Aizvērt
Paliec mājās!

Paliec mājās!

Abonē e-avīzi un lasi jaunākās ziņas savā datorā.
2020. gada 3. aprīlī, 19:31
Nākamajā numurā otrdien, 7. aprīlī
  • Ar bērniem mājās visu dienu. Pieredze.
  • Ko krīze mainīs tūrismā?
  • Pauze arī sportistiem.
  • Konkursi laika īsināšanai.
  • Kā dzīvo cilvēki Kabilē.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 27
Drukātās avīzes e-versija Nr. 27 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
„Armija aizsargāt spēj, bet paši?”

„Armija aizsargāt spēj, bet paši?”

2020. gada 28. janvārī, 07:05
Ar tādu atziņu no trīs dienu valsts aizsardzības semināra Priekuļos atgriezusies Kuldīgas novada domes priekšsēde Inga Bērziņa, piebilstot, ka pārliecinājusies – ar 2% no iekšzemes kopprodukta Latvijas aizsardzībai ir par maz. Viņa un Skrundas novada priekšsēde Loreta Robežniece bijušas starp 40 dažādu nozaru speciālistiem pirmajā šādā seminārā.Lasiet 28. janvāra "Kurzemniekā".
Kā vecpilsētu saglabāt, tomēr dzīvot ērtāk

Kā vecpilsētu saglabāt, tomēr dzīvot ērtāk

2020. gada 28. janvārī, 01:03
Izstrādājot Kuldīgas vecpilsētas lokālplānojumu, darba grupas spriež, kā vēsturiskā centra vērtību saglabāšanu salāgot ar mūsdienu sadzīves apstākļiem un uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi.
„Mums klājas labi! Kāpēc kaut kas jāmaina?”

„Mums klājas labi! Kāpēc kaut kas jāmaina?”

2020. gada 24. janvārī, 05:00
Uzzināt pašu jūrkalnieku viedokli par administratīvi teritoriālo reformu – tāds bija nolūks, rīkojot Jūrkalnes iedzīvotāju sapulci, uz kuru ieradās ap simt cilvēku. Jūrkalnieki vēlas palikt Ventspils novadā: negrib pievienoties ne Ventspilij, ne Kuldīgas novadam. Par to, kā notika sapulce, lasiet 24. janvāra „Kurzemniekā”!
Medijpratība: komentāri interneta vidē

Medijpratība: komentāri interneta vidē

2020. gada 24. janvārī, 03:00
24. janvāra pielikumā „Novadi saprot” lasiet: mierīgo diskusiju ēra ir pagājusi; klikšķi pāri līķiem; ir viegli apmaldīties; jaunie starp televīziju un virtuālo vidi; reizē drosmīgi un piesardzīgi; kam ticēt.
Pateicība nesavtīgajiem

Pateicība nesavtīgajiem

2020. gada 24. janvārī, 02:00
Kuldīgas novada bāriņtiesa janvārī jau tradicionāli aicina kopā visas audžuģimenes un aizbildņus, kuri rūpējas par bērniem, lai pateiktos par grūto un nesavtīgo darbu.
Medicīna: lēti, bet ilgi, dārgāk, bet ātrāk

Medicīna: lēti, bet ilgi, dārgāk, bet ātrāk

2020. gada 24. janvārī, 00:00
Projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi" – šoreiz par veselības drošību un izmeklējumu pieejamību.
Veselības drošība un izmeklējumu pieejamība

Veselības drošība un izmeklējumu pieejamība

2020. gada 22. janvārī, 17:17
„Nekas nav mainījies: ja ārstam samaksā aploksnē, bez rindas var tikt gan uz izmeklējumiem, gan operācijām. Ja nemaksā, stāvi rindā, kamēr nomirsti!” tāds ir vairāku sarūgtinātu cilvēku viedoklis. Bet ir arī pretējais: medicīnas pakalpojumi pieejami laikus, bez lieka stresa un izdevumiem. Patiesība noteikti ir pa vidu. Vairāk lasiet 21. janvāra „Kurzemniekā”!
Kad atrasts īstais virziens

Kad atrasts īstais virziens

2020. gada 21. janvārī, 07:00
Vikija Poriete pati ir noteicēja pār savu darbdienu ritmu – viņa ir tulkotāja un var izvēlēties, kad sēsties pie datora un sākt darbu. Uzņēmīgā jauniete prot sevi disciplinēt un atrod laiku gan lasītāju klubiņam Kuldīgas bibliotēkā, gan spāņu valodas kursiem, gan citām nodarbēm.
Skolas sporta zāle pārtop

Skolas sporta zāle pārtop

2020. gada 21. janvārī, 02:00
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas agrākajā sporta zālē top vieta nodarbībām un pasākumiem, bet tiks remontētas arī vairākas mācību telpas.
Pieminot nacionālos partizānus

Pieminot nacionālos partizānus

2020. gada 21. janvārī, 01:00
Nedēļas nogalē mežā pie Kabiles pagasta "Āpuznieku" mājām noticis 1946. gada 1. janvāra nacionālo partizānu Āpuznieku kaujas piemiņas pasākums.
Barikādēs – izzinoši pasākumi skolēniem

Barikādēs – izzinoši pasākumi skolēniem

2020. gada 20. janvārī, 15:00
Ja iepriekšējos gadus Kuldīgas bērnu un jauniešu centrs (BJC) barikāžu atceres pasākumus rīkoja tieši bērniem, tad šogad astoto klašu jaunieši sadarbībā ar BJC visa novada skolu devītajām klasēm veidoja izglītojošu stafeti, kurā bija jāveic dažādi uzdevumi, jāliek puzles, uz kuras ir vēsturisks attēls, jādzied tautas dziesmas, jārāda mēmais šovs, jāsniedz pirmā palīdzība u.c. Vairāk 21. janvāra "Kurzemniekā".
Paldies uzņēmējiem par darbu un nomaksātajiem nodokļiem

Paldies uzņēmējiem par darbu un nomaksātajiem nodokļiem

2020. gada 18. janvārī, 16:35
“Idejas, izlēmība, mērķtiecība, uzdrīkstēšanās un risks – tas raksturo šos uzņēmējus,” piesakot nomināciju "Investīcijas", sacīja konkursa "Uzņēmēju un amatnieku Gada balva" organizatore, Kuldīgas attīstības aģentūras vadītāja Dace Šēle.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Mani visvairāk šobrīd satrauc:
paša veselība
tuvinieku veselība
naudas trūkums
bezdarbs
dzīve četrās sienās
valdības lēmumi
medicīnas iespējas
dezinformācija
bezatbildīgi cilvēki
nākotne
Kurzemnieks Horoskopi