Aizvērt
Tirgus lustes ar izsoli

Tirgus lustes ar izsoli

Kabiles rudens tirgū pirmoreiz sarīkota izsole – tajā varēja iegūt trusi, gaili, dārza veltes, gardumus, adījumus, pat malku un kūtsmēslus. Par iegūto naudu pie saieta nama "Sencis" tiks izveidota rožu dobe.
2019. gada 18. septembrī, 08:00
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Bērniem māca to, ko prot paši

Bērniem māca to, ko prot paši

2019. gada 21. augustā, 03:00
Lai vasarā izklaidētu un iepriecinātu bērnus, kuri ir ārpusģimenes aprūpē, uzņēmums "Paulig Coffee Latvia" piektdien Kuldīgā, rumbas kioska terasē, rīkoja pasākumu.
Lielas pārvērtības Kuldīgas jauniešu mājas pagalmā

Lielas pārvērtības Kuldīgas jauniešu mājas pagalmā

2019. gada 21. augustā, 01:00
Jauniešu mājas pagalms Kuldīgā padarīts drošs un labiekārtots, tā paverot arvien plašākas iespējas brīvo laiku pavadīt saturīgi. Tur varēs rīkot brīvdabas kino vakarus, radošas darbnīcas, neformālas sporta spēles vai ko citu.
„Labo kadru noķeršana ir uztrenētu spēju rezultāts”

„Labo kadru noķeršana ir uztrenētu spēju rezultāts”

2019. gada 20. augustā, 08:00
„Man patīk viss dabīgais un nesamākslotais – gan dabā, gan cilvēkos. Patiesas emocijas un dabas skaistums, kas atrasts visierastākajās lietās, mani piesaista fotogrāfijā,” saka bijusī kuldīdzniece, fotogrāfe ARTA FLUGRĀTE.
Tiesā par braukšanu dzērumā

Tiesā par braukšanu dzērumā1

2019. gada 19. augustā, 00:18
Publikācija projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi". Šoreiz – satiksmes drošība, jo īpaši par bezatbildību, sēžoties pie stūres reibumā.
„Mēs gribējām siltu un mīļu dienu”

„Mēs gribējām siltu un mīļu dienu”

2019. gada 18. augustā, 18:00
Vasara ir visromantiskākais laiks, kuru daudzi pāri izvēlas par savu kāzu svinēšanas laiku. Arī kuldīdznieki Laura un Eduards Dambergi apprecējās vasarā. Viņi piekrita pastāstīt par gatavošanos un svinībām.
Lai sanāk raženi ķiploki

Lai sanāk raženi ķiploki

2019. gada 18. augustā, 16:00
Ķiploki esot rudenī jāstāda trīs nedēļas pirms pirmo salnu iestāšanās. Ķiploku daiviņas, kas iestādītas vēlāk, nepaspējot iesakņoties, bet agrāk stādītām asni var iet bojā no salnas.
Atkal jauns izaicinājums

Atkal jauns izaicinājums

2019. gada 17. augustā, 10:00
Šovasar pārmaiņas notiek V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā un tās līdzšinējās direktores JANAS JANSONES dzīvē. No 1. augusta viņa ir Ventspils pilsētas izglītības pārvaldes vadītājas vietniece. Kurzemnieks J.Jansoni sastapa skolā priekšpēdējā dienā amatā, kurā nostrādāti 20 gadi.
Tiesā par braukšanu dzērumā

Tiesā par braukšanu dzērumā

2019. gada 15. augustā, 00:00
Skrundenieks Kaspars Eglītis uz apsūdzēto sola nonācis piecpadsmito reizi, un piecas reizes no tām ir par transporta līdzekļa vadīšanu dzērumā. Piespriestais sods – viens mēnesis un 20 dienas apcietinājumā un aizliegums vadīt transporta līdzekli piecus gadus un sešus mēnešus. Publikācija projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi". Šoreiz – satiksmes drošība, jo īpaši par bezatbildību, sēžoties pie stūres reibumā. Vairāk 16. augusta "Kurzemniekā".
Sabiedriskā transporta nākotne un ko varam ietekmēt Eiropā

Sabiedriskā transporta nākotne un ko varam ietekmēt Eiropā

2019. gada 13. augustā, 17:29
Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā allaž tiek uzskatītas par mazāk nozīmīgu notikumu, lai gan politiķi kārtīgi nopūlas, lai tiktu pie kārotās biļetes uz Briseli. Šoreiz mēģinājām saprast, ko īsti nozīmē darbs ES struktūrās, kādi ir alianses jaunie izaicinājumi un cik skaļa būs Latvijas balss Eiropā. Tāpat arī pievērsāmies sabiedriskā transporta problēmām Latvijā, kā pretstatu liekot to, cik dažkārt mums tuva ir Brisele, bet tāls un neaizsniedzams kāda novada attālākais ciemats. Lasiet 14. augusta "Kurzemniekā".
Tomātu kopšana dažādos laikapstākļos

Tomātu kopšana dažādos laikapstākļos

2019. gada 12. augustā, 13:09
Augusts ir mēnesis ar neparedzamu laiku. Vienu dienu var būt +20oC ar siltu saulīti, citu dienu – tikai +14oC ar stipru lietu. Šāds mainīgs laiks ietekmē tomātu ražu. Ko darīt, kā tos kopt?
Kuldīgas skaistumā

Kuldīgas skaistumā

2019. gada 12. augustā, 00:00
Augusts ir viens no krāšņākajiem periodiem košumdārzos. Šoreiz "Kurzemnieks" viesojas divos Kuldīgas pagalmos, kuru saimnieces nav profesionālas dārznieces.
Pasākumu organizatore ar savu kodu

Pasākumu organizatore ar savu kodu

2019. gada 9. augustā, 00:00
„Lielākā vai mazākā draugu lokā svinu savu dzimšanas dienu – tas ir mans jauna gada sākums,” saka Līva Kleinberga, kādreizējā skrundeniece, tagad viena no Rīgas radošās pasākumu aģentūras "Ikods"* vadītājām. Šogad 8. augustā viņas dzimšanas dienas ballīte nebūšot liela, jo jārīko vērienīgi pasākumi citiem, tostarp Baltijas ceļa 30. gadadienas svētki.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi