Aizvērt
 Izmaiņas būs, bet kādas?

Izmaiņas būs, bet kādas?

To, kā pēc administratīvi teritoriālās reformas jaunā Kuldīgas novada iedzīvotājiem mainīsies pašvaldības pakalpojumi, īpaši komunālie, vēl grūti pateikt. Bet pārmaiņas būs.
2021. gada 15. janvārī, 09:12
Nākamajā numurā piektdien, 29. janvārī
  • Dzīve pēc ugunsgrēka.
  • "3 K: Kas kultūrā Kurzemē."
  • Sporta entuziasts Arvīds Šefanovskis.
  • Savā arodā – skolotāja Jolanta Hartmane.
  • Makšķerēšana un drošība.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 7
Drukātās avīzes e-versija Nr. 7 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Ko ārkārtējā situācija ņēma un deva

Ko ārkārtējā situācija ņēma un deva

2020. gada 25. jūlijā, 09:54
Iepriekš savas atziņas par pandēmijas ieviestajām pārmaiņām pauda uzņēmēji. Šoreiz to jautājām kultūras un garīgās sfēras pārstāvjiem.
Grib būvēt lielveikalu

Grib būvēt lielveikalu6

2020. gada 24. jūlijā, 08:33
Kuldīgas novada domes sēdē 30. jūlijā deputātiem nāksies lemt par zemes gabala Aizputes ielā nodošanu publiskā izsolē ar apbūves tiesībām.
Nevis aizvainojums, bet lūgums pēc glābšanas

Nevis aizvainojums, bet lūgums pēc glābšanas

2020. gada 24. jūlijā, 08:30
Vēl pirms izstādes Tēlniecība. Objekts atklāšanas 17. jūlijā kuldīdznieki sociālajos medijos un sarunās pauda sašutumu par to, kas noticis ar Kuldīgas Goda pilsones Līvijas Rezevskas skulptūru strūklaku "Meitene ar ūdens trauku" jeb tautā dēvētu par Anniņu.
Iemūrē kapsulu jaunās šautuves pamatos

Iemūrē kapsulu jaunās šautuves pamatos

2020. gada 24. jūlijā, 08:23
24. jūlijā Skrundas novadā militārajā poligonā Mežaine svinīgi tiek atklāta nākamā teritorijas uzlabošanas un labiekārtošanas fāze. Proti, ar svinīgu vēsturiskās laika kapsulas iemūrēšanas ceremoniju atklāta jaunās šautuves būvniecība.
Latvijas studenti popularizēs labdarības projektus

Latvijas studenti popularizēs labdarības projektus

2020. gada 23. jūlijā, 10:41
No jūlija vidus līdz augusta sākumam Kuldīgā būs sastopami Latvijas studenti, kas informēs iedzīvotājus par biedrības "Atbalstu Latviju" veidotajiem labdarības projektiem. Dodoties no mājas uz māju, studenti stāstīs par iespējām atbalstīt šos projektus ar ikmēneša ziedojumiem, izmantojot internetbanku.
Smuks sunītis patversmē

Smuks sunītis patversmē

2020. gada 22. jūlijā, 16:27
Otrdien uz Saldus dzīvnieku patversmi no Kuldīgas aizvests mazs, brūngans un ļoti draudzīgs suņu puika, kas bija klīdis pa Skrundas ielu. Sunītim nav čipa, taču droši vien ir saimnieks, jo dzīvnieks izskatās kopts.
Satikušies tehnikumā

Satikušies tehnikumā

2020. gada 21. jūlijā, 10:32
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktore Dace Cine kādā intervijā atklāja, ka cilvēku likteņi skolā būtiski mainījušies ne tikai tur iegūtās izglītības, bet arī uzplaukušās mīlestības dēļ. Izveidojušies daudzi pāri gan audzēkņu, gan pasniedzēju vidū. Kā tas bijis, Kurzemniekam atklāj divi skolotāju pāri: snēpelnieki Mārtiņš un Solvita Mednieki un kurmālnieki Jānis Feldbergs un dzīvesbiedre Ilze Braslauska.
Ārste, kas strādā ar sirdi

Ārste, kas strādā ar sirdi

2020. gada 21. jūlijā, 09:21
ZANDA ZAUERE par ģimenes ārsti kļuvusi apstākļu sakritības dēļ, bet nu par šādu notikumu gaitu ir priecīga. Pacienti Kuldīgā un Snēpelē zina, ka viņas pieeja ārstēšanā bieži ir netradicionāla, tomēr medicīna ir gan darbs, gan kaislība. Ārste stāsta, kādi ir profesijas pozitīvie aspekti un ēnas puses un kāda ir viņas saikne ar Dievu.
Mūzikā klātiene ir būtiskākā

Mūzikā klātiene ir būtiskākā

2020. gada 20. jūlijā, 07:51
Aprīlī Kuldīgā bija jāsākas 11. Starptautiskajam Kārļa Davidova čellistu konkursam, un tā organizēšanā jau bija daudz ieguldīts. Tradīcijas iedibinātāja, E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas pedagoģe STELLA PAVLOVIČA atzīst, ka zaudējumi ir ne tikai nozīmīgā konkursa pārcelšanas, bet arī skolas attālināto mācību dēļ.
Jaunais ienaidnieks – troksnis

Jaunais ienaidnieks – troksnis

2020. gada 17. jūlijā, 09:21
Troksnis ir viens no vides piesārņojuma veidiem, kas mūsdienās pieaug visstraujāk. Pēdējos 20 gados troksnis, ko rada satiksme, rūpnīcas un mājsaimniecības, ir pieaudzis teju par desmit decibeliem (dB). Cilvēka ausij tās nav tīkamas pārmaiņas. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) datiem tas ir otrs lielākais ar vidi saistītais veselības problēmu cēlonis (tūlīt pēc gaisa piesārņojuma).
„Kas zina – vienu dienu atgriezīsimies”

„Kas zina – vienu dienu atgriezīsimies”

2020. gada 17. jūlijā, 09:04
Alsungas novada Bērzkalnu ciemā ir mājas ar tādu pašu nosaukumu – "Bērzkalni". Šovasar tēva mājās Jāņus godam nosvinējuši brāļi JĀNIS UN AIVARS VILERTI, kuri jau kopš 90. gadiem dzīvo ASV. Mūsu saruna – par dzīvi Amerikā, nemieriem un Trampu un par senču mājām.
Ko ārkārtējā situācija ņēma un ko deva

Ko ārkārtējā situācija ņēma un ko deva

2020. gada 14. jūlijā, 08:51
Šajā pavasarī pandēmija ieviesa korekcijas ikviena Zemes iedzīvotāja dzīvē. Kā tā ietekmējusi mūsu mazo uzņēmējdarbību? Citi savu uzņēmumu aizvēruši, citi pārprofilējušies – radījuši jaunas preces vai pakalpojumus, citi pēc pilnīgas vai daļējas pāris mēnešu piespiedu dīkstāves darbību atsākuši.