Aizvērt
Spēļu zālei – kategorisks nē!

Spēļu zālei – kategorisks nē!

Nelaimīgas ģimenes, tautas pašiznīcināšanās, bezjēdzīgi notērēta nauda, paaugstināta noziedzība, vecāku atkarības dēļ cietuši bērni un virkne citu argumentu izskanēja sabiedriskajā apspriešanā Kuldīgā, iebilstot pret Tukuma uzņēmuma "LVCaffe" ieceri – Adatu ielā 5 ierīkot azartspēļu zāli un bāru. Novada domē uzklausīt ideju par izklaides ēkas būvniecību bija ieradušies ap 50 cilvēku.
2019. gada 25. martā, 06:00
Nākamajā numurā trešdien, 27. martā
  • Skrundā piemin politiski represētos.
  • Turlavas lielā problēma: ceļi.
  • Vai Kuldīgā būt biljarda klubam?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Paldies Dievam, biju čekas ienīsts

Paldies Dievam, biju čekas ienīsts

2019. gada 1. martā, 07:00
„Čeka mani par aģentu nav vervējusi, neesmu bijis ziņotājs un nevienu neesmu nodevis. Sirdsapziņa man ir tīra,” „Kurzemniekam” raksta Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcas mācītājs Viesturs Pirro, kurš piedzīvojis vismaz divus gadījumus, kad čeka mēģinājusi viņu fiziski iznīcināt. Par to vairāk lasiet 1. marta „Kurzemniekā”.
No pirmā kliedziena

No pirmā kliedziena

2019. gada 1. martā, 05:00
„Knupis ir kā korķis pudelē: ja tas priekšā, skaņas ārā nenāks. Tagad ļoti daudzi bērni ir gudrāki par vecākiem un knupi neņem. Ja mazulis ir vesels un normāls, zīšanas muskuļu attīstībai pietiek ar krūts barošanu,” stāsta audiologopēde Daina Ābele.
Latvija – kā ezis. Mazs, bet spēj aizstāvēties

Latvija – kā ezis. Mazs, bet spēj aizstāvēties

2019. gada 1. martā, 04:00
Aizsardzības ministrs Artis Pabriks ("Attīstībai/Par!") šonedēļ Kuldīgā lūkojās, kas paveikts Zemessardzes (ZS) 4. Kurzemes brigādes bāzē, atklāja Aizsardzības ministrijas (AM) semināru Kurzemes izglītības nodaļu vadītājiem un skolu direktoriem, kā arī tikās ar domes priekšsēdi Ingu Bērziņu.
Kāpēc tik liela zemes nomas maksa?

Kāpēc tik liela zemes nomas maksa?

2019. gada 1. martā, 03:00
Kuldīgas novada dome viena no pirmajām izpildījusi Ministru kabineta noteikumus un ieviesusi jaunu zemes nomas kārtību. Nomnieki, gada sākumā saņemot rēķinu, bija nepatīkami pārsteigti, jo jaunā maksa ir ievērojami lielāka.
„Jāielec dažādās kurpēs”

„Jāielec dažādās kurpēs”

2019. gada 1. martā, 01:00
„Lielākais izaicinājums ir tas, ka nevaru strādāt ar pierastām lietām, – nemitīgi jāiemācās un jāzina kaut kas jauns,” saka Kuldīgas attīstības aģentūras vecākā projektu speciāliste Madara Dravniece, kura pirms diviem gadiem ar ģimeni pārcēlusies no Rīgas. Intervija par darbu un dzīvi šeit 1. marta „Kurzemniekā”.
„Kaut būtu zinājuši, kad auga pašu bērni!”

„Kaut būtu zinājuši, kad auga pašu bērni!”

2019. gada 27. februārī, 00:00
Tā Kurzemes ārpusģimenes atbalsta centra "AIRI vecākiem" svinīgajā atklāšanā teica Kandavas audžuģimenes mamma Inguna Rībena, sakot lielu paldies par jau padarīto.
Kāpēc iesniegt gada ienākumu deklarāciju?

Kāpēc iesniegt gada ienākumu deklarāciju?

2019. gada 27. februārī, 00:00
1. martā, kad sāksies gada ienākumu deklarāciju iesniegšana Valsts ieņēmumu dienestā (VID), viens no svarīgākajiem jaunumiem būs tas, izveidota jauna deklarācijas forma elektroniskajā deklarēšanās sistēmā (EDS), kuru atverot, parādīsies uzraksti: „saskaņā ar nodokļu aprēķiniem šobrīd jums ir izveidojusies nodokļu pārmaksa” vai arī „saskaņā ar nodokļu aprēķiniem šī summa jums ir jāpiemaksā valsts budžetā”. Arī par citiem jaunumiem seminārā "Kā un kāpēc iesniegt gada ienākumu deklarāciju?" 20. februārī Kuldīgā stāstīja VID nodokļu pārvaldes klientu apkalpošanas daļas pirmās nodaļas galvenās nodokļu inspektores Saiva Millere un Haide Šulca.
Meklē mammas un tētus

Meklē mammas un tētus

2019. gada 26. februārī, 16:24
Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” filiālē „Rīga” jeb Kapseļu ielas bērnunama vadītāja Ilze Dzene stāsta par jaunumiem un idejām, kā atrast bērniem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem īstu ģimeni vai cilvēkus, kuri varētu dot emocionālu piesaisti un drošību.
Kļavu sulas dzer jau divas nedēļas

Kļavu sulas dzer jau divas nedēļas

2019. gada 25. februārī, 08:00
Šogad nedaudz ātrāk, nekā ierasts, sācies kļavu sulu laiks. Padures pagasta "Zaķu" māju saimnieks Aigars Būvmeisters pirmo reizi tās tecinājis jau 12. februārī.
Slimo daudzi, bet gripas gadījumu maz

Slimo daudzi, bet gripas gadījumu maz

2019. gada 25. februārī, 05:00
Ģimenes ārstes Linda Pūpola un Zanda Zauere stāsta, ka pašlaik Kuldīgā slimo daudzi. Arī ar gripu, tomēr par epidēmiju to nevar saukt, jo vairums ir vīrusu saslimšana. Kā visdrošāko garantu pret slimību ārstes norāda veselīgu dzīvesveidu cauru gadu, ko vīrusu aktīvajā laikā var papildināt ar vitamīniem un minerālvielām. Vairāk lasiet 25. februāra „Kurzemniekā”.
Veiksmīgs mobilais darbs ar jaunatni

Veiksmīgs mobilais darbs ar jaunatni

2019. gada 25. februārī, 04:00
Atraktīvā un radošā gaisotnē aizritējusi jau trešā jauniešu tikšanās projektā "Tur Lava", kurā Turlavas jaunieši apguvuši prasmes strādāt komandā, spēju ieklausīties, risināt problēmsituācijas un sasniegt mērķus.
Klaiņojošie dzīvnieki. Problēmai meklē izeju

Klaiņojošie dzīvnieki. Problēmai meklē izeju

2019. gada 24. februārī, 16:59
Dzīvnieku patversmei būtu jābūt Kuldīgā, un ir vismaz trīs varianti, kā tā darbotos: vai nu tiktu atjaunota sadarbība ar uzņēmumu "Mīļās ķepiņas", vai to uzturētu pašvaldība (visticamāk, "Kuldīgas komunālie pakalpojumi"), vai arī veidotu biedrības "Dzīvnieku SOS" vietējās aktīvistes.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Spēļu zāles Kuldīgā
ir pietiekamā daudzumā
vajadzīgas vēl
nodara ļaunumu
ir nekaitīgas
Kurzemnieks Horoskopi