Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Drošība spēcīga vēja laikā

Drošība spēcīga vēja laikā

2019. gada 2. janvārī, 10:54
Gatavojoties vētrai, kas šodien, 2. janvārī, šķērsos Latvijas teritoriju, AS „Sadales tīkls” darbinieki strādās pastiprinātā režīmā, lai nepieciešamības gadījumā novērstu elektrotīkla bojājumus un atjaunotu elektroenerģijas piegādi.
Jauno sagaida ar dziesmām

Jauno sagaida ar dziesmām1

2019. gada 2. janvārī, 08:20
Ar uguņošanu un koncertu gadumija sagaidīta arī Kuldīgas Pilsētas dārzā. Tur stundu pirms pusnakts uzstājās televīzijas šova "X faktors" otrās sezonas dalībniece – grupa "Radio trio", kurā viena no solistēm ir kuldīdzniece Madara Dzintara-Pluša.
Arī pansionātos un slimnīcā svētki

Arī pansionātos un slimnīcā svētki

2019. gada 2. janvārī, 06:00
Pirms Ziemassvētkiem netika aizmirsti vecie ļaudis ne Latvijas Sarkanā Krusta pansionātā "Venta", ne Kuldīgas slimnīcas ilgstošās sociālās aprūpes nodaļā. Abu iestāžu iemītnieki un darbinieki saka sirsnīgu paldies visiem, kas sarūpēja dāvanas. "Ventā" dzīvo 48 cilvēki, slimnīcas pansionātā – 50.
Jaunatnes darba uzlabošanai

Jaunatnes darba uzlabošanai

2019. gada 2. janvārī, 01:00
Lai izveidotu sistēmu, pēc kādas Kuldīgas novadā tiek strādāts ar jaunatni, bērnu un jauniešu centrs (BJC) īsteno projektu, kurā taps stratēģija darbam ar jaunatni.
Kā saprast, ko studēt

Kā saprast, ko studēt

2019. gada 2. janvārī, 00:00
Jauno žurnālistu skolas dalībnieki vēlas saprast, ko studēt.
Skolēns no ārzemēm vairs nav izaicinājums

Skolēns no ārzemēm vairs nav izaicinājums

2019. gada 2. janvārī, 00:00
Latvijas skolās mācības uzsāk arvien vairāk bērnu, kuri iepriekš dzīvojuši citā valstī un tikai daļēji prot latviešu valodu vai to nezina vispār. Lai arī tas neesot viegli, skolotāji stāsta, ka ir izstrādāta sistēma, kā šādus skolēnus iekļaut mācību procesā, un tādēļ viņi spējot veiksmīgi integrēties jaunajā vidē.
Jauns tirgus laukums Skrundā

Jauns tirgus laukums Skrundā

2018. gada 28. decembrī, 08:00
Skrundas tirgus atklāšanā valdīja jauka atmosfēra, jo varēja nopirkt ražotāju sarūpēto, izmēģināt roku laimes akā un nogaršot karsto dzērienu. Tagad te ir plašāk un vieta ir labiekārtota.
"Vulkāna" grausti drīz pazudīs

"Vulkāna" grausti drīz pazudīs3

2018. gada 28. decembrī, 00:00
Pagājušonedēļ Kuldīgas uzņēmums "Asfora" pēc pašvaldības pasūtījuma nojauca bijušo "Vulkāna" klubu Jelgavas ielā 45a, kas jau gadiem bija garāmgājējiem bīstams. Nākamā gada sākumā tāds pats liktenis piemeklēs agrākā veikala ēku Jelgavas ielā 47.
Vēstījums Ziemsvētkos

Vēstījums Ziemsvētkos

2018. gada 25. decembrī, 19:20
Kopš 24. decembra vakara katoļu, luterāņu un baptistu draudzēs notiek Jēzus Kristus dzimšanas svētkiem veltīti dievkalpojumi. 25. decembrī – Pirmajos Ziemsvētkos – Sv. Katrīnas baznīcā dievkalpojumā evanģēlists Didzis Olte nolasīja Latvijas Evanģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga vēstījumu.
Ugunsdzēsējiem jaunas autocisternas

Ugunsdzēsējiem jaunas autocisternas

2018. gada 21. decembrī, 19:40
Skrundas, Liepājas, Talsu un Piltenes ugunsdzēsēji glābēji saņēmuši jaunas specializētas autocisternas.
Ar labestību un dāvaniņām

Ar labestību un dāvaniņām

2018. gada 21. decembrī, 08:00
Ikgadējā akcijā "Dalies mīlestībā" Kuldīgas skolu un tehnikuma audzēkņi pirms Ziemassvētkiem dodas pie vecajiem cilvēkiem. Ceturtdien V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 8.c klases bērni kopā ar audzinātāju Jolantu Hartmani apciemoja pensionāres Almu Godunovu, Ritu Aldonu un Līviju Jaunzemi-Strīķi.
„Ā-ā-ā, cik mīlīgi!”

„Ā-ā-ā, cik mīlīgi!”

2018. gada 21. decembrī, 07:00
Kur dzīvo Ziemassvētku vecītis, un ko tas dara vasarā? Kādas dāvanas sagādātu vislielāko prieku mūsu mīļajiem, un kā varam izrādīt mīlestību citiem? To 21. decembra „Kurzemniekā” atklāj Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” sešgadīgie un septiņgadīgie bērni.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi