Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 24. aprīlī
  • Kas satrauc iedzīvotājus Rendā.
  • Snēpeles muižas vilinājums.
  • Saruna ar bijušo šķēpmetēju Ingu Kožarenoku.
  • Kuldīgas Centra vidusskolas 12. klase.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 46
Drukātās avīzes e-versija Nr. 46 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Rīgā dzirdētais, reģionos redzētais

Rīgā dzirdētais, reģionos redzētais

2019. gada 18. martā, 08:00
„Izbraucot reģionus, vācu informāciju par dažādiem svarīgiem jautājumiem, lai saliktu kopā ar to, ko Rīgā stāsta,” tā jautāts par vizītes mērķi Kuldīgā aizvadītajā piektdienā atzina Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība").
Skolas pārmaiņas

Skolas pārmaiņas

2019. gada 18. martā, 07:00
Līdz 2022. gada 1. septembrim Kuldīgas Centra vidusskola pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Stadions, mācību laboratorijas un ziemas dārzs – tā ir tikai daļa jaunievedumu, kas skolā paredzēta pēc pārbūves. Vairāk 18. marta „Kurzemniekā”.
Bez pārpratumiem

Bez pārpratumiem

2019. gada 18. martā, 06:00
Kāpēc Valsts kontroles (VK) revīzija nāk tieši pie mums? Tā pašvaldību vadītāji interesējās Kurzemes plānošanas reģiona attīstības padomes sēdē, kas notika Kuldīgas novada domē.
„Jābūt visu laiku interesantam”

„Jābūt visu laiku interesantam”

2019. gada 18. martā, 05:00
„Jaunieši nav mūsu nākotne, viņi ir mūsu tagadne,” uzskata Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Ieva Kaltniece.
Īvandes muiža atkal saimnieka gaidās

Īvandes muiža atkal saimnieka gaidās2

2019. gada 18. martā, 03:00
2. martā beidzās līgums ar SIA "Īvandes muiža" par vēsturiskās ēkas, kas tiek izmantota kā tūristu mītne, apsaimniekošanu. Īvandnieki atkal ar bažām gaida, kas notiks tālāk.
Jaunsargi nostiprina iemaņas

Jaunsargi nostiprina iemaņas

2019. gada 18. martā, 00:00
Ierindas mācība, fiziskie pārbaudījumi, topogrāfija, lauka kaujas iemaņas, šaušana ar mazkalibra ieroci un lāzerieroci – to un vēl daudz ko citu izmēģināja 105 Kurzemes jaunsargi, kuri četras dienas darbojās Jaunsardzes un informācijas centra 1. novada nodaļas nometnē Skrundas vidusskolā.
„Izrādot žēlsirdību, kļūstam stiprāki”

„Izrādot žēlsirdību, kļūstam stiprāki”

2019. gada 15. martā, 08:00
Vakar Alsungas Lūgšanu brokastīs savāktie ziedojumi paredzēti jauniem medicīnas palīglīdzekļiem un aparatūrai novada ģimenes ārstu praksēs.
Profesija – mamma

Profesija – mamma

2019. gada 15. martā, 07:00
„Kādēļ lai es ļautu piedzimt bērnam, bet tad pavisam mazu uzticētu citam? Es pati vēlos viņu mazu sajust, saprast, vērot attīstību,” saka Inta Jūrmale-Šķubure, kura ir pilnas slodzes mamma saviem bērniem: Emilijai, Ansim un Miķelim. Viņa uzsver – tas nekādi nebūtu iespējams bez vīra Viļņa mīlestības, atbalsta un darba, ģimeni uzturot.
Var rīkoties vēl racionālāk

Var rīkoties vēl racionālāk

2019. gada 15. martā, 05:00
Latvijas dabas kapitāls ir diezgan labā stāvoklī, tomēr nepietiekami izmantots un apsaimniekots. „Mežs ietver dažādas intereses – tās jāsabalansē, lai lielāks guvums būtu visiem,” saka Latvijas Mežu sertifikācijas padomes priekšsēdis Māris Liopa. Par to vairāk lasiet 15. marta „Kurzemniekā”.
Brīvlaiku izmanto lietderīgi

Brīvlaiku izmanto lietderīgi

2019. gada 15. martā, 04:00
„Jauniešiem ir brīvlaiks, tāpēc gribu, lai viņi laiku pavada pēc iespējas interesantāk,” saka Rudbāržu jaunatnes darbiniece Inese Ozoliņa.
Iet un darīt

Iet un darīt

2019. gada 15. martā, 03:00
„Dievs man devis iespēju strādāt tajās profesijās, kuras mīlu. Tā ir pedagoģija un ēdiena gatavošana,” saka Skrundas uzņēmuma „Cepliņi” īpašniece Gunta Stepanova, kuras ikdiena paiet starp Skrundu un Rīgu, bet panākumu atslēga tam, lai visu paspētu, ir savu laiku saplānot.
Kas satrauc Rumbas ļaudis

Kas satrauc Rumbas ļaudis

2019. gada 15. martā, 02:00
Iedzīvotāju sapulci Rumbas pagastā Kuldīgas novada dome pirmoreiz organizēja pēc jaunas kārtības, bet pašvaldības labi iecerētais dialogs brīžiem atgādināja situāciju, kad visi runā, bet neviens neklausās.