Aizvērt
100 gadu ar ticību

100 gadu ar ticību

Šodien, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek svinēts 100 gadu, kopš Rīga atbrīvota no Bermonta karaspēka, tā ļaujot gūt ticību jaunās valsts neatkarībai un nākotnei. Svinības notiek arī Kuldīgā, kur atrodas Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs.
2019. gada 11. novembrī, 08:00
Nākamajā numurā trešdien, 13. novembrī
  • Vecāki ārzemēs, bērni pie radiem.
  • Sarunā trenere Ilze Stukule.
  • Ārstei Svetlanai Serpānei jauns amats.
  • Lipaiķu baznīcā skan mūzika.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130
Drukātās avīzes e-versija Nr. 130 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Uz pozitīvisma nots

Uz pozitīvisma nots

2019. gada 18. oktobrī, 00:00
Katra pašvaldība, gribēdama parādīt sevi no labās puses, uzskata par pienākumu komunikācijai ar iedzīvotājiem izmantot visas mūsdienās pieejamās tehnoloģijas.
Darbs, kam ir jēga

Darbs, kam ir jēga

2019. gada 17. oktobrī, 12:54
Pārmaiņas vienmēr raisa daudz jautājumu. Visu nevar izskaidrot vienkāršā reklāmas rāmītī, tāpēc abonēšanas kampaņas laikā uz sarunu par nākamo gadu aicināju "Kurzemnieka" galveno redaktori Daigu Bitinieci.
5G: mīti un atspēkojumi

5G: mīti un atspēkojumi

2019. gada 17. oktobrī, 00:00
Šovasar Liepājā atklāja vienu no mūsu valstī pirmajām 5G jeb piektās paaudzes mobilo sakaru bāzes stacijām. Aktivizējās tehnoloģijas pretinieki, kas daļu sabiedrības biedēja ar argumentiem par tās kaitīgumu. Vēlāk reaģēja mediji un zinātnieki, kas veltīja daudz laika un enerģijas, lai atspēkotu pieņēmumus, puspatiesības un reizēm pat klajus melus. Piedāvājam jūsu uzmanībai trīs apgalvojumus par 5G tehnoloģiju un to atspēkojumus.
Vietējais – svaigāks, veselīgāks, garšīgāks

Vietējais – svaigāks, veselīgāks, garšīgāks

2019. gada 16. oktobrī, 07:00
Kā vietējo pārtiku, sevišķi bioloģiski audzēto, daudz plašāk izmantot skolu un bērnudārzu audzēkņu ēdināšanā, kā veicināt pašvaldību ieinteresētību un zemnieku kooperāciju – par to un citiem tematiem tika runāts konferencē „Liec pārtikas grozā vietējo!”, kas sarīkota Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra divu dienu pasākumā „Novada garša”.
Satiekas "Mārā" pēc 40 gadiem

Satiekas "Mārā" pēc 40 gadiem

2019. gada 16. oktobrī, 06:00
„Kā viss mainījies! Kas tu tāda esi? Un kā tevi sauc?” tā pirmajā salidojumā viena otrai jautāja bijušās grupas biedrenes, kas trikotāžas fabrikā "Māra" pirms 40 gadiem sāka mācības Rīgas 26. pilsētas profesionāli tehniskās vidusskolas Kuldīgas filiālē.
Nelikumīgi rīki un vēl viens inspektors

Nelikumīgi rīki un vēl viens inspektors4

2019. gada 16. oktobrī, 05:00
Pēdējo dienu lietavas ūdens līmeni Ventā cēlušas aptuveni par metru. Tas paaugstinājies arī mazajās Kurzemes upēs, radot labvēlīgus apstākļus lašveidīgo nārstam. Bet sarosījušies arī maluzvejnieki.
Viegli pieņemt, grūti aizmirst

Viegli pieņemt, grūti aizmirst

2019. gada 16. oktobrī, 04:00
„Viens ir aizbraukt uz kādu valsti kā tūristam, bet pavisam kas cits – divarpus nedēļas nodzīvot kā vietējam, ieplūst kultūrā un būt par daļu no tās,” saka kuldīdzniece Laura Zaķe, digitālā mārketinga projektu vadītāja kosmētikas uzņēmumā „Stenders”, kura nesen programmas „Erasmus+” projektā nokļuva Gruzijā.
Dažāda vecuma kaķi

Dažāda vecuma kaķi

2019. gada 16. oktobrī, 04:00
Kuldīgas dzīvnieku patversmē "Mīļās ķepiņas" šobrīd mājas meklē 14 kaķi. Par tiem var interesēties pa tālr. 26336191, bet apskatīt – ceturtdienās pēc 18.00.
Saglabās atmiņu stāstus

Saglabās atmiņu stāstus

2019. gada 16. oktobrī, 03:00
„No idejas – pie darbiem,” tā sociālo inovāciju hakatonā jeb 48 stundu ideju maratonā Kuldīgā sacīja komanda "Atmiņu stāsts", kas saņēmusi galveno balvu un apņēmusies digitāli iemūžināt vecvecāku dzīvesstāstus, tos nododot ģimenes mantojumā nākamajām paaudzēm.
55 gadi pēc skolas beigšanas

55 gadi pēc skolas beigšanas

2019. gada 16. oktobrī, 01:00
„Mēs bijām pēdējais Kuldīgas 1. vidusskolas izlaidums vecajās telpās – Baltijas skolotāju semināra ēkā. Šogad Hercoga Jēkaba gadatirgus dienā rīkojām salidojumu,” saka kuldīdzniece Rita Ziņģe.
Anonimitāte internetā ir mīts

Anonimitāte internetā ir mīts

2019. gada 16. oktobrī, 00:00
“Sevis izglītošana, spēja racionāli domāt kritiski, izvērtēt informāciju, prast adekvāti reaģēt uz ziņojumiem un komentāriem – tā varētu raksturot prasmīgu interneta lietotāju,” norāda informācijas tehnoloģiju pasniedzējs Saldus tehnikumā un kiberdrošības speciālists Rihards Mhitarjans.
Atjauno dižskābaržu stādījumus

Atjauno dižskābaržu stādījumus7

2019. gada 14. oktobrī, 08:00
Piektdien Kuldīgā, Sūru ielā, tika iestādīti desmit dižskābarži, tādējādi atjaunojot un papildinot iepriekšējos stādījumus.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi