Aizvērt
Nākamajā numurā pirmdien, 20. maijā
  • KKP: apmeklētājiem pieejamāk.
  • Liepājas ielas 25. nama stāsts.
  • EP deputāta kandidāts Andis Kudors (JKP).
  • Kā Anglijā klājas Ingai Sproģei.
  • Kādi būs reģionālie centri.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55
Drukātās avīzes e-versija Nr. 55 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Svinēsim kopā!

Svinēsim kopā!

2019. gada 3. maijā, 12:00
4. maijs ir Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena. Arī Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā ļaudis aicināti to atkal svinēt pie balti klātiem galdiem.
Kendamas triki iet plašumā

Kendamas triki iet plašumā

2019. gada 3. maijā, 08:00
Ingus Rutulis – kendamas kultūras ieviesējs Latvijā – kopā ar draugiem nesen viesojās Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, kur bērni viņus hallē uzņēma ar sajūsmu un gaidīja, lai meistari mācītu trikus ar daudzu iemīļoto Japānas koka rotaļlietu.
Divritenis – draugs un palīgs

Divritenis – draugs un palīgs

2019. gada 3. maijā, 07:00
Daudzi to izvēlas kā transporta līdzekli, citiem tas noder, lai atpūstos. Riteņbraukšana iecienīta arī Bredovsku ģimenē. Viņu pieredze un speciālistu ieteikumi, kā pareizi izvēlēties un sagatavot braukšanai divriteni, 3. maija „Kurzemniekā”.
Atjauno vēsturisko telpu un elpu

Atjauno vēsturisko telpu un elpu

2019. gada 3. maijā, 06:00
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā (bijušajā Baltijas skolotāju seminārā) sākusies ieejas telpu restaurācija, bet blakus ēkā Liepājas ielā 33 tiek atjaunots jumts.
Roku darbs ir dārgs

Roku darbs ir dārgs

2019. gada 3. maijā, 05:00
„Visu naudu nekad nenopelnīsi. Vajag strādāt, bet nevajag Pārstrādāties,” tā uzskata Raņķu pagasta mājražotājs Arnis Vītols, kurš cidonijas, ķiršus, ķirbjus un rabarberus pārvērš sukādēs un sīrupā. Pagājušo pavasari saimniecība papildināta ar hektāru jaunu cidoniju stādījumu.
Laosas krāšņums un viesmīlība pārsteidz

Laosas krāšņums un viesmīlība pārsteidz

2019. gada 3. maijā, 03:00
„Laosieši dzīvo diezgan nabadzīgi, bet izskatās ļoti laimīgi, ir viesmīlīgi, un ik uz soļa jūtams miers,” saka Snēpeles viesu nama „Mazsālijas” saimniece Gunita Štorha, kura tik krāšņus dabas skatus un smaidīgus cilvēkus kā Laosā nekur citur neesot ievērojusi. Ceļojuma iespaidi 3. maija „Kurzemniekā”.
Latvijas Stādu dienas Jelgavā

Latvijas Stādu dienas Jelgavā

2019. gada 2. maijā, 18:56
Tradicionālās Latvijas Stādu dienas 11. un 12. maijā Jelgavas pils parkā pulcēs vairāk nekā 200 dalībnieku, sniedzot iespēju vienuviet sastapt stādu audzētājus, dažādu sēklu, darbarīku un citu dārza preču tirgotājus, kā arī iegādāties preces dārza labiekārtošanai un saņemt profesionāļu konsultācijas.
Pasākums par darba aizsardzību

Pasākums par darba aizsardzību

2019. gada 2. maijā, 17:57
Valsts darba inspekcija (VDI) sestdien, 4. maijā, Kuldīgā aicina uz izglītojošu, atraktīvu pasākumu „Esi drošs, ka darbs ir drošs”.
Slīteres Ceļotāju un Mājas kafejnīcu dienas

Slīteres Ceļotāju un Mājas kafejnīcu dienas

2019. gada 30. aprīlī, 15:51
1. un 2. jūnijā Slīteres Nacionālajā parkā jau desmito gadu notiks Ceļotāju dienas. Kurzemē vienīgā nacionālā parka unikālo vidi palīdzēs iepazīt dabas un novada pētnieki. Pa Slīteres Nacionālo parku garākos un īsākos pārgājienos varēs doties ikviens veselīgas vides cienītājs, zinātkārs dabas draugs, ģimenes ar bērniem un citi.
Maijs – hipertensijas mēnesis

Maijs – hipertensijas mēnesis

2019. gada 30. aprīlī, 15:38
Maijā pacientu biedrība „ParSirdi.lv” sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību, Latvijas Farmaceitu biedrību un vadošajiem aptieku tīkliem organizē akciju „Maijs – hipertensijas mēnesis”, lai vērstu uzmanību vienam no biežākajiem insulta un infarkta cēloņiem – augstam asinsspiedienam jeb arteriālajai hipertensijai.
„Bolt” – tagad arī Ventspilī

„Bolt” – tagad arī Ventspilī

2019. gada 30. aprīlī, 15:26
Sekojot šogad uzsāktajai darbībai Jelgavā, turpmāk kopbraukšanas platforma „Bolt” nodrošinās pakalpojumus arī Ventspilī. Šobrīd aplikācija „Bolt” ir pieejama jau piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Ventspilī.
Suņu puika no Skrundas

Suņu puika no Skrundas

2019. gada 29. aprīlī, 00:00
25. aprīlī no Skrundas uz Saldus dzīvnieku patversmi atvests maza auguma suņu puika, melns ar pelēku, kas jau kādu laiku bija pieklīdis svešās mājās. Tagad sunītis gaida savu saimnieku.