Aizvērt

Viss sākas ar labu ideju

2019. gada 30. septembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Viss sākas ar labu ideju
Par izaicinājumiem, savu ieceri pārvēršot par biznesa ideju, nodibinot uzņēmumu un attīstot to Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatora paspārnē, stāsta SIA „Kursa Altum” īpašnieks, arborists Māris Lapsiņš un SIA „Joyful Couple” dibinātāji, attiecību spēļu veidotāji Madara Akuratere un Eduards Pulks.
M.Lapsiņš: – „Rīgā dzīvojot, biju aizrāvies ar kāpšanu klintīs. Pie Latvijā pazīstamā alpīnista Kristapa Liepiņa mācījos klinšu kāpšanas kursos. Pasākumos redzēju arboristus – cilvēkus, kuri ar virvēm strādā kokos. Kaut kas tajā mani vilināja, bet likās tik nereāli, ka arī es tā varētu. Kad biju bezdarbnieks, Nodarbinātības valsts aģentūrā izmantoju iespēju rakstīt biznesa projektu. Tas tika atbalstīts un bija kā grūdiena un atspēriena punkts.


E.Pulks: – Gribējām nopirkt kādu pāru spēli draugiem un sapratām, ka tāda piedāvājuma nav. Uztvērām to kā brīvu un sev piemērotu biznesa nišu.
M.Akuratere: – Bez bailēm ķērāmies klāt. Sākumā par Latvijas tirgu nedomājām – izveidojām digitālu spēles variantu angļu valodā un tirgojām Amerikā.


Vairāk 30. septembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pārdod ZEMI Putnudārzā

Pārdod ZEMI Putnudārzā
Pārdod zemi (3560 m2) Kuldīgā, Putnudārzā. Cena 30 000 eiro. Tālr. 22300733, e-pasts: simanovics.roberts@gmail.com.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi