Aizvērt
Vecākas ziņas
Vecāki neguļ, bērni priecājas

Vecāki neguļ, bērni priecājas

2018. gada 1. oktobrī, 08:00
Vairākās mācību iestādēs piektdien notika Miķeļdienai veltīts tirdziņš, varēja iegādāties pašdarinātus auskarus, dizaina priekšmetus, kārumus, pīrādziņus u.c. interesantas un gardas lietas.
Rudbāržu skola nepārstāj elpot

Rudbāržu skola nepārstāj elpot

2018. gada 1. oktobrī, 06:00
Bijušās O.Kalpaka Rudbāržu pamatskolas un vidusskolas piektais salidojums atšķīrās ar to, ka skolēniem durvis nu ir aizvērtas, tomēr ēku apdzīvo Skrundas bērnudārzs "Liepziediņš", daļā telpu darbosies Jaunsardze.
Senioriem kustības svarīgas

Senioriem kustības svarīgas

2018. gada 1. oktobrī, 03:00
Rudbāržu aprūpes namā "Valtaiķi" turpmāk divreiz mēnesī senioriem notiks vingrošanas nodarbības, kas ir daļa no Skrundas novada veselības veicināšanas projekta.
Atraktīvi un azartiski noslēdz vasaras sezonu

Atraktīvi un azartiski noslēdz vasaras sezonu

2018. gada 29. septembrī, 19:08
Lēcieni ar trosēm no tilta, brīvdabas TRX un aerobikas nodarbības, meditācija dabas skaņās, sēņu izziņas pārgājiens. Šīs un vēl citas izklaides šodien baudīja pasākuma "Velodaba" apmeklētāji.
"Tādu mēs redzam Latvijas armiju"

"Tādu mēs redzam Latvijas armiju"

2018. gada 29. septembrī, 17:21
Kuldīgas novada muzejā šodien atklāta fotogrāfiju izstāde "Armija. Mākslas foto". Izstādes autori ir Nacionālo bruņoto spēku karavīri Gatis Indrēvics un Ēriks Kukutis, kuri paralēli valsts aizsardzībai apguvuši arī fotomākslu.
Koki lūzuši, elektrība zudusi

Koki lūzuši, elektrība zudusi

2018. gada 28. septembrī, 08:00
Trešdien stiprais vējš, brīžiem Kurzemē sasniedzot pat 27 metrus sekundē, daudzviet lauzis kokus un zarus.
Sapulces vietā – ekskursija

Sapulces vietā – ekskursija1

2018. gada 28. septembrī, 02:00
„Abpusējs ieguvums,” tā atzina gan Kuldīgas novada domes vadība, gan iedzīvotāji, kuri atsaucās priekšsēdes Ingas Bērziņas aicinājumam – doties ekskursijā pa pilsētu un tuvējo apkārtni, apskatot vietas, kur pēdējā gadā kas atjaunots un iekārtots.
Ieteikumi stipra vēja laikā

Ieteikumi stipra vēja laikā

2018. gada 27. septembrī, 20:02
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nakts pirmajā pusē uz 28. septembri, sākot ar jūras piekrasti, daudzviet Latvijā dienvidrietumu, rietumu vējš brāzmās sasniegs 20 līdz 23 m/s. Bet nakts otrajā pusē Kurzemē, no rīta arī Vidzemē rietumu, ziemeļrietumu vēja brāzmas sasniegs jau 25 līdz 28 m/s. Pēcpusdienā vējš pierims.
Pāvests rokas stiepiena attālumā

Pāvests rokas stiepiena attālumā

2018. gada 26. septembrī, 08:00
„Redzēt pāvestu tepat, mūsu zemē – tās emocijas nevar izstāstīt!” tā par Romas katoļu baznīcas vadītāja Franciska vizīti Latvijā, tostarp pirmdien Aglonā, sacīja daudzi ticīgie ļaudis.
Svaigo sulu meistarklase

Svaigo sulu meistarklase

2018. gada 26. septembrī, 04:00
Katru nedēļu Skrundas novada jaunatnes iniciatīvu centrā tiekas māmiņas, un šoreiz viņas gatavoja svaigi spiestas sulas kokteiļus.
Par mazbērniem domājot

Par mazbērniem domājot

2018. gada 26. septembrī, 02:00
Nacionālās pretošanās kustības muzejā Rendas pagasta "Viesturos" jaunā ekspozīcija svinīgi atklāta atjaunotajā klētī. Klātesošie kustības dalībnieki pauda prieku, ka beidzot ir muzejs, kurp vest mazbērnus, lai stāstītu par mūsu tautas vēstures sāpīgajām lappusēm, kuras nedrīkst aizmirst. Savukārt Kuldīgas novada muzeja direktors Eduards Dambergs vēlēja, lai šī vieta kļūst par centru vēstures pētniekiem un skolēniem.
Kuldīga – ceturtā mīlētākā pilsēta Latvijā

Kuldīga – ceturtā mīlētākā pilsēta Latvijā

2018. gada 21. septembrī, 13:16
Kādu no Latvijas lidsabiedrības "airBaltic" 14 jaunajām "Airbus A220-300" lidmašīnām rotās arī Kuldīgas vārds.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi