Aizvērt
Vecākas ziņas
Vai domājam Eiropas mērogā?

Vai domājam Eiropas mērogā?3

2018. gada 31. oktobrī, 08:00
„Vai migrācija Eiropas Savienībā (ES) ir nākotnes izaicinājums?” tā Kuldīgas jauniešiem jautāja kanāla "Rīga TV24" un Latvijas Radio žurnālists Ansis Bogustovs diskusijā par Eiropas nākotni.
Vingro uz ūdens, pārbauda veselību un rotaļājas

Vingro uz ūdens, pārbauda veselību un rotaļājas

2018. gada 31. oktobrī, 04:00
Kuldīgas novada sporta skolā nedēļas nogalē ar supošanu baseinā, rotaļām un medicīnas speciālistu konsultācijām aizvadīta kārtējā Ģimeņu veselības diena.
„Ja pacients kļūst spēcīgāks, slimība aiziet pati”

„Ja pacients kļūst spēcīgāks, slimība aiziet pati”

2018. gada 31. oktobrī, 00:00
„Atrodi darbu, kas patīk, un tev nekad nebūs jāstrādā,” tā par savu profesiju saka homeopāte Dace Gaile, kura šajās dienās praksi atvērusi arī Kuldīgā. Kopš 2002. gada viņai ir privātprakse Rīgā.
Kad spēkiem mērojas Neimaņi un Badovski

Kad spēkiem mērojas Neimaņi un Badovski

2018. gada 31. oktobrī, 00:00
Šogad Latvijas lielākā ķirbja čempionātā atklājās, ka smagāko, kas svēra 574 kg (attēlā), izdevies izaudzēt jau vairākkārtējiem uzvarētājiem – Neimaņu ģimenei no Kurmāles pagasta.
Noņemt maskas

Noņemt maskas2

2018. gada 31. oktobrī, 00:00
Latvijas Žurnālistu asociācija turpina interviju sēriju mediju kritikas projektā. mediji un žurnālisti bieži tiek kritizēti. bet ne tik bieži tiem ir iespēja skaidrot un atbildēt. tādēļ uz sarunu aicināts LtV ziņu dienesta galvenais redaktors, vairāku raidījumu autors un vadītājs Guntis Bojārs.
Pirmais lapu pūšanas festivāls

Pirmais lapu pūšanas festivāls1

2018. gada 29. oktobrī, 08:00
Lapu pūšanas sacensībās, ko rīko pašvaldības uzņēmums "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" (KKP), 1. vietu un jaudīgu lapu pūtēju "Stihl" ieguvusi Īvandes pagasta komanda, otrajā vietā atstājot Kabili, bet trešajā – Paduri.
Apdrošināt vai cerēt, ka ziema nebūs barga?

Apdrošināt vai cerēt, ka ziema nebūs barga?

2018. gada 29. oktobrī, 06:00
No oktobra līdz novembra vidum ziemāji tiek pieteikti apdrošināšanai. Lai gan pēdējos gados arvien biežākas dabas kataklizmas ražu postījušas, zemnieki ar to pārāk nesteidzas.
Pār Rendas tiltu jau var braukt

Pār Rendas tiltu jau var braukt

2018. gada 29. oktobrī, 04:00
Atjaunota satiksme pār rekonstruēto Abavas tiltu Rendā, bet līdz pilnīgai nodošanai vēl jāpabeidz labiekārtojums.
Pankūkas pēc grāmatas

Pankūkas pēc grāmatas

2018. gada 29. oktobrī, 02:00
„Nelielā, bet draudzīgā pulciņā mizojām, rīvējām, maisījām, cepām un ēdām,” tā pēc pasākuma "Literatūras garša" Kabiles saieta namā "Sencis" teica bibliotēkas vadītāja Daiga Riežniece.
Veselība nekarājas mata galā

Veselība nekarājas mata galā

2018. gada 29. oktobrī, 00:00
Vairākos pētījumos uz jautājumu, kāpēc reiz emigrējušie vēlas atgriezties, biežākā atbilde bijusi: "Ir ilgas pēc ģimenes un draugiem." Seko arī citi apsvērumi – vēlme bērnus izglītot Latvijā, radusies neapmierinātība ar darbu ārvalstīs, mainījušies ģimenes un personīgie apstākļi. Šķetinot pēdējo aspektu, tautieši nav slēpuši, ka "pasliktinājusies arī veselība" un tāpēc vismaz kādam jāpieņem lēmums par atgriešanos.
Lai nav aukstumā jāgaida meistars

Lai nav aukstumā jāgaida meistars6

2018. gada 26. oktobrī, 08:00
Šogad iedzīvotāji bijuši kūtrāki un par skursteņu tīrīšanu atcerējušies tikai vēlā rudenī, secina skursteņslaucītāju amata meistars Elijs Bite no Talsiem, kurš strādā daudzviet Kurzemē.
Ieripo ziemā droši!

Ieripo ziemā droši!

2018. gada 26. oktobrī, 07:00
„Nav īsti pareizi pamosties, kad ārā jau uzsnidzis sniegs, un tad sākt domāt par ziemas riepām,” saka autoservisa „Gros Auto” Kuldīgas struktūrvienības vadītājs Normunds Reits.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi