Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 24. jūlijā
  • Vai celt minimālo algu?
  • "Pazīsti! Atbalsti! Sargā!" – pielikums par zivīm.
  • Vispusīgā Baiba Svjatska.
  • Pētera ielas stāsti.
  • Teikvondo cīkstone Džesika Logina.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 82
Drukātās avīzes e-versija Nr. 82 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Aizrautīgie gardēžu svētki

Aizrautīgie gardēžu svētki

2019. gada 3. jūlijā, 08:00
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) radītā zīmola "Novada garša" pasākumā "Nogaršo Latviju Kurzemē!" Padures pagastā pie Lielā Nabes ezera kulinārijā uzvaru svinēja zivs, savukārt mājražotāju konkursā "Tautas garša" varēja nobalsot par ļoti plašu gardumu klāstu.
Būt laimīgai un citiem prieku sniegt

Būt laimīgai un citiem prieku sniegt

2019. gada 3. jūlijā, 07:00
„Man šo vietu kopt patīk – patiesībā tas nav nekāds apgrūtinājums, drīzāk atpūta. Tāpat man patīk darbs samariešos, komunikācija ar vecajiem cilvēkiem,” atzīst Rudbāržu „Kameņu” saimniece Guna Grundmane.
Mazpulki izaicinājuma priekšā

Mazpulki izaicinājuma priekšā

2019. gada 1. jūlijā, 08:00
„Laukos skolu kļūst aizvien mazāk. Un kāda mazpulkiem būs nākotne tur, kur skolu vairs nav?” jautā Latvijas mazpulku vadītāja Gundega Jēkabsone. Trešdien Padurē bija ieradušies 16 šādu pulciņu vadītāji no visas Latvijas, lai dalītos pieredzē, apskatītu padurnieku dārzu un iepazītos ar vietējiem uzņēmējiem.
Izskata jauno apkures tarifu

Izskata jauno apkures tarifu3

2019. gada 1. jūlijā, 04:00
"Kuldīgas siltumtīkli" (KS) plāno jauno tarifu celt par 3,49 eiro/MWh jeb aptuveni 7%. Aizvadītajā nedēļā uz noklausīšanās sanāksmi bija aicināti arī iedzīvotāji, taču piedalījās tikai uzņēmuma un regulatora, kā arī pašvaldības pārstāvji.
Jūrkalnē top dabas koncertzāle

Jūrkalnē top dabas koncertzāle

2019. gada 1. jūlijā, 00:00
Tie kuldīdznieki, kuri vasaras saulgriežus svinēja Jūrkalnes Ugunspļavā, redzēja iesāktus būvdarbus. Izrādās – tur top dabas koncertzāle "Vējturu nams". "Būvfirma „Inbuv”" darbu plāno pabeigt četros mēnešos.
Viltoti desmitnieki

Viltoti desmitnieki

2019. gada 28. jūnijā, 08:00
Kuldīgā pie puķu, ogu un gaileņu tirgotājiem 24. jūnijā vairāki cilvēki par preci norēķinājušies ar viltotiem desmit eiro. Valsts policijā saņemts telefonisks ziņojums, bet iesniegums neesot uzrakstīts. Viena šāda banknote pieņemta arī kādā veikalā. Par to gan ziņojums uzrakstīts, un ir sākts kriminālprocess.
Kaitēkļi ir, bet tā nav epidēmija

Kaitēkļi ir, bet tā nav epidēmija

2019. gada 28. jūnijā, 06:00
Karstums, kad gaisa temperatūra pārsniedz +25 grādi, spēcīgs negaiss un postoša krusa dārzos ir šīgada realitāte. Augiem tas rada stresu un apgrūtina cīņu ar kaitēkļiem. Kādi kaitēkļi dārzos un laukos jāuzmana visu laiku, uzziniet 28. jūnija „Kurzemniekā”.
Saldie ķirši pārdzīvojuši gan salnas, gan krusu

Saldie ķirši pārdzīvojuši gan salnas, gan krusu

2019. gada 28. jūnijā, 00:00
„Arī mūsu saimniecība piedzīvoja krusu. Tās graudi bija gandrīz vistas olas lielumā, apsita ogas – zemenes un ķiršus. Pēc tam divas dienas no vietas bija spēcīgs lietus, bet par spīti visam saldo ķiršu šogad ir daudz,” saka Kurmāles pagasta "Kalnadabru saimniece Andra Sproģe.
Zibens iesper tornī, kaitējuma nav

Zibens iesper tornī, kaitējuma nav

2019. gada 27. jūnijā, 17:16
26. jūnija vakarā zibens iespēra Kuldīgas raidstacijas tornī. Šo mirkli izdevās uzfilmēt Pelču pagasta iedzīvotājam Sandrim Zonbergam, un video viņš publicēja vietnē "YouTube".
Suitu dzīves liecības Basos

Suitu dzīves liecības Basos

2019. gada 26. jūnijā, 01:25
Lai izveidotu atraktīvu kultūrtūrisma galamērķi, Basu tautas namā iekārtota ekspozīcija Suitu godi. Tur bez vēsturisku priekšmetu apskates varēs arī izzināt suitu kultūru caur tradicionālajām dziesmām un ēdieniem.
Sacensības jaunajā laukumā

Sacensības jaunajā laukumā

2019. gada 26. jūnijā, 00:33
Pagājušajā nedēļā pie poligona Mežaine notika volejbola laukuma atklāšana un tradicionālā Jāņa kausa izcīņa.
Tūristi izvēlas aktīvo atpūtu

Tūristi izvēlas aktīvo atpūtu

2019. gada 26. jūnijā, 00:22
Ārzemniekiem Kuldīgā interesē kultūrvēsturiskie objekti un kulinārais mantojums, bet iekšzemes ceļotāji arvien vairāk izvēlas aktīvo tūrismu pilsētā un ārpus tās.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi