Aizvērt
Cīņa par krēsliem pašvaldībā sākusies

Cīņa par krēsliem pašvaldībā sākusies

31. maijā sākās iepriekšējā balsošana pašvaldību vēlēšanās, kad iecirkņi bija atvērti no 16.00 līdz 20.00. Nobalsot varēs arī 3. un 4. jūnijā.
2021. gada 1. jūnijā, 15:22
Nākamajā numurā otrdien, 22. jūnijā
  • Jāņi: siers, alus, vainags, ugunskurs.
  • Potētie un nepotētie no ētikas aspekta.
  • Kā līgo Līga Raituma un Jānis Būdenieks.
  • Sporta skolas absolventi.
  • Profesija – zobārsts: Ritvars Alainis.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 48
Drukātās avīzes e-versija Nr. 48 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Kuldīga mirdz! (Foto galerija)

Kuldīga mirdz! (Foto galerija)

2020. gada 19. decembrī, 20:44
Kurzemnieks piedāvā foto ieskatu gaismas objektos.
Mūspusē piektdienas vakars veikalos mierīgs

Mūspusē piektdienas vakars veikalos mierīgs

2020. gada 18. decembrī, 20:10
Šodien bija pēdējā diena, kad cilvēki vēl varēja sagādāt Ziemassvētku dāvanas un tās preces, kuras, sākot ar rītdienu, 19. decembri, trīs nedēļas tirgot nedrīkstēs. Kurzemnieks piektdienas vakarā apbraukāja Skrundas, Kuldīgas un Alsungas lielākos veikalus, lūkojot, vai tajos vērojams pircēju pieplūdums.
Kā novadu reforma ietekmēs izglītības ieguvi

Kā novadu reforma ietekmēs izglītības ieguvi

2020. gada 18. decembrī, 00:07
No nākamā gada jūlija pašvaldību skaits Latvijā samazināsies no 119 līdz 42 – to paredz Administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Kuldīgas novadam tiks pievienots Alsungas un Skrundas novads. Vienlaikus valstī tiek pārkārtots izglītības iestāžu tīkls, un tas paredz izmaiņas vairākās jaunā novada skolās: kāda zaudēs vidusskolas statusu, citas tiks apvienotas. Izglītības ministrija norāda, ka tas tiek darīts divu galveno iemeslu dēļ – lai samazinātu izmaksas un celtu izglītības kvalitāti. Ko šādas izmaiņas nozīmē mūsu skolām, audzēkņiem un vecākiem?
Aktīvo iedzīvotāju fonds pieņem organizāciju pieteikumus KAPACITĀTES projektiem

Aktīvo iedzīvotāju fonds pieņem organizāciju pieteikumus KAPACITĀTES projektiem

2020. gada 17. decembrī, 17:03
Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas (biedrības un nodibinājumi) aicinātas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus organizācijas kapacitātes stiprināšanai.
Kā pareizi lietot pirotehniku

Kā pareizi lietot pirotehniku

2020. gada 16. decembrī, 12:00
Šī gada Ziemassvētki un Jaunā gada sagaidīšana notiks vien ģimeņu lokā bez lielām svinībām un ciemiņiem, bet, visticamāk, ka par godu 2021. gada atnākšanai kāds izšaus arī raķetes, salūtu. Kā uzsver Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), uguņošana iedzīvotājiem saistās ar pozitīvām emocijām, prieku un svētkiem, bet svinēšanas virpulī visbiežāk tiek aizmirsts par drošību.
Ar kalendāru godina Latvijas sportistus

Ar kalendāru godina Latvijas sportistus

2020. gada 16. decembrī, 11:30
Lai godinātu Latvijas sportistus un viņu profesionālos sasniegumus, izveidots unikāls kalendārs 2021. gadam ar 12 izcilu sportistu portretu gleznojumiem.
Šoreiz rūķu lomā – aprūpētāji

Šoreiz rūķu lomā – aprūpētāji

2020. gada 11. decembrī, 18:54
120 Kuldīgas senioru šogad uzņēmēju sarūpētās Ziemassvētku dāvanas saņem nevis no pilsētas skolēnu, bet aprūpētāju un akcijas "Dalies mīlestībā" pieaugušo rīkotāju rokām.
Ministrijas: novadu reforma medicīnā neko nemainīs

Ministrijas: novadu reforma medicīnā neko nemainīs

2020. gada 11. decembrī, 12:46
Pēc administratīvi teritoriālās reformas (ATR) nākamā gada jūnijā veselības aprūpē nekādu pārmaiņu nebūšot – tā sola gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), gan Veselības ministrija (VM). Kurzemnieks tomēr vēlas noskaidrot, kāda situācija apvienojamajos novados ir patlaban, ko vajadzētu uzlabot un ko var un drīkst darīt pašvaldības, lai mediķi būtu pieejami katram jaunā novada iedzīvotājam.
Nestājies ceļā. Palīdzi tiem, kas palīdz!

Nestājies ceļā. Palīdzi tiem, kas palīdz!

2020. gada 11. decembrī, 11:57
Drošības kampaņu Nestājies ceļā. Palīdzi tiem, kas palīdz! 11. decembrī sākusi Valsts policija (VP) sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.
Lidos helikopters un iznīcinātāji

Lidos helikopters un iznīcinātāji

2020. gada 8. decembrī, 14:05
Nacionālie bruņotie spēki (NBS) informē, ka tuvākajās dienās militārajā poligonā Mežaine notiks vērienīgas militārās mācības, kurās piedalīsies arī gaisa spēki.
"Upīškalnā" turpināsies militārās mācības

"Upīškalnā" turpināsies militārās mācības

2020. gada 1. decembrī, 12:10
Kā informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs, arī decembrī militārajā objektā "Upīškalns" notiks zemessardzes mācības.
 Kā darbā būt drošam pandēmijas laikā

Kā darbā būt drošam pandēmijas laikā

2020. gada 30. novembrī, 06:33
Jaunā koronavīrusa pandēmija ieviesusi pārmaiņas ikviena Zemes iedzīvotāja dzīvē, tostarp katras darbavietas ritmā. Kāda ir darba devēja un darba ņēmēja atbildība, lai ikkatrs pasargātos saslimt ar Covid-19? Kā Skrundas, Alsungas un Kuldīgas pašvaldība spējusi saviem darbiniekiem sagādāt drošus apstākļus? Kā jūtas pedagogi – vieni no tiem, kuriem, pildot pienākumus, nav īstas iespējas ievērot divu metru distanci, ko infektologi norāda kā vienīgo drošo sevis pasargāšanas veidu?
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kuldīgas novada domes vēlēšanu rezultāti:
mani nepārsteidz
mani iepriecina
ir ciešami
mani sarūgtina
liecina par stagnāciju
liecina par uzticību pārbaudītām vērtībām
ir Ingas Bērziņas nopelns
ir partiju vājuma pazīme
mani neinteresē