Aizvērt
Vecākas ziņas
Sveces liesmiņā – gaisma, siltums, miers

Sveces liesmiņā – gaisma, siltums, miers

2018. gada 22. oktobrī, 03:00
Sveces rada mājīgumu, siltumu un ir skaists interjera elements. To ražotāji meklē aizvien jaunas formas, krāsas, veidus un aromātus. Arī Kuldīgas veikali tās piedāvā jebkurai gaumei un interjeram. Laiks svecēm rudenī! Vairāk 22. oktobra „Kurzemniekā”.
Diskutē par ikdienā svarīgām tēmām

Diskutē par ikdienā svarīgām tēmām

2018. gada 22. oktobrī, 00:00
„Ir vērts atbraukt uz citu pilsētu, uzzināt, kas kaimiņos aktuāls un svarīgs,” tā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes biznesa kluba pasākumā Kuldīgā oktobra sākumā sacīja gan uzņēmējs Zigmārs Pūceps no Ventspils, gan Talsu novada domes deputāte Ilze Indriksone.
No dzīves iestādē – tuvāk citiem cilvēkiem

No dzīves iestādē – tuvāk citiem cilvēkiem

2018. gada 22. oktobrī, 00:00
Labklājības ministrijas sociālo pakalpojumu attīstības padome šomēnes apstiprinājusi Kurzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas (DI) plānu līdz 2020. gadam. Tagad pašvaldības var turpināt pilnveidot sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus un sākt veidot dienas centrus, darbnīcas, grupu dzīvokļus u.tml. infrastruktūru.
Gan jāsavāc, gan jāaizved

Gan jāsavāc, gan jāaizved2

2018. gada 19. oktobrī, 08:00
Zelta rudens, kas Kuldīgai pievilina tūristus, komunālās saimniecības darbiniekiem ir viens no saspringtākajiem darba posmiem.
Gandarījums par citu uzvarām

Gandarījums par citu uzvarām

2018. gada 19. oktobrī, 07:00
Par kouča jeb personības izaugsmes trenera profesiju 19. oktobra „Kurzemniekā” stāsta agrākais kuldīdznieks Mārtiņš Vecvanags. Sarunā – par pieredzi starptautiskos uzņēmumos, par trenera darbu, tostarp ar Latvijas basketbola izlasi, arī par prasmi staigāt pa stikliem un oglēm.
Skrundā – laukums uzņēmējdarbībai

Skrundā – laukums uzņēmējdarbībai1

2018. gada 19. oktobrī, 06:00
Agrākās betona rūpnīcas vietā Skrundā, Kalna ielā 17, degradētā teritorija tiek pārveidota par vairāk nekā 11 ha laukumu uzņēmējdarbībai, kura tuvumā būs iespēja pieslēgt elektrību, blakus ir arī gāzes vads un dzelzceļš.
Vai izdosies sadraudzēties un darīt kopā?

Vai izdosies sadraudzēties un darīt kopā?

2018. gada 19. oktobrī, 04:00
Kā Kuldīgas daudzdzīvokļu māju pagalmus labiekārtot tā, lai labi visiem? Pēc iedzīvotāju ierosmes atbildes meklē pašvaldība, kā pirmo izpētot tautā saukto Kurzemītes masīvu starp Piltenes, Dzintaru, Lapegļu un Parka ielu.
Grāmatas lasītāju atrod pašas

Grāmatas lasītāju atrod pašas

2018. gada 19. oktobrī, 03:00
Īvandnieki reiz izteikuši vēlmi grāmatas saņemt mājās. Kopš maija reizi mēnesī pagasta pārvaldes lietvede Inta Brūdere kopā ar bibliotēkas vadītāju Guntu Zingbergu ar grāmatām dodas vidēji pie desmit īvandniekiem.
Jaunie sāk mācīties

Jaunie sāk mācīties

2018. gada 19. oktobrī, 00:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatorā sākta jaunā mācību sezona. Pagājušonedēļ par zīmola veidošanu stāstīja "Swedbank" komunikāciju vadītāja, Latvijas Universitātes lektore Lolita Stašāne.
Veselības pratība

Veselības pratība

2018. gada 19. oktobrī, 00:00
Mūsdienu sabiedrības reliģija ir dzīve sociālajos tīklos – tā informācijas tehnoloģiju nozīmi novērtējusi mediju eksperte Anda Rožukalne. Izmantojot digitālos līdzekļus, varam viegli iegūt informāciju par visu, tostarp veselību, zālēm un ārstniecības metodēm. Vai tā ir kvalitatīva un ticama?
Jaunais "Kurzemnieka" kalendārs – redakcijā

Jaunais "Kurzemnieka" kalendārs – redakcijā

2018. gada 18. oktobrī, 16:25
Pagaidām to var iegādāties tikai "Kurzemnieka" redakcijā Kuldīgā, 1905. gada ielā 19.
Kā saprast savu aicinājumu

Kā saprast savu aicinājumu

2018. gada 17. oktobrī, 04:00
„Ja agrāk būtu uzzinājis to, ko aizguvu no grāmatām un interneta, nebūtu pazaudējis daudzus gadus kaut kur klejojot un meklējot ceļus uz saviem mērķiem,” tā Karjeras nedēļā Skrundas vidusskolā sacīja Saldus novada Kalnu uzņēmējs Niks Jansons.