Aizvērt
Vecākas ziņas
Nestājies ceļā. Palīdzi tiem, kas palīdz!

Nestājies ceļā. Palīdzi tiem, kas palīdz!

2020. gada 11. decembrī, 11:57
Drošības kampaņu Nestājies ceļā. Palīdzi tiem, kas palīdz! 11. decembrī sākusi Valsts policija (VP) sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.
Lidos helikopters un iznīcinātāji

Lidos helikopters un iznīcinātāji

2020. gada 8. decembrī, 14:05
Nacionālie bruņotie spēki (NBS) informē, ka tuvākajās dienās militārajā poligonā Mežaine notiks vērienīgas militārās mācības, kurās piedalīsies arī gaisa spēki.
"Upīškalnā" turpināsies militārās mācības

"Upīškalnā" turpināsies militārās mācības

2020. gada 1. decembrī, 12:10
Kā informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs, arī decembrī militārajā objektā "Upīškalns" notiks zemessardzes mācības.
 Kā darbā būt drošam pandēmijas laikā

Kā darbā būt drošam pandēmijas laikā

2020. gada 30. novembrī, 06:33
Jaunā koronavīrusa pandēmija ieviesusi pārmaiņas ikviena Zemes iedzīvotāja dzīvē, tostarp katras darbavietas ritmā. Kāda ir darba devēja un darba ņēmēja atbildība, lai ikkatrs pasargātos saslimt ar Covid-19? Kā Skrundas, Alsungas un Kuldīgas pašvaldība spējusi saviem darbiniekiem sagādāt drošus apstākļus? Kā jūtas pedagogi – vieni no tiem, kuriem, pildot pienākumus, nav īstas iespējas ievērot divu metru distanci, ko infektologi norāda kā vienīgo drošo sevis pasargāšanas veidu?
Alsunga tiek otrajā kārtā

Alsunga tiek otrajā kārtā

2020. gada 24. novembrī, 15:56
Beigusies konkursa "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020" pirmā kārta. Otrajai izvirzītas 25 pašvaldības, un Kurzemē uz finālu pretendēs divi no pieciem novadiem: Alsungas, Brocēnu, Durbes, Grobiņas un Nīcas.
Veterinārārste, kas sekoja aicinājumam

Veterinārārste, kas sekoja aicinājumam

2020. gada 24. novembrī, 08:21
„Es laikam esmu viens no tiem cilvēkiem, kuri ir īstenojuši bērnības sapni,” saka Kuldīgas veterinārās klīnikas Pet Care vadītāja, veterinārārste ANETE KALNIŅA-BEINERTE. Viņas darbdienas ir sadalītas starp Saldu un Kuldīgu.
„Svarīga ir motivācija, un man tāda bija”

„Svarīga ir motivācija, un man tāda bija”

2020. gada 24. novembrī, 08:12
Kādreiz Laidu pagasta Vangā dzīvojusī SINTIJA DE RENZISA (dzimusi Kopitko) aptuveni desmit gadus dzīvo Vācijā un karjeru veido pilsētā Lindavā (Lindau). Pirmo reizi viņa tur aizbraukusi kvalifikācijas praksē kā Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma audzēkne –ēdināšanas speciāliste.
Slimnīcā kā otrajās mājās

Slimnīcā kā otrajās mājās

2020. gada 20. novembrī, 07:37
RITA KĻAVIŅA ir Kuldīgas slimnīcas ginekoloģijas nodaļas vecākā māsa. Dzimusi un augusi Gulbenē, tad pārcēlusies uz Ventspili, kur iestājusies medicīnas māsu skolā, bet pēc sadales atnākusi uz Kuldīgu. Intervijā Rita ļaujas emocijām un izplūst asarās, stāstot par sirdsdarbu un slimnīcu, kas viņai esot gluži kā otras mājas.
Aktīvais dzīvesveids – ģimenes gēns

Aktīvais dzīvesveids – ģimenes gēns

2020. gada 20. novembrī, 07:35
Pašlaik, kad valstī ieviesti dažādi ierobežojumi pandēmijas mazināšanai, kuldīdzniece, fizioterapeite ZANE PUŠILOVA vairāk cenšas būt laukā un doties garās pastaigās. Savulaik viņa ar panākumiem trenējās vieglatlētikā, un viņai joprojām pieder Kuldīgas vieglatlētikas manēžas rekords 300 metru skrējienā. Bet Zanes sirdslieta ir orientēšanās sports un zirgi
„Mēs varam būt krietni efektīvāki”

„Mēs varam būt krietni efektīvāki”

2020. gada 20. novembrī, 07:33
„Galvenais valstī šobrīd ir kovida pandēmija, kas kā uzliesmojums jeb otrais vilnis veļas pāri pasaulei. Īpaši tas skar Eiropu, arī Ziemeļameriku,” tā reģionālo mediju preses konferencē zūmā uzrunu sāka Ministru prezidents KRIŠJĀNIS KARIŅŠ.
Tiešsaistē - sarunas par 3x3 pasaulē

Tiešsaistē - sarunas par 3x3 pasaulē1

2020. gada 13. novembrī, 19:40
Visiem, kas grib uzzināt par to, kas ir 3x3, un paši reiz piedzīvot latvisku nedēļu, kopības sajūtu, apgūt zināšanas un iemaņas un iegūt jaunus draugus. Visiem, kas jau zina par 3x3 un vēlas gremdēties jaukajās atmiņās. Lieliska iespēja - 22. novembrī no 17.00 līdz 18.30 (pēc Latvijas laika) notiks seminārs 3x3 pasaulē Zoom platformā Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) ciklā #kultūranepadodas.
Kultūru dialogs Latvijā. Vai tāds veidojas?

Kultūru dialogs Latvijā. Vai tāds veidojas?

2020. gada 12. novembrī, 14:02
Kā Latvijā, īpaši Kurzemē, saprotamies ar mazākumtautībām? Cik daudz vēlamies tās integrēt vai asimilēt? Un cik droši par savas identitātes saglabāšanu ir mazākumtautību pārstāvji Latvijā? Tie ir jautājumi, uz kuriem meklējam atbildes.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai ārkārtas situācijas laikā esat apguvis/apguvusi jaunas prasmes vai iemaņas, kas jums noderēs turpmākajā dzīvē?
Izmantot e-pakalpojumus
Iepirkties e-vidē
Apgūtas prasmes plānot un organizēt darbu attālināti
Jaunu saziņas platformu apguve
Prasme plānot savu laiku, strādājot no mājām
Jaunu zināšanu apguve dažādos online kursos