Aizvērt
Tirgus lustes ar izsoli

Tirgus lustes ar izsoli

Kabiles rudens tirgū pirmoreiz sarīkota izsole – tajā varēja iegūt trusi, gaili, dārza veltes, gardumus, adījumus, pat malku un kūtsmēslus. Par iegūto naudu pie saieta nama "Sencis" tiks izveidota rožu dobe.
2019. gada 18. septembrī, 08:00
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Sunīte no Piltenes ielas

Sunīte no Piltenes ielas

2019. gada 3. septembrī, 16:11
Pirmdien, 2. septembrī, no Kuldīgas uz Saldus patversmi aizvesta maza auguma sunīte. Kažociņš melns ar baltu. Sunīte ilgstoši bija klaiņojusi Piltenes ielā.
Remontdarbus pabeigs šomēnes

Remontdarbus pabeigs šomēnes11

2019. gada 2. septembrī, 06:00
Augustā sāktie remontdarbi uz autoceļa Kuldīga–Aizpute–Līči tiks pabeigti šomēnes.
Ražas laiks turpinās

Ražas laiks turpinās

2019. gada 2. septembrī, 05:00
Lai arī dienas vēl gana siltas, augusta beigās un septembrī drēgnie vakari atgādina, ka rudens nav aiz kalniem, tādēļ jādomā par ražas novākšanu, bet lēnām arī jāsāk dārzus gatavot ziemas mieram. Kas darāms septembrī, atradīsiet 2. septembra „Kurzemniekā”.
Ko rāda Kuldīgas pulksteņi?

Ko rāda Kuldīgas pulksteņi?

2019. gada 2. septembrī, 03:00
Ikvienam ir vajadzība ik pa laikam iemest acis pulkstenī. Kuldīgā visiem domāti seši laikrāži. „Kurzemnieks” tos visus pēdējoreiz aprakstījis 2015. gadā, bet kopā ar Jauno žurnālistu skolu nolēma vēlreiz paraudzīties, ko tie rāda pašlaik. Vairāk 2. septembra laikrakstā.
„Cīnos pats par sevi”

„Cīnos pats par sevi”

2019. gada 2. septembrī, 00:00
Publikācija projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi". Šoreiz par to, kā ekonomisko drošību ietekmē aplokšņu algas.
Krāšņākie un daudzveidīgākie rudens ziedi

Krāšņākie un daudzveidīgākie rudens ziedi

2019. gada 2. septembrī, 00:00
Divas dienas nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejā varēja apskatīt daļu no rīdzinieka Maigura Strīķa dāliju kolekcijas. „Dālijās izpaužas mans kolekcionāra gēns. Man ir svarīgi ne tikai tas, lai dārzā skaisti ziedētu puķes, bet man ir būtisks šķirnes nosaukums, valsts, no kuras dālija nākusi, un tās selekcionārs,” viņš atklāj.
Pinku ezers ir viens no tīrākajiem

Pinku ezers ir viens no tīrākajiem4

2019. gada 30. augustā, 08:00
Hidroekologi un ģeologi vakar, vācot dūņu paraugus Ēdoles pagasta Pinku ezerā, pētīja, vai un cik daudz mikroplastmasas tur uzkrājies daudzu gadu gaitā. Projektu atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds, un tajā sadarbojas gan profesori no Latvijas Hidroekoloģijas institūta un Latvijas Universitātes (LU), gan citām iestādēm.
Remontē pārtikas paviljonu

Remontē pārtikas paviljonu

2019. gada 30. augustā, 06:00
Otro nedēļu Kuldīgas pārtikas tirgus paviljonā notiek remontdarbi, lai tirgotājiem uzlabotu darba apstākļus un ērtāk ir pircējiem.
Aug jaunie līderi

Aug jaunie līderi

2019. gada 30. augustā, 04:00
Šonedēļ trīs dienas Kuldīgas mākslinieku rezidencē notika organizācijas "Junior Achievement Latvija" līderu programmas meistarklase "(Iz)vēlies atbildīgi". To organizēja Kuldīgas Centra vidusskolas audzēknis Ernests Vēzis un Rīgas 49. vidusskolas absolvente Leina Lazdiņa.
Mācās restaurēt un izgatavot sarežģītus logus

Mācās restaurēt un izgatavot sarežģītus logus1

2019. gada 30. augustā, 02:00
Par seno ēku koka būvdetaļu atjaunošanu, par amatnieku un arhitektu dialogu šajā procesā seminārā Kuldīgas restaurācijas centrā (KRC) sprieda amatnieki, arhitekti, restaurācijas speciālisti un studenti.
Ruds un melns

Ruds un melns

2019. gada 30. augustā, 00:00
Kuldīgas dzīvnieku patversmē "Mīļās ķepiņas" šobrīd dzīvo gandrīz desmit dažādu kaķu, starp tiem arī divi runcīši: ruds un melns.
Latvijā vidēji piektdaļa algu paliek ēnā

Latvijā vidēji piektdaļa algu paliek ēnā

2019. gada 29. augustā, 17:06
Publikācija projektā „Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi”. Šoreiz par to, kā ekonomisko drošību ietekmē aplokšņu algas.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi