Aizvērt
Vecākas ziņas
Raža bagātīga, bet pārdot grūti

Raža bagātīga, bet pārdot grūti

2018. gada 21. septembrī, 08:00
Par spīti sausajai vasarai par ābolu ražu nevar sūdzēties, taču prieku apslāpē īpaši zemās uzpircēju cenas.
Labas lietas par nelielu samaksu

Labas lietas par nelielu samaksu 1

2018. gada 21. septembrī, 06:00
„Tagad droši vien iesim ziemas miegā, ja neizdomāsim alternatīvu iespēju telpās,” tā par "Rudens andeli" Kuldīgā saka Inga Ziņģe-Pupiņa, pasākuma rīkotāja, koprades telpas "Metro Coworking Kuldīga" pārstāve.
„Kas jums nekaiš – Venta pie kājām!”

„Kas jums nekaiš – Venta pie kājām!”

2018. gada 21. septembrī, 05:00
Raņķos tiek apkopotas ziņas par mājām, to bijušajiem un pašreizējiem saimniekiem. „„Ventaskalnu” vārds atbilst apkārtnes reljefam, jo māja atrodas kalna virsotnē un garām tek upe,” saka īpašnieki Ārija un Jānis Storķi.
Šoreiz veltītas tūrismam

Šoreiz veltītas tūrismam

2018. gada 21. septembrī, 02:00
Eiropas kultūras mantojuma dienās Kuldīgas novada muzejā bija sarīkots pasākums "Tūrisma dzimšana Kuldīgā".
Novadpētniecībā esam citiem priekšā

Novadpētniecībā esam citiem priekšā

2018. gada 21. septembrī, 01:00
Ikgadējā bibliotēku novadpētniecības konference šoreiz Kuldīgā divas dienas pulcēja 80 speciālistu no visas valsts, jo šajā nozarē mūsu bibliotekāri uzkrājuši lielu pieredzi un valstī ir vieni no labākajiem.
Lai Kuldīgas vārds – uz lidmašīnas

Lai Kuldīgas vārds – uz lidmašīnas

2018. gada 19. septembrī, 12:50
Godinot valsts simtgadi, Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" vēlas vēl vairāk nest Latvijas vārdu pasaulē, dodot 14 jaunajām "Airbus A220-300" lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus. Balsojam par Kuldīgu!
Lai uzņēmumi var augt

Lai uzņēmumi var augt

2018. gada 19. septembrī, 06:00
„Priecājamies, ka esam vajadzīgi. Dalībnieki atzīst, ka bez mūsu atbalsta viņi nebūtu tik strauji un labi attīstījušies,” tā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubatora (KBI) divu darbības gadu svinībās sacīja vadītāja Līga Raituma.
Bērna atdošana svešam cilvēkam vēl tiek analizēta

Bērna atdošana svešam cilvēkam vēl tiek analizēta1

2018. gada 19. septembrī, 05:00
Pēc raksta „No bērnudārza izņem svešu bērnu”, kurā stāstījām, kā no Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” vecmāmiņa savas mazmeitas vietā mājās pārveda citu piecgadīgu meiteni, tagad par piedzīvoto stāsta viņas mamma Sanita. Saņemts arī pašvaldības un policijas skaidrojums.
Izstāde – vieta, kur atrast partnerus

Izstāde – vieta, kur atrast partnerus3

2018. gada 19. septembrī, 04:00
„Lielās izstādes ir vieta, kurās lielīties, kas mums ir, un dibināt jaunus kontaktus, nevis tirgoties,” tā par Baltijas lielāko pārtikas ražotāju izstādi "Riga Food" saka kooperatīva "Kuldīgas labumi" vadītāja Gunita Šternberga.
Mājražotāji iedvesmo cits citu

Mājražotāji iedvesmo cits citu

2018. gada 19. septembrī, 02:00
Topošie mājražotāji un tie, kuri jau darbojas, arī cilvēki ar interesantu nodarbi bija aicināti kukurūzas labirintā Kazdangas pagasta saimniecībā "Grigaļi" grupu konsultācijā iepazīstināt ar savu piedāvājumu. Tur Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) organizēja semināru, kā veicināt mājražotāju sadarbību un labo pieredzi nodot citiem. Katrs varēja pastāstīt par sevi un to, kas iedrošinājis iziet tirgū.
Bērna atdošana svešam cilvēkam vēl tiek analizēta

Bērna atdošana svešam cilvēkam vēl tiek analizēta

2018. gada 19. septembrī, 00:30
Pēc raksta "No bērnudārza izņem svešu bērnu", kurā stāstījām, kā no Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) "Ābelīte" vecmāmiņa savas mazmeitas vietā mājās pārveda citu piecgadīgu meiteni, tagad par piedzīvoto stāsta viņas mamma Sanita. Saņemts arī pašvaldības un policijas skaidrojums.
Līdz mājām vēl tikai viena pietura

Līdz mājām vēl tikai viena pietura

2018. gada 19. septembrī, 00:00
Māris un Liene Vekļuki rēķina, ka 16 gados, kopš abi nodibināja ģimeni, dzīvojuši kādās 20 dažādās vietās. Jurģi bijuši krustu šķērsu Rīgā un Īrijā, mājas meklētas arī Anglijā un Spānijā, taču nu, pēc 12 gadu pārtraukuma, Vekļuku pastāvīgā adrese atkal ir Latvijā.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi