldīgas novada muzejā par sabiedrisko attiecību un izglītības nodaļas vadītāju strādā Anita Balode, bet par sabiedrisko attiecību speciālisti – Zane Dzelstiņa. Abas bijušas skolotājas un tieši te saredz iespēju veidot muzeja un skolu sadarbību, palīdzēt pedagogiem ieviest jauno izglītības modeli.