Aizvērt
100 gadu ar ticību

100 gadu ar ticību

Šodien, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek svinēts 100 gadu, kopš Rīga atbrīvota no Bermonta karaspēka, tā ļaujot gūt ticību jaunās valsts neatkarībai un nākotnei. Svinības notiek arī Kuldīgā, kur atrodas Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs.
2019. gada 11. novembrī, 08:00
Nākamajā numurā trešdien, 13. novembrī
  • Vecāki ārzemēs, bērni pie radiem.
  • Sarunā trenere Ilze Stukule.
  • Ārstei Svetlanai Serpānei jauns amats.
  • Lipaiķu baznīcā skan mūzika.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Lielveikals Kuldīgā - tikai vienu dienu!

Lielveikals Kuldīgā - tikai vienu dienu!9

2019. gada 23. oktobrī, 00:54
Sestdien agrākajā Kuldīgas veikalā "Selver" Piltenes ielā valdīja rosība – cilvēki no malu malām brauca un nāca apmeklēt vienas dienas lielveikalu "Ražots Kurzemē".
Suņu puika no Pelčiem

Suņu puika no Pelčiem1

2019. gada 22. oktobrī, 12:26
Vakar (21. oktobrī) uz Saldus dzīvnieku patversmi no Kuldīgas atvests brūns ar melnu, vidēji liels suņu puika, kurš bija pieklīdis kādās mājās Pelču pagastā. Sunītis ļoti gaida savu saimnieku.
Pastaigu taku Apeirons atzīst par ērtu

Pastaigu taku Apeirons atzīst par ērtu

2019. gada 21. oktobrī, 13:18
Pastaigu taku "Apeirons" atzīst par ērtu
Vēlreiz izmaiņas novados – varbūt

Vēlreiz izmaiņas novados – varbūt

2019. gada 21. oktobrī, 13:00
Skrundas novada iedzīvotāju tikšanās ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci notika dienu pēc valdības lēmuma atbalstīt pēdējās izmaiņas ministrijas sagatavotajā administratīvi teritoriālās reformas likumprojektā.
Plānot var, solīt vēl ne

Plānot var, solīt vēl ne

2019. gada 21. oktobrī, 07:00
Augstāka pievienotā vērtība pašmāju ražojumiem, atbalsts ģimenes saimniecībām, sadarbība, lielākas rūpes par vidi – runāja Kuldīgā, kad Zemkopības ministrijas pārstāvji Kurzemes novadu pašvaldību vadītājiem stāstīja par gaidāmajām maiņām Eiropas Savienības politikā un tās ietekmi uz Latvijas laukiem nākamajā plānošanas periodā. Vairāk 21. oktobra „Kurzemniekā”.
Ej, kur gribi, visur dzintars

Ej, kur gribi, visur dzintars

2019. gada 21. oktobrī, 03:00
„Mūsu ģimenē aug divi mazi bērni. Ļoti gribējās izvēdināt smadzenes un dažas dienas atpūsties bez viņiem. Ģimenes draugi Daiga un Juris Rudakovi teica: „Braucam uz Kaļiņingradu! Tā ir tuvāk nekā Balvi, no kurienes ir Māris (Indras dzīvesbiedrs). Sapratām, ka tā ir iespēja atpūsties, netērējot pārāk daudz laika un naudas,” atzīst padurniece Indra Visocka, kura kādu septembra nedēļas nogali pavadīja Krievijā, Kaļiņingradas apgabalā. Ceļojuma iespaidi 21. oktobra „Kurzemniekā”.
Arī sarunāties ir jāmācās

Arī sarunāties ir jāmācās

2019. gada 19. oktobrī, 00:00
Piedaloties dažādās sapulcēs, vai tas būtu skolās, darba kolektīvos vai sabiedriskajās apspriešanās, nācies novērot, ka cilvēki neprot diskutēt, ir neiecietīgi pret citu viedokļiem. Dažkārt sarunas beidzas pat ar publiskiem apvainojumiem, prom aizejot katram ar savu taisnību. Kāpēc sabiedrība ir tik neiecietīga pret atšķirīgiem viedokļiem? Kāpēc nemākam vai negribam uzklausīt?
Dzīve Kuldīgā – jauniešu acīm

Dzīve Kuldīgā – jauniešu acīm

2019. gada 18. oktobrī, 07:00
Veselības aprūpe pieejama, izglītības un sporta iespējas plašas visām paaudzēm, vide skaista un sakopta – tā, izvērtējot dzīvi Kuldīgā un minot vēl citus argumentus, kādēļ viņiem te patīk, domrakstos raksta V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 9. klašu audzēkņi. Vairāk jauniešu viedokļu meklējiet 18. oktobra „Kurzemniekā”.
Āda – tas ir interesanti

Āda – tas ir interesanti

2019. gada 18. oktobrī, 05:00
„Cilvēki ir zinoši, un tajā daudz palīdz internets, tāpēc mums, ārstiem, jātur līdzi. Labi, ka pacienti nāk pārbaudīt dzimumzīmes, dažādus ādas veidojumus, – tie var būt gan labdabīgi, gan ļaundabīgi. Pašiem jābūt uzmanīgiem un pārmaiņām jāseko līdzi,” saka ādas ārste Vanda Bondare-Ansberga, kura privātpraksi Kuldīgas slimnīcas telpās atvērusi tikai šīgada sākumā, taču paspējusi jau iekarot daudzu pacientu sirdi.
Paklāji piešķir mājīgumu

Paklāji piešķir mājīgumu

2019. gada 18. oktobrī, 03:00
Vieni apgalvo, ka paklāji mūsu mājokļos atgriežoties, citi novērojuši, ka tendences mainījušās, tomēr tos var atrast gandrīz vai katrā mājā. Kādus izvēlēties, kā tīrīt? Ko pircēji meklē Kuldīgas veikalos, lasiet 18. oktobra „Kurzemniekā”!
Stingrāki noteikumi autovadītājiem

Stingrāki noteikumi autovadītājiem

2019. gada 18. oktobrī, 02:00
Pie stūres lieto viedierīces, ziemā brauc ar vasaras riepām, pasažieri nelieto drošības jostas, iebrauc krustojumā sastrēguma laikā un vienvirziena ielā brauc pretējā virzienā – tie ir pieci jauni pārkāpumi, par kuriem autovadītāji kopš 5. oktobra saņem pārkāpumu uzskaites punktus.
Vai Kuldīgā būs iedzīvotāju forums?

Vai Kuldīgā būs iedzīvotāju forums?

2019. gada 18. oktobrī, 00:00
Arī pie mums jārīko iedzīvotāju forums – tāda doma Kuldīgā radusies pēc Kurzemes NVO centra rīkotās sarunas par to, kā pašvaldībai ar novada ļaudīm un biedrībām sadarboties labākas dzīves vārdā. Līdzīgi jau gadiem notiek Talsos, Cēsīs un citur.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi