Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 26. jūnijā
  • Skrundas „Mežainē” – militārās tehnikas ekspozīcija.
  • Sargās Ventu un Šķerveli.
  • Zobārste Anete Paškova.
  • Šoreiz „Lampā” – par drosmi.
  • Pēdu lokanībai un veselībai.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 70
Drukātās avīzes e-versija Nr. 70 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Pieejamāk apmeklētājiem

Pieejamāk apmeklētājiem4

2019. gada 20. maijā, 02:00
"Kuldīgas komunālo pakalpojumu" (KKP) speciālisti šopavasar kļuvuši pieejamāki arī vecākiem ļaudīm un apmeklētājiem ar kustību traucējumiem – klientu apkalpošanas zāle Pilsētas laukumā 2 iekārtota pirmajā stāvā.
Muzeju nakts Kuldīgā

Muzeju nakts Kuldīgā

2019. gada 19. maijā, 07:33
18. maija naktī Kuldīgas ielas un parki bija pilni ar cilvēkiem - muzeju nakts piedāvāja daudzpusīgu programmu visādām gaumēm un vecumiem.
Gandarījums, ka darbs novērtēts

Gandarījums, ka darbs novērtēts

2019. gada 17. maijā, 08:00
Šodien Latvijas ugunsdzēsībai 154. gadadiena. Tam par godu apbalvojumus saņēmuši pieci Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kuldīgas daļas darbinieki.
Annai stāsts Austrālijā

Annai stāsts Austrālijā

2019. gada 17. maijā, 06:00
„Pēc traumatiskā notikuma 2017. gadā esmu sapratusi, ka man ar savu stāstu jādalās, lai cilvēkiem galvā ieliktu kādu jēgu un palīdzētu. Ja kādam gājis ļoti slikti, tagad garastāvoklis uzlabosies – viņš sapratīs, ka tāds nav viens,” saka agrākā alsundzniece, tagad Austrālijā dzīvojošā Anna Raita, runājot par smagu satiksmes negadījumu, kas dzīvi apgriezis ar kājām gaisā. Šajā gadījumā gan būtu vietā teikt, ka nolicis atpakaļ uz kājām. Stāsta sākums 17. maija „Kurzemniekā”.
Dzīvot miera ostā – Kuldīgā

Dzīvot miera ostā – Kuldīgā

2019. gada 17. maijā, 03:00
„Man nav vēl lielas pieredzes, tomēr domāju, kā viesnīcu popularizēt, kā ieviest mūsdienīgas lietas,” saka viesnīcas „Virkas muiža” jaunā vadītāja Evelīna Laškova, kura šos pienākumus pilda kopš gada sākuma.
Tāpēc, ka es tā teicu!

Tāpēc, ka es tā teicu!

2019. gada 16. maijā, 16:01
17.maijā Starptautiskajā hipertensijas dienā pacientu biedrība "ParSirdi.lv" un Latvijas Hipertensijas un aterosklerozes biedrība uzsāk akciju "Tāpēc, ka es tā teicu!", lai mudinātu ikvienu izmērīt asinsspiedienu un rīkoties.
Rīgas skolēni piepilda Kuldīgu

Rīgas skolēni piepilda Kuldīgu2

2019. gada 16. maijā, 14:38
Šodien, 16. maijā, Kuldīgas Pilsētas estrādes parkā un ielās vērojams liels skolēnu pieplūdums.
Diskusija par izcilu Valsts prezidentu

Diskusija par izcilu Valsts prezidentu1

2019. gada 15. maijā, 12:18
Pilsoniskā iniciatīva "Par izcilu Latvijas Valsts prezidentu" 22. maijā 17.00 Kuldīgas novada domes zālē aicina uz paneļdiskusiju, kurā dalībnieki varēs izteikt savu viedokli par to, kādām zināšanām, īpašībām un vērtībām jāpiemīt izcilam Valsts prezidentam, kādi būtu prezidenta uzdevumi nākamajā periodā.
Bezglutēna vasaras nometne bērniem

Bezglutēna vasaras nometne bērniem

2019. gada 15. maijā, 12:10
Latvijas celiakijas pacientu biedrība "Dzīve bez glutēna", turpinot tradīciju, arī šogad organizē bezglutēna vasaras nometni bērniem no 8 līdz 15.gadiem, kuriem ikdienā jāievēro stingra bezglutēna diēta. Aizraujoša un izglītojoša nometne "Superpiedzīvojums" notiks Kocēnos no 21. līdz 27. jūlijam.
Vārmenieki tuvojas mērķim

Vārmenieki tuvojas mērķim

2019. gada 15. maijā, 06:00
Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas torņa atjaunošanai devītajā labdarības koncertā, šoreiz ar nosaukumu "Tev sirds ir pasta balodīt’s", saziedots nedaudz vairāk par 900 eiro.
Dzīvokļu trūkst. Ko darīt?

Dzīvokļu trūkst. Ko darīt?6

2019. gada 15. maijā, 05:00
„Pašvaldībām nevajag nodarboties ar uzņēmējdarbību, bet šajā segmentā ir jāiejaucas, jo no uzņēmēja vienmēr varēs nopirkt vairāk, lētāk un ātrāk. Turklāt, ja dome to darītu, parādītos vēl kādi ieinteresēti uzņēmēji, kas par dzīvokļiem pārbūvētu vecos graustus. Ja pašvaldība būvē pati, ņemot vērā iepirkumus, pārsūdzības, tas būs daudz ilgāk un dārgāk,” uzskata Kuldīgas uzņēmējs Kaspars Bergmanis.
Uzlabot un nodot citu rokās

Uzlabot un nodot citu rokās

2019. gada 15. maijā, 02:00
Sabiedriskā transporta sistēmas optimizācija un valsts ceļu daļēja nodošana pašvaldībām un privātpersonām bija divas galvenās tēmas, par kurām Kurzemes plānošanas reģiona sanāksmē Kuldīgā ar pašvaldību vadītājiem runāja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi