Aizvērt
Upīškalnā turpinās zemessardzes mācības

Upīškalnā turpinās zemessardzes mācības

Gan Upīškalna, gan daudzi tā apkaimes iedzīvotāji oktobrī pamanīja, ka tur esošajā militārajā objektā tika aizvadītas intensīvas zemessardzes mācības. Kā informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde, mācības turpināsies arī novembrī.
2020. gada 29. oktobrī, 14:58
Nākamajā numurā otrdien, 3. novembrī
  • Personība: Arturs Cimoška.
  • Kas jauns Kurmālē.
  • Lappuse jaunajiem vecākiem.
  • Vai Restorānu nedēļa nerada riskus.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 86
Drukātās avīzes e-versija Nr. 86 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Satikušies tehnikumā

Satikušies tehnikumā

2020. gada 21. jūlijā, 10:32
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktore Dace Cine kādā intervijā atklāja, ka cilvēku likteņi skolā būtiski mainījušies ne tikai tur iegūtās izglītības, bet arī uzplaukušās mīlestības dēļ. Izveidojušies daudzi pāri gan audzēkņu, gan pasniedzēju vidū. Kā tas bijis, Kurzemniekam atklāj divi skolotāju pāri: snēpelnieki Mārtiņš un Solvita Mednieki un kurmālnieki Jānis Feldbergs un dzīvesbiedre Ilze Braslauska.
Ārste, kas strādā ar sirdi

Ārste, kas strādā ar sirdi

2020. gada 21. jūlijā, 09:21
ZANDA ZAUERE par ģimenes ārsti kļuvusi apstākļu sakritības dēļ, bet nu par šādu notikumu gaitu ir priecīga. Pacienti Kuldīgā un Snēpelē zina, ka viņas pieeja ārstēšanā bieži ir netradicionāla, tomēr medicīna ir gan darbs, gan kaislība. Ārste stāsta, kādi ir profesijas pozitīvie aspekti un ēnas puses un kāda ir viņas saikne ar Dievu.
Mūzikā klātiene ir būtiskākā

Mūzikā klātiene ir būtiskākā

2020. gada 20. jūlijā, 07:51
Aprīlī Kuldīgā bija jāsākas 11. Starptautiskajam Kārļa Davidova čellistu konkursam, un tā organizēšanā jau bija daudz ieguldīts. Tradīcijas iedibinātāja, E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas pedagoģe STELLA PAVLOVIČA atzīst, ka zaudējumi ir ne tikai nozīmīgā konkursa pārcelšanas, bet arī skolas attālināto mācību dēļ.
Jaunais ienaidnieks – troksnis

Jaunais ienaidnieks – troksnis

2020. gada 17. jūlijā, 09:21
Troksnis ir viens no vides piesārņojuma veidiem, kas mūsdienās pieaug visstraujāk. Pēdējos 20 gados troksnis, ko rada satiksme, rūpnīcas un mājsaimniecības, ir pieaudzis teju par desmit decibeliem (dB). Cilvēka ausij tās nav tīkamas pārmaiņas. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) datiem tas ir otrs lielākais ar vidi saistītais veselības problēmu cēlonis (tūlīt pēc gaisa piesārņojuma).
„Kas zina – vienu dienu atgriezīsimies”

„Kas zina – vienu dienu atgriezīsimies”

2020. gada 17. jūlijā, 09:04
Alsungas novada Bērzkalnu ciemā ir mājas ar tādu pašu nosaukumu – "Bērzkalni". Šovasar tēva mājās Jāņus godam nosvinējuši brāļi JĀNIS UN AIVARS VILERTI, kuri jau kopš 90. gadiem dzīvo ASV. Mūsu saruna – par dzīvi Amerikā, nemieriem un Trampu un par senču mājām.
Ko ārkārtējā situācija ņēma un ko deva

Ko ārkārtējā situācija ņēma un ko deva

2020. gada 14. jūlijā, 08:51
Šajā pavasarī pandēmija ieviesa korekcijas ikviena Zemes iedzīvotāja dzīvē. Kā tā ietekmējusi mūsu mazo uzņēmējdarbību? Citi savu uzņēmumu aizvēruši, citi pārprofilējušies – radījuši jaunas preces vai pakalpojumus, citi pēc pilnīgas vai daļējas pāris mēnešu piespiedu dīkstāves darbību atsākuši.
Uz pastu arī sestdienās

Uz pastu arī sestdienās

2020. gada 14. jūlijā, 08:41
No 11. jūlija 40 pasta nodaļu visā Latvijā, tostarp Kuldīgā un Skrundā, atsākušas strādāt sestdienās. Pastnieki gan brīvdienās nestrādā.
Kas notiek ar dīķi Snēpeles centrā

Kas notiek ar dīķi Snēpeles centrā

2020. gada 14. jūlijā, 08:33
Kāda snēpelniece uzskata, ka pagasta centrā solītā dīķa un peldvietas iekārtošana nenotiek pareizi, un jautā, kādēļ pašvaldības nauda tiek tērēta tik nesaimnieciski.
 It visā – ar atbildību un no sirds

It visā – ar atbildību un no sirds

2020. gada 14. jūlijā, 08:30
Kuldīdznieks VILNIS KALNS ir profesionāļu aprindās un sabiedrībā novērtēts būvinženieris, kaut viņa dzimtas vēsture un nacionālā pašapziņa padomju varai savulaik traucēja piešķirt tālaika goda apbalvojumus.
Indra auž un auž

Indra auž un auž

2020. gada 14. jūlijā, 08:20
„Uz aušanu nāku kā uz darbu, kamēr cita darba nav,” atzīst Indra Visocka.
Latvijas debesīs lidos ASV helikopteri

Latvijas debesīs lidos ASV helikopteri

2020. gada 14. jūlijā, 05:39
No 13. līdz 20. jūlijam, turpinot ASV operāciju “Atlantic Resolve”, Latvijā ieradīsies aptuveni desmit helikopteru “Black Hawk”, lai stiprinātu reģionālo drošību.
Meklē mājas

Meklē mājas

2020. gada 14. jūlijā, 04:29
Kuldīgas dzīvnieku patversmē "Mīļās ķepiņas" Vakara ielā saimniekus gaida dažāda vecuma kaķēni. Saldus dzīvnieku patversmē no Kuldīgas novada Laidu pagasta Sermītes ievesta vidēja auguma suņu meitene
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai gatavojat krājumus ziemai:
Konservēju paša izaudzēto, pietiek visi ziemai
Pērku ogas un dārzeņus, jo savam ievārījumam ledusskapī jābūt
Ja sanāk laika
Neko negatavoju – visu var nopirkt veikalā.
Par to nedomāju
Kurzemnieks Horoskopi