Aizvērt
Tirgus lustes ar izsoli

Tirgus lustes ar izsoli

Kabiles rudens tirgū pirmoreiz sarīkota izsole – tajā varēja iegūt trusi, gaili, dārza veltes, gardumus, adījumus, pat malku un kūtsmēslus. Par iegūto naudu pie saieta nama "Sencis" tiks izveidota rožu dobe.
2019. gada 18. septembrī, 08:00
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Emocijām ļauties nedrīkst

Emocijām ļauties nedrīkst

2019. gada 26. jūlijā, 00:57
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta desmitgadē par dažādiem nopelniem godināti tā darbinieki, tostarp vairāki kuldīdznieki un skrundenieki, arī ārsta palīdze Baiba Biksone, kura apbalvota par profesionalitāti.
Alsunga neatbalsta, Skrunda - par sadarbību, Kuldīga klusē

Alsunga neatbalsta, Skrunda - par sadarbību, Kuldīga klusē3

2019. gada 26. jūlijā, 00:08
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvju un ministra Jura Pūces konsultācijā par administratīvi teritoriālo iedalījumu Kuldīgas novada domē tikās mājinieki, Alsungas un Skrundas novada deputāti. Bet, nesaredzot iespēju ministrijas ieplānotajā kaut ko koriģēt un norādot, ka tikšanās izskatās formāla, Alsungas deputāti sapulci pameta jau pirms tās beigām.
Skaistas lietas interjeram

Skaistas lietas interjeram 2

2019. gada 26. jūlijā, 00:01
Kuldīgā, Pilsētas laukuma stūrī pretī puķu tirdziņam, iemājojis veikals "Homedeko", kurā var iegriezties ar ideju par dāvanu vai svētku noformējumu. Veikalu atvērusi rīdziniece Lāsma Muižniece, kura veiksmīgas darbības gadījumā, iespējams, kļūšot par kuldīdznieci.
Kaimiņu attiecības: 101 iemesls sūdzēties

Kaimiņu attiecības: 101 iemesls sūdzēties

2019. gada 25. jūlijā, 15:38
Kā sadzīvo kaimiņi? Par ko rodas konflikti? Kā tos risināt?
Auklēt mājās ir strādāt divās maiņās

Auklēt mājās ir strādāt divās maiņās

2019. gada 25. jūlijā, 15:20
Izglītības kvalitātes valsts dienesta reģistrā no Kuldīgas novada ir vairāk nekā 100 aukļu, bet aktīvi darbojas mazliet vairāk par 20, informē domes izglītības pārvaldes speciāliste Valda Krauze. Savukārt kuldīdznieces, sertificētas aukles Ilva Taurīte un Agnese Frēliha stāsta, kā šādu darbu sākušas un kas tajā sagādā prieku.
Asinszāle

Asinszāle

2019. gada 25. jūlijā, 00:00
Lai arī Līgo svētki jau pagājuši, ir īstais laiks priecāties par angliski un vāciski dēvēto Svētā Jāņa augu krāšņā pilnziedā – par divšķautņu jeb punktaino asinszāli, kas bieži atrodama sausās pļavās un mežos.
Domas par tirgu Pilsētas laukumā dalās

Domas par tirgu Pilsētas laukumā dalās27

2019. gada 24. jūlijā, 00:06
„Sapratām, ka "Dzīrēs Kuldīgā" tirgus telšu izvietojums Pilsētas laukumā nebija tas labākais. Ir skaidrs, kas nākamgad būs jāpamaina,” pēc svētkiem atzīst "Kuldīgas komunālo pakalpojumu" valdes priekšsēdis Pēteris Gobzemis.
Starp diviem namiem – pašu rokām

Starp diviem namiem – pašu rokām

2019. gada 23. jūlijā, 08:00
Pirms septiņiem gadiem Kuldīgā ejai starp ēkām Dzirnavu ielā 6 un 8 priekšā bija sēta, viss aizaudzis nezālēm. Tagad ienācējus gaida taciņa, kurai abās pusēs aug gan ziedoši krūmi, gan ziemcietes un viengadīgās puķes.
Vēlas palīdzēt un iepriecināt

Vēlas palīdzēt un iepriecināt

2019. gada 22. jūlijā, 08:00
ALISE VALTERE ir talantīga un mērķtiecīga jauniete, kura Liepājas Universitātē studē logopēdiju un ir beigusi 2. kursu, bet brīvajā laikā palīdz cilvēkiem padarīt īpašu viņu lielo dienu – Kuldīgas novada dzimtsarakstu nodaļā līdzdarbojas kāzu ceremonijā.
Svētku gājiens

Svētku gājiens4

2019. gada 20. jūlijā, 22:15
Svētku gājiens ir un paliek Kuldīgas dzīru atraktīvākais notikums.
Alekšupītes skrējiens un karnevāls

Alekšupītes skrējiens un karnevāls

2019. gada 20. jūlijā, 19:14
Tradicionālajā Alekšupītes skrējienā sacentās deviņas sievietes un 13 vīrieši. Sievietēm trīs ātrākās izrādījās Renāte Martiņsone, Zane Zvirbule, Lilita Leimane, vīriešiem - Endijs Blūms, Rolants Pujāts, Ričards Rudziks. Karnevālā gan šogad tik četras komandas, vien no atraktīvākajiem bija kuldīdznieki, kuri attēloja filmu "Emīla nedarbi"
Latvijas antīkie automobīļi

Latvijas antīkie automobīļi

2019. gada 20. jūlijā, 15:20
Pils dārzā bija apskatāma Latvijas Antīko automobiļu kluba spēkratu brauciena "Retromance" izstāde.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi