Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 3. jūlijā
  • Iepirkties bez iesaiņojuma – kāpēc gan ne?
  • Kad dzīvniekam par karstu.
  • Aivas Skrickas ziedu brošas no lentītēm.
  • Remontē skolas.
  • Pašvaldību reforma. Turpmākie soļi.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 51
Drukātās avīzes e-versija Nr. 51 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Nelegālā izgāztuvē Laidos – arī beigti lopi

Nelegālā izgāztuvē Laidos – arī beigti lopi

2020. gada 12. maijā, 05:36
Aizvadītās nedēļas beigās "Kurzemnieks" devās uz Laidu pagastu apskatīt kādu vecu grants karjeru netālu no Vangas kapiem. Lasītāji ziņoja, ka tajā jau sen esot nelegāla izgāztuve. Fakts apstiprinājās, turklāt šajā vietā tiek izmesti arī beigtu liellopu pārpalikumi.
Aukstums kartupelim netraucē

Aukstums kartupelim netraucē

2020. gada 12. maijā, 04:58
Kartupeļu stādīšanas laiks lielākoties jau beidzies, siltās ziemas dēļ zemes sasilšana ilgi nebija jāgaida, augsne bija diezgan sausa, bet, ja līs, dīgtspēja būs laba, atzīst mūspusē aptaujātie kartupeļu audzētāji.
Sports vienmēr pirmajā vietā

Sports vienmēr pirmajā vietā

2020. gada 8. maijā, 11:20
Kuldīdzniece Auce Mūrniece, kas Latvijas Universitātes 1. kursā studē politikas zinātni, 12 gadus aizraujas ar vieglatlētiku. Šis sporta veids ne tikai devis fizisko sagatavotību, bet arī iemācījis pacietību, gribasspēku un mērķtiecību. „Vieglatlētika man likusi saprast, ka labi rezultāti prasa laiku un viss nevar notikt vienā dienā. Ir smagi jāstrādā un no daudz kā jāatsakās.”
Svētki pašai un valsts neatkarībai

Svētki pašai un valsts neatkarībai

2020. gada 8. maijā, 11:14
„Visspilgtāk atceros 18. dzimšanas dienu, ko pirms 30 gadiem svinēju reizē ar Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu 4. maijā,” saka 5. maija jubilāre, kuldīdzniece Ilva Zavicka.
Strādā gan Rīgā, gan Kuldīgā

Strādā gan Rīgā, gan Kuldīgā

2020. gada 8. maijā, 10:06
Kopš aprīļa uz dežūrām Kuldīgas slimnīcā no dzimtās Rīgas brauc anesteziologs-reanimatologs Ardis Bērziņš. Lai gan uz pastāvīgu darbu viņš negrasās pārnākt, tomēr cer, ka šeit strādās ilgi. Kuldīgas slimnīcu jaunais ārsts sauc par labi iekārtotu neatliekamās palīdzības slimnīcu.
Kuldīgas ielu stāsti. Dārzniecības iela

Kuldīgas ielu stāsti. Dārzniecības iela

2020. gada 8. maijā, 09:55
Dārzniecības iela Kuldīgā no vienas puses apvij mazdārziņus, kuros līdz ar pavasari sākas īpaša zemes mīļotāju rosība, aiz tiem netālu ganās zirgu bariņš, ar kuru saimnieku parunājamies, bet otrā pusē paskatāmies, kas notiek vairākos uzņēmumos.
Par putekļiem un vingrošanu

Par putekļiem un vingrošanu

2020. gada 8. maijā, 09:00
Putekļainie ceļi bija galvenais jautājums Kuldīgas novada pagastu pārvaldes vadītāju sanāksmē, kas šoreiz notika videoformātā.
Būs ar saules baterijām

Būs ar saules baterijām

2020. gada 8. maijā, 04:51
Mežvaldē arvien reālāka kļūst pārvaldes ēkas "Atvasītes" siltināšana.
Varēs grezni vizināties

Varēs grezni vizināties

2020. gada 5. maijā, 09:56
Programmas LEADER projektā biedrība Eguss iegādājusies greznu zirga pajūgu. Līdz ar to saimniecība "Luniņi" bez jāšanas nodarbībām, sporta sacensībām, reitterapijas un ziemā izbraukumiem ar kamanām piedāvās jaunu pakalpojumu – vizināšanu pajūgā.
Sieviete biznesā. Kad sevi vairs nav jāpierāda

Sieviete biznesā. Kad sevi vairs nav jāpierāda

2020. gada 5. maijā, 09:49
Uzņēmuma "Amazones grupa" līdzīpašniece, Kuldīgas novada domes deputāte, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģionālās padomes pārstāve, Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes locekle – tādā secībā savus amatus sauc BAIBA MIKĀLA. Bet viņa ir arī trīs bērnu mamma un caur un cauri īsta padurniece.
Sastādīti goda dreļļu rakstā

Sastādīti goda dreļļu rakstā

2020. gada 5. maijā, 04:36
Svinot Imanta Ziedoņa dzimšanas dienu, 3. maijā Kuldīgā Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" otro gadu stādīja t.s. kulturālos kartupeļus.
Svētkus rada mūzika un dejas

Svētkus rada mūzika un dejas1

2020. gada 5. maijā, 00:32
Vakar apritēja 30 gadu, kopš Latvija atguvusi neatkarību, jo 1990. gada 4. maijā tika pieņemta deklarācija Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu. Lai Kuldīgas iedzīvotājiem un viesiem radītu svētku izjūtu, gājēju ielā viņus priecēja muzikāls priekšnesums.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam