Aizvērt
Tirgus lustes ar izsoli

Tirgus lustes ar izsoli

Kabiles rudens tirgū pirmoreiz sarīkota izsole – tajā varēja iegūt trusi, gaili, dārza veltes, gardumus, adījumus, pat malku un kūtsmēslus. Par iegūto naudu pie saieta nama "Sencis" tiks izveidota rožu dobe.
2019. gada 18. septembrī, 08:00
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Sveika, Latvija!

Sveika, Latvija!

2019. gada 28. augustā, 06:00
Kuldīgas 2. vidusskola nesen uzņēma ciemiņus – Amerikā dzīvojošus jauniešus, kuru dzimtas saknes ir Latvijā. Direktore Guntra Buivida, pedagogi un skolēni ciemiņus sagaidīja, izrādīja skolu, aicināja piedalīties rokdarbu, deju, dziedāšanas un keramikas darbnīcā. Ar bānīti "Ludis" viesi izvizināti pa Kuldīgu.
„Lai pilsoņa cīņas spars šeit paliek”

„Lai pilsoņa cīņas spars šeit paliek”

2019. gada 28. augustā, 01:00
„Zemessardze ir Latvijas nācijas mugurkauls – nācija bez bruņotajiem spēkiem nav iedomājama,” tā pagājušo piektdien Zemessardzes 28. gadadienā teica aizsardzības ministrs Artis Pabriks, kurš svētku pasākumos piedalījās Kuldīgā, kā arī O.Kalpaka muzejā un piemiņas vietā Airītēs Saldus novadā.
Suiti virtuvē pacentušies

Suiti virtuvē pacentušies

2019. gada 26. augustā, 06:00
Cūkrāceņus ar svaigi kultu sviestu un zaļumiem, ceptu siļķi, burgeru, zupas, pildītas pankūkas, caku cakām izcakotas kūkas, sklandraušus, citus raušus un vēl dažādus gardumus viesiem galdā cēla pirmreizējs pasākums – "Vienas dienas kafejnīcas suitos".
Domāt par rītdienu

Domāt par rītdienu

2019. gada 26. augustā, 00:00
Kuplais dalībnieku pulks sestdien tradicionālajā velofestivālā "Eiropa. Kuldīga. Domā zaļi" apliecināja, ka šāds videi draudzīgs atpūtas un izzinošais pasākums ir vajadzīgs.
Zirga mugurā pa Latvijas robežu

Zirga mugurā pa Latvijas robežu

2019. gada 23. augustā, 08:00
Popularizējot jāšanas sportu un vēloties iepazīties ar pierobežas cilvēkiem, divas vidzemnieces – arhitekte Līga Vilne ar zirgu Prīmu un vācu valodas pasniedzēja, tulkotāja Tīna Runce ar Dempsiju – sākušas ceļojumu gar jūras krastu: no Lietuvas robežas Nidā līdz Igaunijai. Ceturtajā dienā un septītajā atpūtas vietā viņas piestāja Jūrkalnē.
Kā Baltija atmodās

Kā Baltija atmodās

2019. gada 23. augustā, 07:00
Uz „Kurzemnieka” aicinājumu dalīties atmiņās par 1989. gada 23. augustā piedzīvoto Baltijas ceļā atsaucās daudzi akcijas dalībnieki: gan toreizējie Kuldīgas rajona, gan citu rajonu iedzīvotāji, kuri tagad dzīvo mūspusē. Baltijas ceļš visās atmiņās palicis kā gaišs, pat priecīgs mirklis, bet dažos stāstos ieskanas rūgtums par 30 aizvadītajiem gadiem. Atmiņu stāstus meklējiet 23. augusta laikrakstā.
Kā ilgāk būt mundram un jaunam

Kā ilgāk būt mundram un jaunam

2019. gada 23. augustā, 05:00
„Ja cilvēki ēd daudzveidīgi un sabalansēti, visas nepieciešamās vielas un arī baktērijas tiek uzņemtas tāpat – nav vajadzīgas nekādas pārtikas piedevas. Nevajag iedomāties, ka visas problēmas var atrisināt zāles, piemēram: dzeršu zāles, kas samazina holesterīnu, bet ēdīšu treknu ēdienu. Pirmais, kas jādara, – jāmaina produkti un ēšanas paradumi,” saka gastroenterologs Hosams Abu Meri.
Mēģinot noķert emocijas

Mēģinot noķert emocijas

2019. gada 23. augustā, 03:00
Laura Vilerte ir talantīga jauniete, kura par savu aicinājumu izvēlējusies fotomākslu. Viņa saka: „Viens no sarežģītākajiem uzdevumiem ir mēģināt noķert cilvēka emocijas. Nevis veidot pases foto, bet parādīt viņu interesantāk.”
Palīdzēs augt jaunajiem uzņēmējiem

Palīdzēs augt jaunajiem uzņēmējiem

2019. gada 23. augustā, 02:00
No 30. augusta topošie uzņēmēji varēs pieteikties Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubatorā, šobrīd notiek konsultācijas, uz kurām jau atnākuši vairāki interesenti.
Ventā – ar laivām un airu dēļiem

Ventā – ar laivām un airu dēļiem

2019. gada 23. augustā, 00:00
Ar 12 kilometru laivu braucienu pa Kuldīgas novada Ventas daļu beidzies starptautiskais projekts "Visit Venta" (ViVa), kura nolūks ir palielināt tūristu skaitu partneru teritorijā – Kuldīgā, Saldū, Skrundā, kā arī Mažeiķos un Akmenē (Lietuvā).
Velomīļotājiem un dabas draugiem

Velomīļotājiem un dabas draugiem

2019. gada 22. augustā, 15:02
24. augustā 16.00 Kuldīgas Pilsētas estrādē notiks tradicionālais velofestivāls "Eiropa. Kuldīga. Domā zaļi".
Ziemeļu gulbji ar zilām acīm

Ziemeļu gulbji ar zilām acīm

2019. gada 21. augustā, 08:00
Skrundā 15. augustā apgredzenoti 12 ziemeļu gulbji, un Latvijas Dabas muzeja ornitologs Dmitrijs Boiko stāsta, ka sešiem ir zilas acis. Tā esot reta parādība.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi