Aizvērt
Latvijas Žurnālistu asociācijas aicinājums valdībai, uzņēmējiem un sabiedrībai

Latvijas Žurnālistu asociācijas aicinājums valdībai, uzņēmējiem un sabiedrībai

Kopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar Covid-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
2020. gada 6. aprīlī, 09:57
Nākamajā numurā otrdien, 7. aprīlī
  • Ar bērniem mājās visu dienu. Pieredze.
  • Ko krīze mainīs tūrismā?
  • Pauze arī sportistiem.
  • Konkursi laika īsināšanai.
  • Kā dzīvo cilvēki Kabilē.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 27
Drukātās avīzes e-versija Nr. 27 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Alsungas novada iedzīvotāji protestēs pret pašvaldību reformu

Alsungas novada iedzīvotāji protestēs pret pašvaldību reformu

2020. gada 4. martā, 15:18
Rīt, 5. martā, daudzviet Latvijā norisināsies protesta akcijas pret Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas iecerēto administratīvi teritoriālo reformu. Šajos protestos piedalīsies arī Alsungas novada iedzīvotāji, jo pretēji iedzīvotāju aptaujā paustajam viedoklim Saeima plāno iekļaut Alsungas novadu Kuldīgas novadā.
Jaunsardzei rekordliels papildinājums

Jaunsardzei rekordliels papildinājums

2020. gada 4. martā, 13:12
3.martā Skrundas novada Nīkrāces pagasta Lēnās tika aizvadītā ikgadējā O.Kalpaka bataljona piemiņas diena, kuras noslēgumā svinīgo zvērestu deva arī jaunsardzes kandidāti. Šogad svinīgais pasākums bija tik kupli apmeklēts kā nekad, kopējais dalībnieku skaits tiek lēsts ap pustūkstoti.
Atjauno Riežupes smilšalu ieeju

Atjauno Riežupes smilšalu ieeju

2020. gada 3. martā, 08:59
Daudzus Kuldīgas iedzīvotājus satraucis ieraksts sociālajos tīklos, pēc kura var noprast, ka Riežupes smilšalas pēdējo dienu spēcīgajās lietavās iebrukušas vai noskalotas. Visu paspilgtina pievienotie fotoattēli. Taču izrādās, ka alas ieeja tiek stiprināta.
Pēc traktora vadītāja apliecības

Pēc traktora vadītāja apliecības

2020. gada 3. martā, 08:32
Pirmo gadu SIA "Eko labumi" Pelču pagastā organizē traktortehnikas vadītāju kursus. „Interese ir,” atzīst uzņēmuma īpašnieks un lektors ILMĀRS APSĪTIS.
„Man nepatīk zaudēt. Darīšu visu, lai uzvarētu”

„Man nepatīk zaudēt. Darīšu visu, lai uzvarētu”

2020. gada 3. martā, 08:16
Viņa virsvadībā Kuldīgas ugunsdzēsēji kā sportisti ieguva slavu visā nu jau bijušajā Padomju Savienībā, iedzenot bijību ikvienai komandai, kas stājās pretī, bet mūsdienās tie iemantojuši atraktīvu vīru slavu. Ugunsdzēsējs, ugunsdzēsības sporta meistars un nu Kuldīgas pašvaldības policijas vecākais inspektors, vīrs, tēvs, vectēvs DZINTARS PAKALNS.
Dabas liegums izpētīts, plāns izstrādāts

Dabas liegums izpētīts, plāns izstrādāts

2020. gada 3. martā, 08:11
Dabas lieguma "Ventas un Šķerveļa ieleja" aizsardzības plāna sabiedriskajā apspriešanā, kurā piedalījās astoņi cilvēki, dokumenta izstrādes koordinators, Daugavpils universitātes pārstāvis Uldis Valainis iepazīstināja ar ekspertu atzinumiem pēc ielejas izpētes un ar ieteikumiem, kā to turpmāk apsaimniekot.
Ugunsgrēks izceļas daudzstāvu ēkā

Ugunsgrēks izceļas daudzstāvu ēkā

2020. gada 3. martā, 00:40
Pirmdien, 2. martā, īsi pirms desmitiem rītā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz daudzdzīvokļu namu Kuldīgā, Lapegļu ielā, jo tajā bija jūtams sadūmojums.
Kuldīgas novada pašvaldības policijai – 20

Kuldīgas novada pašvaldības policijai – 20

2020. gada 3. martā, 00:37
2000. gada 28. februāris ir datums, kad Kuldīgā dibināta pašvaldības policija. Pirmsākumos tajā bija vien četri darbinieki, nu kolektīvs izaudzis līdz 14 cilvēku komandai.
Ar suni meklē narkotikas skolā

Ar suni meklē narkotikas skolā2

2020. gada 28. februārī, 00:36
Trešdien Valsts policija (VP) kopā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas kriminālpārvaldi Kuldīgas 2. vidusskolā reida laikā pārbaudīja, vai skolēniem nav narkotisko vielu, un uz vairākiem pusaudžiem suns reaģēja.
Sajust žurnalistikas pulsu

Sajust žurnalistikas pulsu

2020. gada 25. februārī, 08:32
„Ejot līdzi tehnoloģijām un sociālajos tīklos savus ražojumus atdodot par velti, mēs paši sev – drukātajai presei – šaujam kājā. Bet cita varianta nav. Mums jābūt tur, kur cilvēks mūs meklē,” tā mācību seminārā reģionālo laikrakstu darbiniekiem sacīja "Neatkarīgo Tukuma Ziņu" (NTZ) galvenā redaktore Ivonna Plaude.
Ar militāro jomu saistīta sen

Ar militāro jomu saistīta sen

2020. gada 21. februārī, 09:40
„Patriotisms vijas cauri visam, ko daru,” saka Zane Mežavilka no Pāvilostas. Nesen viņa sākusi dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos – Kurzemes brigādes štābā Kuldīgā strādā par apgādes daļas speciālisti.
Ar stiprām saknēm un plašu redzējumu

Ar stiprām saknēm un plašu redzējumu

2020. gada 21. februārī, 09:37
Ģimenē pārmantoto vērtību godā celšana, mīlestība pret mežu un nepārtraukts savas un citu cilvēku personības pilnveides prieks raksturo Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktori DACI CINI.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Mani visvairāk šobrīd satrauc:
paša veselība
tuvinieku veselība
naudas trūkums
bezdarbs
dzīve četrās sienās
valdības lēmumi
medicīnas iespējas
dezinformācija
bezatbildīgi cilvēki
nākotne
Kurzemnieks Horoskopi