Aizvērt

Viss sākas ar labu ideju

2019. gada 30. septembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Viss sākas ar labu ideju
Par izaicinājumiem, savu ieceri pārvēršot par biznesa ideju, nodibinot uzņēmumu un attīstot to Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatora paspārnē, stāsta SIA „Kursa Altum” īpašnieks, arborists Māris Lapsiņš un SIA „Joyful Couple” dibinātāji, attiecību spēļu veidotāji Madara Akuratere un Eduards Pulks.
M.Lapsiņš: – „Rīgā dzīvojot, biju aizrāvies ar kāpšanu klintīs. Pie Latvijā pazīstamā alpīnista Kristapa Liepiņa mācījos klinšu kāpšanas kursos. Pasākumos redzēju arboristus – cilvēkus, kuri ar virvēm strādā kokos. Kaut kas tajā mani vilināja, bet likās tik nereāli, ka arī es tā varētu. Kad biju bezdarbnieks, Nodarbinātības valsts aģentūrā izmantoju iespēju rakstīt biznesa projektu. Tas tika atbalstīts un bija kā grūdiena un atspēriena punkts.


E.Pulks: – Gribējām nopirkt kādu pāru spēli draugiem un sapratām, ka tāda piedāvājuma nav. Uztvērām to kā brīvu un sev piemērotu biznesa nišu.
M.Akuratere: – Bez bailēm ķērāmies klāt. Sākumā par Latvijas tirgu nedomājām – izveidojām digitālu spēles variantu angļu valodā un tirgojām Amerikā.


Vairāk 30. septembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi