Aizvērt
Pažarnieku svētkos Kabilē

Pažarnieku svētkos Kabilē

Otro gadu Kabilē ar īpašiem Pažarnieku svētkiem nosvinēta Latvijas ugunsdzēsēju un glābēju diena. Var teikt, ka tiek turpināta pērn iedibinātā tradīcija pieminēt kolhozu laikos populāro ugunsdzēsības sportu, kas Kabilē bija lielā cieņā.
2019. gada 22. maijā, 04:00
Nākamajā numurā trešdien, 22. maijā
  • Par hokeju – Arvīds Reķis.
  • Turlavas skolai – 90.
  • Muzeju nakts iespaidi.
  • Pažarnieku svētki Kabilē.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 56
Drukātās avīzes e-versija Nr. 56 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Maijs – hipertensijas mēnesis

Maijs – hipertensijas mēnesis

2019. gada 30. aprīlī, 15:38
Maijā pacientu biedrība „ParSirdi.lv” sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību, Latvijas Farmaceitu biedrību un vadošajiem aptieku tīkliem organizē akciju „Maijs – hipertensijas mēnesis”, lai vērstu uzmanību vienam no biežākajiem insulta un infarkta cēloņiem – augstam asinsspiedienam jeb arteriālajai hipertensijai.
„Bolt” – tagad arī Ventspilī

„Bolt” – tagad arī Ventspilī

2019. gada 30. aprīlī, 15:26
Sekojot šogad uzsāktajai darbībai Jelgavā, turpmāk kopbraukšanas platforma „Bolt” nodrošinās pakalpojumus arī Ventspilī. Šobrīd aplikācija „Bolt” ir pieejama jau piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Ventspilī.
Suņu puika no Skrundas

Suņu puika no Skrundas

2019. gada 29. aprīlī, 00:00
25. aprīlī no Skrundas uz Saldus dzīvnieku patversmi atvests maza auguma suņu puika, melns ar pelēku, kas jau kādu laiku bija pieklīdis svešās mājās. Tagad sunītis gaida savu saimnieku.
Lido zivis Kuldīgā

Lido zivis Kuldīgā

2019. gada 27. aprīlī, 15:33
Sestdien, 27. aprīlī, Kuldīgā jau piecpadsmito gadu pēc kārtas norisinājās pavasara palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”, kas ievadīja aktīvo tūrisma sezonu Kuldīgas novadā.
Labs laiks stādīt mežu

Labs laiks stādīt mežu2

2019. gada 26. aprīlī, 08:00
Šopavasar mežu stādīšana sākusies agrāk – lielajos kooperatīvos tā norit pilnā sparā, bet meža īpašnieku biedrības to gandrīz jau pabeigušas.
Skolēni izmēģina braukt reibumā

Skolēni izmēģina braukt reibumā

2019. gada 26. aprīlī, 06:00
Kāda ir sajūta – braukt 2,5 promiļu reibumā, kā atsprādzēties un izkļūt no automašīnas, ja tā avarējusi un apgāzusies uz jumta, to simulatorā izmēģināja Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 12. klases audzēkņi.
Pazīt kaimiņu nav slikti

Pazīt kaimiņu nav slikti

2019. gada 26. aprīlī, 05:00
Kuldīgas novada pašvaldība sākusi akciju „Vai tu pazīsti savu kaimiņu?”, iedzīvotājus aicinot būt modriem un ziņot, ja apkārtnē manīts kas aizdomīgs. Kam radusies šī ideja? Kāda ir pieredze pagastos? Cik svarīga ir kaimiņu un citu aculiecinieku iesaiste noziegumu novēršanā? Vairāk lasiet 26. aprīļa „Kurzemniekā”.
Brokastis Ņujorkā, pusdienas Milānā, vakariņas Dubaijā

Brokastis Ņujorkā, pusdienas Milānā, vakariņas Dubaijā

2019. gada 26. aprīlī, 03:00
„Viss kā filmās. Tomēr darbs nav viegls, un katrs to nevar izturēt, sevišķi būt prom no mājām,” saka kuldīdzniece Katrīna Putniņa, kura sešus gadus ir stjuarte Apvienoto Arābu Emirātu lidsabiedrībā „Emirates Airlines”, un tas ļāvis piepildīt sapni – iepazīt pasauli.
Tirgū ienāk tomāti un kāposti

Tirgū ienāk tomāti un kāposti

2019. gada 24. aprīlī, 08:00
Steidzīgākie dārzkopji jau var izraudzīties tomātu, kāpostu, garšaugu un salātu stādus. Tie Kuldīgas tirgū ieņem aizvien lielāku vietu starp atraitnītēm, lobēlijām un petūnijām. Viss atkarīgs no laika apstākļiem, bet tirgotāji lēš, ka stādu sezona ilgs vismaz līdz jūnija vidum.
Nekonkurēt un sadarboties

Nekonkurēt un sadarboties

2019. gada 24. aprīlī, 04:00
Par to, kā Kuldīgā uzlabot uzņēmējdarbības vidi, jau iepriekš iesāktā saruna turpinājās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes biznesa klubā Kuldīgas restorānā "Bangert’s".
Gaida donoru dienā

Gaida donoru dienā

2019. gada 23. aprīlī, 17:05
29. aprīlī no 10.00 līdz 13.00 Kuldīgā, Pilsētas laukumā 4, notiks donoru diena.
Kad ciešanas pārvēršas priekā

Kad ciešanas pārvēršas priekā

2019. gada 22. aprīlī, 10:33
„Viņš dzīvo, mūsu patvērums, Viņš mūs vairs neatstās. Un svētkus šos Viņš devis mums priekš atjaunošanās,” ar šajos Lieldienu garīgās dziesmas vārdos ietverto domu izskanēja Kristus augšāmcelšanās dievkalpojumi mūspuses baznīcās.