Aizvērt
Paliec mājās!

Paliec mājās!

Abonē e-avīzi un lasi jaunākās ziņas savā datorā.
2020. gada 3. aprīlī, 19:31
Nākamajā numurā otrdien, 7. aprīlī
  • Ar bērniem mājās visu dienu. Pieredze.
  • Ko krīze mainīs tūrismā?
  • Pauze arī sportistiem.
  • Konkursi laika īsināšanai.
  • Kā dzīvo cilvēki Kabilē.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 27
Drukātās avīzes e-versija Nr. 27 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Deja, kas iedvesmo un saliedē

Deja, kas iedvesmo un saliedē

2020. gada 4. februārī, 03:00
„Līnijdejošana aizrauj. Tā var būt dažāda, sākot no vienkāršiem soļiem līdz pat ļoti sarežģītām kombinācijām,” saka līnijdejotājas Valda Heidemane, Jeļena Lāma un vadītāja Guna Stankevica. Vairākas godalgas individuālajā vērtējumā un komandām no sacensībām „Senioru kauss” mājup atveda Kuldīgas pensionāru apvienības līnijdejotāju grupu „Rumbiņa” un „Mambo” dalībnieces. Par dejošanas prieku viņas stāsta 4. februāra „Kurzemniekā”.
Draudzīgi kaķi

Draudzīgi kaķi

2020. gada 4. februārī, 00:00
Kuldīgas dzīvnieku patversmē "Mīļās ķepiņas" mājas meklē astoņi kaķi. Par tiem var interesēties pa tālr. 26336191, bet apskatīt – ceturtdienās pēc 18.00.
Paniku nesēt, bet par drošību padomāt

Paniku nesēt, bet par drošību padomāt

2020. gada 31. janvārī, 08:00
Projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi" – šoreiz par drošību ārkārtas situācijās.
Plāni ilgtermiņā un tūlīt darāmais

Plāni ilgtermiņā un tūlīt darāmais

2020. gada 31. janvārī, 04:05
Satiksmes ministram Tālim Linkaitam (JKP) ir lieli plāni, piemēram, ātrgaitas šosejas Latvijā līdz 2040. gadam. Uz "Kurzemnieka" jautājumiem ministrs atbildēja, kad Kuldīgā tikās ar pašvaldību priekšsēžiem Kurzemes plānošanas reģionā, kur prezentēja "Latvijas Valsts ceļu" (LVC) plānoto šim un nākamajam gadam. Saruna 31. janvāra "Kurzemniekā".
„Elle zemes virsū! Piedzīvojam apokalipsi...”

„Elle zemes virsū! Piedzīvojam apokalipsi...”

2020. gada 31. janvārī, 00:52
Visa pasaule ar satraukumu seko līdzi notikumiem Austrālijā, kur jau kopš augusta plosās nekontrolējami mežu ugunsgrēki. Par to, kāda ir situācija un iedzīvotāju reakcija, Kurzemnieks sazinājās ar INTU GOLAŠU, kura dzīvo galvaspilsētā Kanberā, un Melnburnas piepilsētā dzīvojošo INGRĪDU BIEZAITI. Vairāk lasiet 31. janvāra "Kurzemniekā"!
Reizē drosmīgi un piesardzīgi

Reizē drosmīgi un piesardzīgi

2020. gada 31. janvārī, 00:00
Pasaulē jau vairāk nekā 20 gadus un nu dažus gadus arī Latvijā par pirkumu, ja vien tā summa nepārsniedz 25 eiro, iespējams norēķināties ar bezkontakta tehnoloģiju. Tikai jāpietuvina maksājumu karte vai viedierīce (maksimāli 4 cm attālumā) norēķinu pieņemšanas iekārtai. Brīdī, kad starp tām notiek datu apmaiņa (par to liecina gaismas signāls uz iekārtas un pīkstiens), darījums noticis.
Jaunie starp televīziju un virtuālo vidi

Jaunie starp televīziju un virtuālo vidi

2020. gada 30. janvārī, 00:00
Vairāki uzņēmīgi Auces novada jaunieši oktobrī nodibināja biedrību "JM Jumis". Divi no Jauniešu mājas (JM) dibinātājiem Eduards Liepiņš- Melnis un Toms Eglītis un biedrības pārstāve Kristiana Patrīcija Valukevica dalās pieredzē par jauniešu mediju patēriņu, sociālo tīklu nozīmi, viņu attieksmi pret norisēm valstī un pasaulē.
"Ir viegli apmaldīties”

"Ir viegli apmaldīties”

2020. gada 30. janvārī, 00:00
“Tā kā es pati strādāju medijā, iespējams, mani mediju lietošanas paradumi atšķiras. Informācijas meklēšana ir mana ikdiena – pārsvarā daru to internetā. Ir vairāki portāli, kurus lielākoties apmeklēju. Esmu tos izvēlējusies informācijas uzticamības dēļ. Zinu, ka tur strādā profesionāli žurnālisti, kuri informāciju pārbauda. Tāpat man svarīga ir ziņu kvalitāte, tas, cik interesanti un saistoši tiek pasniegts saturs, un operativitāte,” ieskatu savos mediju lietošanas paradumos sniedz Talsu novada fonda brīvprātīgo koordinatore un “Talsu televīzijas” žurnāliste Sanita Liepiņa.
Skrundā svinīgā gaisotnē atzīmē Karoga dienu

Skrundā svinīgā gaisotnē atzīmē Karoga dienu

2020. gada 29. janvārī, 17:02
Svinīgā, O.Kalpaka brigādes panākumiem veltītā svētku diena Skrundā tiek atzīmēta jau 16. gadu. Šogad uz pasākumiem ieradās augstas valsts aizsardzības amatpersonas.
Klikšķi pāri līķiem

Klikšķi pāri līķiem1

2020. gada 29. janvārī, 00:00
Plašu rezonansi sabiedrībā izraisīja nepatiesa ziņa – stāsts par it kā Liepājā atrastu mirušu zīdaini un meklēšanā izsludināto māti. Vairāk nekā septiņi tūkstoši cilvēku "Facebook" dalījās ar šo ziņu, bet policija informācijas izplatītāju nemaz nemeklēs, jo nav neviena cietušā.
Mierīgo diskusiju ēra ir pagājusi

Mierīgo diskusiju ēra ir pagājusi

2020. gada 29. janvārī, 00:00
Mainoties paaudzēm un sociālajiem tīkliem kļūstot par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, arvien neiecietīgāka kļūst politiskā kultūra publiskajā telpā un aktualizējas jautājums par komunikāciju politikā. Un ne tikai valsts līmenī. To, ka mierīgo diskusiju ēra ir pagājusi arī pašvaldībās, atzīst politisko partiju pārstāvji.
Drukātam vārdam būt!

Drukātam vārdam būt!

2020. gada 28. janvārī, 08:00
Ar izstādes "Drukātais vārds. Kuldīgas preses vēsture" atklāšanu, īsfilmas skatīšanos par laikraksta gaitām vairāk nekā gadsimtu garajā periodā, citu reģionālo laikrakstu kolēģu atraktīviem priekšnesumiem, sadarbības partneru apsveikumiem, bijušo kolēģu atmiņu stāstiem, izsoli, viktorīnu, dejām un citām aktivitātēm "Kurzemnieks" Kuldīgas novada muzejā un kultūras centrā nosvinēja savu 110. dzimšanas dienu. Vairāk 28. janvāra "Kurzemniekā".
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Mani visvairāk šobrīd satrauc:
paša veselība
tuvinieku veselība
naudas trūkums
bezdarbs
dzīve četrās sienās
valdības lēmumi
medicīnas iespējas
dezinformācija
bezatbildīgi cilvēki
nākotne
Kurzemnieks Horoskopi