Aizvērt
Tirgus lustes ar izsoli

Tirgus lustes ar izsoli

Kabiles rudens tirgū pirmoreiz sarīkota izsole – tajā varēja iegūt trusi, gaili, dārza veltes, gardumus, adījumus, pat malku un kūtsmēslus. Par iegūto naudu pie saieta nama "Sencis" tiks izveidota rožu dobe.
2019. gada 18. septembrī, 08:00
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Kā Oskars ciemiņus uzņēma

Kā Oskars ciemiņus uzņēma

2019. gada 5. augustā, 08:00
Kuldīgas jātnieku sporta klubs "Montepals" aicina interesentus uz izjādēm. Ideja radusies pēc Pilsētas svētkiem, kuros klubs šādu iespēju piedāvājis.
Grafiti 1905. gada parkā

Grafiti 1905. gada parkā

2019. gada 5. augustā, 06:00
Ar uzrakstu "Turpini būt, Kuldīga! Daudz laimes!", ar degunradzi un kūku 1905. gada parkā parādījies interesants plakāts.
Gribētu straujāku remonta tempu

Gribētu straujāku remonta tempu2

2019. gada 5. augustā, 04:00
Kuldīdznieki seko līdzi Jelgavas ielas pārbūvei, interesējoties, vai celtnieki iekļaujas termiņā.
Taipejas viesi apskata Skrundas novadu

Taipejas viesi apskata Skrundas novadu

2019. gada 5. augustā, 02:00
Trešdien Skrundā viesojās Taipejas misijas Latvijā vadītājs Endijs Čins (Andy Chin) nolūkā iepazīt novadu, lai veicinātu sadarbību ar Taivānas uzņēmējiem un organizācijām, pastāstīja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Rozenfelde.
Vardarbība ir tuvāk, nekā gribas atzīt

Vardarbība ir tuvāk, nekā gribas atzīt

2019. gada 2. augustā, 20:27
Ģimenes strīds. Sadzīves konflikts. Aiz šīm īsajām frāzēm regulārajās policijas ziņās stāv reizēm prātam neaptverama vardarbīga rīcība, uz mūžu traumēta bērna vai pieaugušā dvēsele, izpostīti dzīves gadi, dažreiz pat traģēdija. Tomēr bēdīgi slaveno vardarbības apli var salauzt, un izeja ir. Visu izšķir pašu lēmums – izeju meklēt.
Jaunuļu pieplūdums

Jaunuļu pieplūdums

2019. gada 2. augustā, 06:00
Kuldīgas dzīvnieku patversmē "Mīļās ķepiņas" gan draiskojas, gan skumst 14 kaķēni, divus un trīs mēnešus veci. Tie tur nonākuši gan no pilsētas, gan laukiem. Vairumam mammas ir sterilizētas un palaistas atpakaļ dzīvesvietā, bet kāds kaķēns viens pats slēpies daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā.
Visu laiku ir, ko darīt

Visu laiku ir, ko darīt

2019. gada 2. augustā, 00:00
Ideja nometnei „„Gadžetiem*” brīvdienas – par veselu, sportisku un radošu jaunieti!” Pelču saimniecībā Dambi radusies tādēļ, ka vecāki lielākoties nezinot, kā cīnīties ar bērnu atkarību no viedierīcēm, stāsta Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) medicīnas studente Laine Beķere, viena no organizatorēm un radošajām skolotājām.
Pagaidām strīds pieklusis

Pagaidām strīds pieklusis1

2019. gada 31. jūlijā, 11:28
Šoreiz projekta "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi" publikācijā – kaimiņu attiecības.
Cik var un vēl mazliet

Cik var un vēl mazliet

2019. gada 31. jūlijā, 06:00
„Ierocim vienmēr jābūt klāt,” tā apgalvoja vai katrs dalībnieks, ko "Kurzemnieks" sastapa Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes pamatapmācības nometnē. No 8. līdz 28. jūlijam tā notika Skrundas novada poligonā "Mežaine" un Kuldīgas novada Upīškalnā. Noslēgumā jaunie zemessargi viesiem un medijiem izrādīja apmetnes vietu un pastāstīja par apgūto.
Jestrās izdarības Ķikuru ezera svētkos

Jestrās izdarības Ķikuru ezera svētkos

2019. gada 31. jūlijā, 00:00
Ķikuru ezera svētkos šogad bija izraudzīta tēma "Pazudušo zeķu dzīve – Pepijas Garzeķes stilā".
Viss nav tā, kā izskatās

Viss nav tā, kā izskatās

2019. gada 27. jūlijā, 08:00
Redzot kāda veikala vai kafejnīcas nosaukumu, mums rodas priekšstats, kā tas varētu būt radies. Bet, parunājot ar īpašniekiem vai pārdevējiem, dažreiz izrādās, ka uzskats bijis maldīgs. Piemēram, veikalā Krusttēvs nepulcējas mafija, bet Lote nav nosaukta mērvienības vārdā. Kurzemnieks iegriezās dažās tirdzniecības vietās Kuldīgā.
Bulgārija: mazliet nobružāta, bet skaista

Bulgārija: mazliet nobružāta, bet skaista

2019. gada 26. jūlijā, 10:00
Pagājušā gada oktobrī draudzene Monta, kura strādā ceļojumu aģentūrā NAOS, piedāvāja doties uz Bulgāriju. Par septiņām naktīm viesnīcā, lidojumu un transfēru no lidostas un atpakaļ samaksāju 348 eiro. Pirmā iemaksa (69 eiro) rudenī, pārējā summa – mēnesi pirms ceļojuma. 12 cilvēku kompānijas piedzīvojums sākās 28. jūnijā. Kas Bulgārijā piedzīvots, un ko ņemt vērā, tur ciemojoties?
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi