Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 21. februārī
  • Roberts Herberts un Raimonds Ūdris no SIA "Platte".
  • Ko dara riteņbraucējs Oļegs Meļehs.
  • Zelta kāzas nosvin Ļeonovu pāris.
  • Sieviete Zemessardzē – Zane Mežavilka.
  • Personība: Dace Cine.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 14
Drukātās avīzes e-versija Nr. 14 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Atsāks būvēt pavasarī

Atsāks būvēt pavasarī7

2020. gada 7. janvārī, 06:00
Sākoties ziemai, Kuldīgā, Jelgavas ielā, būvdarbi pārtraukti un tehniskā pauze noteikta līdz 1. aprīlim.
Brīvdienas pavada lietderīgi

Brīvdienas pavada lietderīgi

2020. gada 7. janvārī, 04:00
Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrs skolēnu brīvdienās organizē radošas darbnīcas. Arī 2. un 3. janvārī bija iespēja tajās uzzināt ko jaunu.
Saharova balva par domas brīvību

Saharova balva par domas brīvību

2020. gada 7. janvārī, 02:00
„Šodien vajadzētu būt prieka brīdim, lai godinātu vārda brīvību. Tā vietā ir skumjas – krēsls atkal ir tukšs, jo izmantot šīs tiesības ne vienmēr nozīmē būt brīvam,” tā Saharova balvas pasniegšanā Strasbūrā visas pasaules žurnālistiem sacīja Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdis Dāvids Sasoli.
Dodas pelnītā atpūtā

Dodas pelnītā atpūtā

2020. gada 6. janvārī, 12:39
Ilggadējiem radioloģijas nodaļas ārstiem Mudītei Martinovai un Ādolfam Briškam, kuri dodas pensijā, Kuldīgas slimnīcas mediķu saime pateicas par darbu un kopā pavadīto laiku. Vairāk lasiet 7. janvāra "Kurzemniekā"!
Atvērt sirdis un maciņus

Atvērt sirdis un maciņus1

2020. gada 4. janvārī, 00:00
Kopš 2003. gada, kad dibināta organizācija "Ziedot.lv", tās kontā saziedoti teju 45 miljoni eiro. Vidēji ik mēnesi – 80 tūkstoši eiro. Laikā ap Ziemassvētkiem labdarība īpaši uzplaukst, un nemainīgi visdāsnāko atbalstu šajā laikā saņem bērni, sirmgalvji un dzīvnieki. Bet pieredze rāda, ka labdarības koncerti joprojām ir labs veids, kā pievērst uzmanību un aicināt ziedot līdzcilvēkiem.
2020 soļu pretī jaunajam gadam

2020 soļu pretī jaunajam gadam

2020. gada 3. janvārī, 08:00
Agrā 31. decembra rītā 15 nūjošanas entuziastu no Kuldīgas devās pārgājienā uz Padures pusi. Pa ceļam pievienojās vēl daži un suns. Pasākuma iniciatorei Jeļenai Miezītei doma 2020. gadu sagaidīt aktīvi radās spontāni, noejot 2020 soļu, un feisbukā viņa uzrunāja līdzīgi domājošos. Atsaucās gan pieredzējuši nūjotāji, gan tādi, kuri savus spēkus pārbaudīja pirmoreiz.
„Mēs bijām un esam Latvijas patrioti”

„Mēs bijām un esam Latvijas patrioti”

2020. gada 3. janvārī, 07:00
Jānis Blūms. Pētera dēls, Jāņa mazdēls, dzimis Jūrmalā 1925. gada augustā. Tēvs, vectēvs, vecvectēvs, krusttēvs, karavīrs, gūsteknis, mērnieks, urbējs, dziedātājs, patriots, malēnietis, skrundenieks, Skrundas Goda pilsonis. Latvietis.
Brīvprātīgais darbs – milzīgs ieguvums

Brīvprātīgais darbs – milzīgs ieguvums

2020. gada 3. janvārī, 05:00
„Katram ir kāds vaļasprieks – man tas ir brīvprātīgais darbs, un no tā gūstu prieku,” saka studente Zane Lagzdiņa, kura divus gadus ir Pelču pagasta jauniešu koordinatore un 2018. gadā Latvijā ieguvusi titulu „Gada brīvprātīgais”. Viņa uzskata, ka tāds darbs ir neizmērojama pieredze. Kā kļūt par brīvprātīgo, uzziniet 3. janvāra „Kurzemniekā”!
Vāc ziedojumus mākslas telpai jauniešu mājā

Vāc ziedojumus mākslas telpai jauniešu mājā

2020. gada 3. janvārī, 04:00
Aizvadītajās brīvdienās Kuldīgas jauniešu mājā notika simboliska Jaungada sagaidīšanas diskotēka. Lai apvienotu patīkamo ar lietderīgo, šoreiz ieeja bija par ziedojumiem – visa nauda tiks izlietota telpu labiekārtošanai.
Vai plēšas par teritoriju?

Vai plēšas par teritoriju?

2020. gada 3. janvārī, 03:00
Tai sabiedrības daļai, kas nav nekādi saistīta ar medībām, bet padzird, ka vienā vai otrā pusē to cienītāji mēģina tikt pie jaunām platībām, var rasties priekšstats, ka mednieki ne vien vaktē meža zvērus, bet arī domā, kā citam atņemt kumosu jeb apmedījamās zemes gabalu. Kā panākt, lai kaza dzīva un vilks paēdis, lasiet 3. janvāra „Kurzemniekā”!
Gada putns – zivju dzenītis

Gada putns – zivju dzenītis

2020. gada 3. janvārī, 00:00
Latvijas Ornitoloģijas biedrība par šīgada putnu izvēlējusies zivju dzenīti ("Alcedo atthis"), jo par upēs mītošo putnu sugām informācijas maz.
Vai cilvēki grāmatas lasa arvien mazāk?

Vai cilvēki grāmatas lasa arvien mazāk?

2019. gada 31. decembrī, 00:00
Tagad valda uzskats, ka cilvēki grāmatas lasa arvien mazāk, īpaši jaunieši, kuri brīvo laiku pavadot tikai sociālo tīklu pasaulē. Jauno žurnālistu skolas dalībnieki Monta Bērziņa, Ieva Mārsija Jurēvica un Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš centās noskaidrot, cik šis apgalvojums patiess.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi