Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 23. janvārī
  • Kas jauns Nīkrācē.
  • LU Kuldīgas filiāles izlaidums.
  • Vīru volejbola treneri.
  • Vai satiksmes drošību uzlabo kampaņas?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9
Drukātās avīzes e-versija Nr. 9 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Eņģelis pūtīs tauri

Eņģelis pūtīs tauri

2018. gada 21. decembrī, 06:00
Adventes laikā mūspuses cilvēkiem jautājam, ar kādām domām viņi sagaida Jēzus Kristus piedzimšanas svētkus.
Piedzīvot mīlestību

Piedzīvot mīlestību

2018. gada 21. decembrī, 05:00
„Kurzemnieki tādi nosvērtāki, it kā sevī noslēgušies. Taču arī šeit prot priecāties un svinēt, saglabājot savu identitāti,” saka priesteris Vjačeslavs Bogdanovs, kurš Kuldīgas Sv. Trīsvienības katoļu baznīcā kalpo trešo gadu. Šeit viņš pārcēlies no Gulbenes.
Mierīgi un klusi ģimenes svētki

Mierīgi un klusi ģimenes svētki

2018. gada 21. decembrī, 04:00
Īsti Ziemassvētki mājās ienāk tad, ja ģimenē ir mazi bērni. Tā ir arī jaukajā Svilpju ģimenē, kurā ir mamma Zanda, tētis Klāvs, piecgadīgais Kristaps, trīsgadīgais Viesturs un Hanna, kurai mazliet vairāk nekā gads. Viņi Kuldīgai šogad dāvinājuši kuplo egli Pilsētas laukumā.
Īpašo sajūtu radām paši

Īpašo sajūtu radām paši

2018. gada 21. decembrī, 03:00
Svētku noskaņu veido ne vien izjūtas un apziņa, ka tie tuvojas, bet arī dekori, smaržas un mūzika. Izrotāt māju un piepildīt to ar Ziemassvētku smaržu var ikviens. Daži padomi 21. decembra „Kurzemniekā”.
Kļūt veselākiem un smaidīgākiem

Kļūt veselākiem un smaidīgākiem

2018. gada 21. decembrī, 02:00
LNT akcija "Eņģeļi pār Latviju" ir Ziemassvētku tradīcija, kad ziedojumi tiek vākti bērniem, dodot iespēju uzlabot veselību, dzīvot pilnvērtīgi un laimīgi. Sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu šogad tās atbalsta pasākums notika gan Rendā, gan Skrundā. Saziedotā summa būs zināma mēneša beigās.
Apstāties un padomāt

Apstāties un padomāt

2018. gada 21. decembrī, 01:00
Skrundas luterāņu baznīca trešajā Adventē aicināja ciemos ne tikai uz dievkalpojumu, bet arī jauniešu popgrupas "Bums" un sieviešu ansambļa "Romance" koncertu.
Vakarēšana ar saulgriežu maģiju

Vakarēšana ar saulgriežu maģiju

2018. gada 21. decembrī, 00:00
„Brīdī, kad augs sadeg, dūmi kā dvēsele ceļas uz augšu un satiekas ar mūsu dvēselēm,” pārliecināta kuldīdzniece Ilze Svilpe, kura Ziemassvētku gaidīšanas laikā vecajā rātsnamā mācīja darināt kvēpeklīšus no augiem.
Ne tikai Ziemassvētkos vien

Ne tikai Ziemassvētkos vien

2018. gada 21. decembrī, 00:00
Ziemassvētku gaidīšanas laikā teju visas sirdis atmaigst. Vairāk gribas iemest ziedojumu kastītēs, atcerēties vientuļos kaimiņus, pažēlot bērnus bērnunamos un suņus patversmēs. Bet ir tādi cilvēki, kuri palīdz visu gadu, rūpējoties par tiem, kuri ilgāku vai īsāku laiku paši to nespēj.
Pašvaldības policijas priekšnieks – Kaspars Šabāns

Pašvaldības policijas priekšnieks – Kaspars Šabāns7

2018. gada 20. decembrī, 15:21
Par Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieku novada domes sēdē apstiprināts Kaspars Šabāns. Viņš amatā stāsies no 1. janvāra.
Eglei – cepuri, katram – egli

Eglei – cepuri, katram – egli

2018. gada 19. decembrī, 08:00
Pirms Ziemassvētkiem meži rūķiem pilni! Snēpeles pagastā tie lielākā barā sapulcējušies ceļgalā pie "Gaiļiem" un "Čubultiem".
Grib darbībai lielākas telpas

Grib darbībai lielākas telpas

2018. gada 19. decembrī, 07:00
„Šīgada uzdevums bija apciemot biedrus, kuri dzīvo ārpus Kuldīgas. Apsveicām jubilejās un apskatījām, kā viņiem klājas,” tā Liepājas neredzīgo biedrības Kuldīgas nodaļas Ziemassvētkos sacīja vadītāja Kristīne Dzintare. Bet nākamgad viņa cer atrast plašākas telpas un rīkot nodarbības.
Kuldīgā viesojas "airBaltic" prezidents

Kuldīgā viesojas "airBaltic" prezidents

2018. gada 19. decembrī, 06:00
„Vēlos apmeklēt visas 14 mīlētākās Latvijas pilsētas, redzēt zemi un pietuvināties mūsu pasažieriem. Sēžot ziloņkaula tornī un uz visu skatoties no Rīgas perspektīvas, par labāku uzņēmēju nekļūšu,” tā par iemeslu vizītei Kuldīgā teica "airBaltic" prezidents un izpilddirektors Martins Gauss.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi